Γαλλία Ξενοδοχείο Παρίσι

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.911
Likes
12.838
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Η περιοχή του ξενοδοχείου είναι πολύ καλή, έχει καλές (αλλά λίγες) κριτικές στο booking και σχετικά καλή βαθμολογία στο trip advisor. Αφού είσαι οκ με την τιμή και έχει και δωρεάν ακύρωση, γιατί δεν το κλείνεις?
Προετοιμάσου πάντως για μικρό δωμάτιο...
 

marouli

Member
Μηνύματα
73
Likes
54
Επόμενο Ταξίδι
Στοκχόλμη
Ταξίδι-Όνειρο
Κρουαζιέρα στην Αλάσκα
Γατούλα, δεν το έκλεισα ακόμα γιατί ήθελα και τη γνώμη κάποιου που έχει ήδη πάει Παρίσι. Είμαι διχασμένη ανάμεσα σε αυτό και στο ακόλουθο που είναι λίγο πιο ακριβό, αλλά έχω την εντύπωση οτι είναι σε καλύτερη τοποθεσία. Γνώμη????

Hotel Prince Albert Louvre, Paris, France - 699 Guest reviews. Book your hotel now! - Booking.com
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.500
marouli said:
Hi guys! Εκλεισα Παρισάκι με την προσφορά της Aegean -30% / 135 ? το άτομο για το τριήμερο της 25ης Μαρτίου. Αφου ξεψαχνισα όλο το forum με τις πληροφορίες που γράφετε, κατέληξα σε αυτό το ξενοδοχείο, θέλοντας κάτι κεντρικό, καλό και οικονομικό.
Κάποιο απο τα Παρισόπληκτα σαϊνια μας μπορεί να μου πεί εαν έκανα καλή επιλογή??? :haha:

Hotel Minerve, Paris, France - 38 Guest reviews. Book your hotel now! - Booking.com
Κοιτα και το hotel de suez
 

marouli

Member
Μηνύματα
73
Likes
54
Επόμενο Ταξίδι
Στοκχόλμη
Ταξίδι-Όνειρο
Κρουαζιέρα στην Αλάσκα
To κοίταξα χρήστο, αλλά δεν έχει διαθεσιμότητα.:(
 

marouli

Member
Μηνύματα
73
Likes
54
Επόμενο Ταξίδι
Στοκχόλμη
Ταξίδι-Όνειρο
Κρουαζιέρα στην Αλάσκα
Thgr, να σου πω την αλήθεια, προτιμώ καλύτερα να μείνω σε ξενοδοχείο.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.911
Likes
12.838
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Γατούλα, δεν το έκλεισα ακόμα γιατί ήθελα και τη γνώμη κάποιου που έχει ήδη πάει Παρίσι. Είμαι διχασμένη ανάμεσα σε αυτό και στο ακόλουθο που είναι λίγο πιο ακριβό, αλλά έχω την εντύπωση οτι είναι σε καλύτερη τοποθεσία. Γνώμη????

Hotel Prince Albert Louvre, Paris, France - 699 Guest reviews. Book your hotel now! - Booking.com
Από τα δυο που βρήκες εγώ θα έμενα στο πρώτο. Μου αρέσει περισσότερο η περιοχή, αλλά αυτά είναι γούστα.
 

marouli

Member
Μηνύματα
73
Likes
54
Επόμενο Ταξίδι
Στοκχόλμη
Ταξίδι-Όνειρο
Κρουαζιέρα στην Αλάσκα
Oκ λοιπόν. Εδώ μιλάει η πείρα. Πάμε για χοτελ Μινέρβα και ο Θεός βοηθός!!!! ευχαριστώ πολύ!!
 

marouli

Member
Μηνύματα
73
Likes
54
Επόμενο Ταξίδι
Στοκχόλμη
Ταξίδι-Όνειρο
Κρουαζιέρα στην Αλάσκα
Με βάλατε στο τριπάκι με το De Suez. Eκλεισα στο Minerve όπως με συμβούλεψε η γατούλα, αλλά έχω βάλει ειδοποίηση, μόλις έχουν διαθέσιμα δωμάτια στο Suez να λάβω ενημέρωση! Aν και στο χάρτη που είδα, είναι πολύ κοντά το ένα με το άλλο!
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Με βάλατε στο τριπάκι με το De Suez. Eκλεισα στο Minerve όπως με συμβούλεψε η γατούλα, αλλά έχω βάλει ειδοποίηση, μόλις έχουν διαθέσιμα δωμάτια στο Suez να λάβω ενημέρωση! Aν και στο χάρτη που είδα, είναι πολύ κοντά το ένα με το άλλο!
Τωρα που το κοιταζω , μοιαζουν λιγο πολυ αυτα τα δυο. Και οντως ειναι πολυ κοντα μεταξυ τους, θα σε βολεψει πολυ η τοποθεσια.
Εγω λεω να κρατησεις το Μινερβα , αν σε βολευει η τιμη, δε χαθηκε και ο κοσμος!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.533
Μηνύματα
899.499
Μέλη
39.254
Νεότερο μέλος
DimiKl

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom