Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

giota235

Member
Μηνύματα
199
Likes
465
Επόμενο Ταξίδι
Puglia, Dubrovnik
Ταξίδι-Όνειρο
Μάτσου Πίτσου, Αργεντινή

GTS

Member
Μηνύματα
6.996
Likes
20.080
Πήρα χαμπάρι ότι το πήρε ο ΠΑΟ όταν άρχισαν κροτίδες και κόρνες στο δρόμο. Με το μπάσκετ ίσως ασχοληθώ πάλι όταν καταργηθεί το τρίποντο και τελειώσει αυτή η αηδία ή ξαναμπεί στο γήπεδο ο Θεός ο μοναδικός.

Μέχρι τότε από αθλητικά Βαρκελώνη μόνο για F1 (αν και βλέπω να μετακομίζει Μαδρίτη και δικαίως αυτό).
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
797
Likes
282
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Aυτό ήταν το κέρασμα στη σημερινή πτήση. Όντως κληρώθηκαν και 2 εισιτήρια σε έναν τυχερό! Εμείς δυστυχώς μείναμε με το, κατα τ'άλλα, πολύ νόστιμο γλυκό!😂😂😂
Πτήση Νάξο Αθήνα πάντως δεν έβγαλαν γλυκό 😅
Αλλά κλήρωση έκαναν, για έναν τυχερό όμως
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.511
Likes
9.648
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Ξέρουμε πότε περίπου βγαίνει το πρόγραμμα για του χρόνου την άνοιξη; Η πτήση που θέλω για Βαρκελώνη δεν εμφανίζεται μετά το τέλος Μαρτίου.
.... αγενέστατοι όλοι ! :innocent: δεν απάντησε κανείς ! για οπουδήποτε δεν εμφανίζει κανένα δρομολόγιο, νομίζω, ας με διορθώσει κάποιος, από Σεπτέμβρη ξεκινάει το φόρτωμα για μετά τον Μάρτιο του 25 !
 

giota235

Member
Μηνύματα
199
Likes
465
Επόμενο Ταξίδι
Puglia, Dubrovnik
Ταξίδι-Όνειρο
Μάτσου Πίτσου, Αργεντινή
.... αγενέστατοι όλοι ! :innocent: δεν απάντησε κανείς ! για οπουδήποτε δεν εμφανίζει κανένα δρομολόγιο, νομίζω, ας με διορθώσει κάποιος, από Σεπτέμβρη ξεκινάει το φόρτωμα για μετά τον Μάρτιο του 25 !
Λογικά από Οκτώβρη θα δεις. Νομίζω τότε βγαίνει το πρόγραμμα
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.511
Likes
9.648
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!

maria91

Member
Μηνύματα
2.168
Likes
2.017
Δωσανε κατι???γιατι απ οσο ειδα φαρσες κανανε σε οποιον επαιρνε τηλ,δε αντεξα να δω αλλο τη κακογουστια τους
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.511
Likes
9.648
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
SUMMERVISA24
Τhe promotion runs until June 20, 2024 for flights between July and November 2024. While it depends on your departure country, you can usually get a solid 17% off business class and 11% off economy class tickets. The code can only be used for bookings in Euro for departures from Finland, France and Germany. Valid until June 20, 2024, for roundtrips from Finland, France, Germany to Greece between May 1 and November 30, 2024. Can only be applied to roundtrips. Flights must be marketed and operated by Aegean Airlines or Olympic Air. Only valid for purchases in EUR with a Visa card. Does not discount taxes and surcharges.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.529
Μηνύματα
899.333
Μέλη
39.248
Νεότερο μέλος
Georgetsn

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom