Ιταλία Μιλάνο - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

gianna7

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΜΙΛΑΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ
Τι τέλεια! και εγω θα πάω 4-8/2/11 και θα μείνω στη Lima.... στο Galles.
ΤΡΕΜΕ ΜΙΛΑΝΟ! χα χα χα χα χα χα

Υ.Γ: ταξί εως το Centrale και shuttle για αεροδρόμιο. Πραγματι η καλύτερη λύση........Buon Viaggio!!!!:D:D:D:D
 

LIDA

Member
Μηνύματα
452
Likes
250
Όπως είπαν και τα παιδιά ταξί μέχρι το σταθμό και από εκεί το λεωφορείο. προλαβαίνετε.εγώ είχα πάρει το πρώτο και είχα φτάσει πολύ νωρίς στο αεροδρόμιο.
 

margerini

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΜΙΛΑΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Τι τέλεια! και εγω θα πάω 4-8/2/11 και θα μείνω στη Lima.... στο Galles.
ΤΡΕΜΕ ΜΙΛΑΝΟ! χα χα χα χα χα χα

Υ.Γ: ταξί εως το Centrale και shuttle για αεροδρόμιο. Πραγματι η καλύτερη λύση........Buon Viaggio!!!!:D:D:D:D
Εγω πάω 4-7 με 2 ακομα φίλες λες να συναντηθούμε?:DΕμείς θα μείνουμε στο Best Western Galles
 

gianna7

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΜΙΛΑΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ
Εγω πάω 4-7 με 2 ακομα φίλες λες να συναντηθούμε?:DΕμείς θα μείνουμε στο Best Western Galles

αχαχαχαχαχαχαχαχα είναι ελληνική υπόθεση το Galles:clap::clap::clap::clap:

θα έχω το νού μου.......:D:D
 

blackcat26

Member
Μηνύματα
7
Likes
2
καλημέρα!είναι περίεργο,ε?και εγώ θα μένω στο Galles με τον άντρα μουκαι θα είμαι μιλάνο από 02/02 ως 6/02!!!!!!!από τον κεντρικό σταθμό για το ξενοδοχείο γνωρίζει καμία πόσο στοιχίζει το ταξί?όντως 15 ευρώ?
 

margerini

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΜΙΛΑΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
καλημέρα!είναι περίεργο,ε?και εγώ θα μένω στο Galles με τον άντρα μουκαι θα είμαι μιλάνο από 02/02 ως 6/02!!!!!!!από τον κεντρικό σταθμό για το ξενοδοχείο γνωρίζει καμία πόσο στοιχίζει το ταξί?όντως 15 ευρώ?
Ουαου!!!!!Πολυς κόσμος!:clap::clap::clap:Λοιπόν κορίτσια αν δείτε 3 τρελές Ελληνίδες στο Μιλάνο εμείς θα μαστε!!!!!!!
 

aggeliki_17

Member
Μηνύματα
82
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Μαροκο?
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλάνδη!
Φευγουμε για Μιλανο 25 Φεβρουαριου-1 Μαρτιου και θελαμε να δουμε τον Μυστικο δειπνο, ελα που ομως δεν υπαρχουν εισητηρια στο ιντερνετ γι αυτες τις ημερομηνιες, υπαρχει πιθανοτητα αν παμε εκει να μπορεσουμε να μπουμε η ειναι απαραιτητο να τα εχεις αγορασει απο πριν?:roll:
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.707
Δύο φορές πήγα χωρίς εισητήριο και τζίφος! κάποιοι έξυπνοι μαγαζάτορες από δίπλα μας είπαν να δοκιμάζουμε ανά κάποια διαστήματα. Το κάναμε και το μόνο που καταφέραμε ήτανε να χάσουμε τη μισή μας μέρα στα παρακείμενα μαγαζιά. Πάντως μπορείτε να δείτε όλα τα υπόλοιπα και να αγοράσετε άθλια αντίγραφα από πλανόδιους!
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Δυστυχως δεν υπαρχει καμια περιπτωση.
Ειναι πολυ αυστηροι, γιαυτο και η επισκεψη στο συγκεκριμενο τμημα του ναου γινεται ΜΟΝΟ με ραντεβου διαρκει ΜΟΝΟ 15 λεπτα και επιτρεπεται η εισοδος ΜΟΝΟ σε 15 ατομα την φορα(δεν ειμαι σιγουρη για τον αριθμο των ατομων)
Η προσπαθεια ειναι ματαιη και αυτο το λεω γιατι την ημερα που ειχαμε κλεισει ραντεβου εμεις και περιμεναμε να μπουμε , ειχε ερθει μια παρεα γιαπωνεζων οι οποιοι ζητουσαν επιμονα να τους επιτραπει η εισοδος.
Φυσικα εφυγαν χωρις να καταφερουν τπτ!
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.437
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
λοιπόν έχεις 2 επίλογες. μία να κοιτάς κάθε μέρα μην τύχον ακυρωθεί κάποιο εισήτηριο (έχει τύχει σε μένα, μια βδομάδα πριν το ταξίδι να βρώ είσητήριο) ή να πας με γκρουπ αλλά θα πληρώσεις κάτι παραπάνω για να μπεις μέσα

tickitaly.com :: Guided tours :: March Last Supper tour, pre-booked
 

aggeliki_17

Member
Μηνύματα
82
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Μαροκο?
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλάνδη!
Τελεια.. δεν το ηξερα οτι με γκρουπ θα εβρισκα.. απο οτι ειδα ειναι αρκετη η διαφορα αλλα και παλι δεν θα το ελεγα και ακριβο κι απ΄την αλλη να φτασεις μεχρι εκει και να μην το δεις δεν λεει.. ειναι αξιοπιστο ετσι? και απο πλευρας οτι θα δωσω την καρτα μου και οτι θα ισχυει η κρατηση μου.. μην παω εκει και κανουν τους κινεζους :D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.016
Μέλη
39.266
Νεότερο μέλος
MariaChara

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom