Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.520
Likes
9.781
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Ορισμένα διαμαντάκια από την αγαπημένη και από Νοέμβριο έως Ιούνιο και μόνο για τους Μεσογειακούς προορισμούς !
Με φθηνότερη την Μάλτα πανέλα με 8κιλη στα 77 ευρώ ή 90 με 23κιλη !
 

marianino

Member
Μηνύματα
278
Likes
85
Ταξίδι-Όνειρο
οποιοδήποτε!!
Καλημέρα σας έχουν καταργηθεί απαυθειας πτήσεις από Θεσσαλονίκη Μιλάνο τον Απρίλιο ή είναι ιδέα μου ;
 

NickTheGrek

Member
Μηνύματα
5
Likes
2
Ορισμένα διαμαντάκια από την αγαπημένη και από Νοέμβριο έως Ιούνιο και μόνο για τους Μεσογειακούς προορισμούς !
Με φθηνότερη την Μάλτα πανέλα με 8κιλη στα 77 ευρώ ή 90 με 23κιλη !
Πριν λίγο ανέβασαν τρελά τις τιμές, πάνω που ετοιμαζόμουν να κάνω κράτηση. Δε ξέρω τι να κάνω τώρα..
 
Last edited:

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.520
Likes
9.781
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Ίσως, ετοιμάζεται, να βγάλει κάποια προσφορά !
 

NickTheGrek

Member
Μηνύματα
5
Likes
2
Ίσως, ετοιμάζεται, να βγάλει κάποια προσφορά !
Μακάρι. Η ημέρα που με ενδιεφερε και οι κοντινές της αυξήθηκαν. Το εισιτήριο που ήθελα από 60 στα 131€. Παρατηρώ όμως ότι οι υπόλοιπες μέρες παρέμειναν στην ίδια τιμή. Ο,τι θέλουν κάνουν
 

pan82

Member
Μηνύματα
720
Likes
911
Μακάρι. Η ημέρα που με ενδιεφερε και οι κοντινές της αυξήθηκαν. Το εισιτήριο που ήθελα από 60 στα 131€. Παρατηρώ όμως ότι οι υπόλοιπες μέρες παρέμειναν στην ίδια τιμή. Ο,τι θέλουν κάνουν
Όντως εδώ και κάνα μήνα παρατηρούσα ένα δρομολόγιο Αθήνα Μαδρίτη για το Μάρτιο κοντά στα 300€ πήγαινε έλα μέχρι τη προηγούμενη βδομάδα που το είχα δει και σήμερα έχει παει 530€.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.746
Likes
44.220
Όντως εδώ και κάνα μήνα παρατηρούσα ένα δρομολόγιο Αθήνα Μαδρίτη για το Μάρτιο κοντά στα 300€ πήγαινε έλα μέχρι τη προηγούμενη βδομάδα που το είχα δει και σήμερα έχει παει 530€.
Καθαρισε τα cookies.
 

pan82

Member
Μηνύματα
720
Likes
911
Καθαρισε τα cookies.
Αυτό νομίζω είναι απλά ένας μύθος...
Και το έχω δοκιμάσει και από άλλη συσκευή και με καθαρισμό cookies και από άλλη συσκευή με άλλη IP επειδή πολλοί το αναφέρουν. H τιμή είναι πάντα η ίδια δυστυχώς...
 

georgi d

Member
Μηνύματα
147
Likes
308
Εμένα γύρω στα 200 € μου δείχνει για Μάρτιο οικονομικό εισιτήριο. Στην επιστροφή έχει πολλά στα 92€ και από Αθήνα κάπου 114 €.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.571
Μηνύματα
901.647
Μέλη
39.308
Νεότερο μέλος
Jacob6210

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom