Μηχανές αναζήτησης ξενοδοχείων

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.143
Likes
1.755
Στη Booking είναι εύκολο, στην αναζήτηση βάζεις στα άτομα 5 και στα δωμάτια 2. Μετά την αναζήτηση μπορείς να παραμετροποιήσεις και τα κρεβάτια, στην αριστερή στήλη ή στα φίλτρα. Επίσης να τσεκάρεις την επιλογή «Προβολή αποτελεσμάτων μόνο με 2 δωμάτια ή παραπάνω». Επειδή θα βγάλει και άλλες επιλογές (π.χ. τετράκλινο + μονόκλινο), ανάλογα και τι έβαλες στα κρεβάτια, θα πρέπει να βρεις μόνος σου αυτή που σου κάνει. Η εφαρμογή έχει επιλογή «Θα ήθελα κοντινά δωμάτια» ή μπορείς να το γράψεις στα σχόλια, αλλά στην πραγματικότητα δεν διασφαλίζεται ότι θα είναι δίπλα, αυτό έχει να κάνει με τη διαθεσιμότητα τη μέρα που θα κάνετε check in.
 

patrizia

Member
Μηνύματα
250
Likes
360
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπεστη
Ταξίδι-Όνειρο
Κινα
Μια συμβουλή από τους εμπειροτερους θα ήθελα! Περιμένω τη Black Friday μήπως βρω καλύτερες τιμές σε Λισσαβόνα και Πόρτο, μάταια?
Ξέρω ότι οι αλυσίδες κάνουν 25%, το ίδιο ισχύει και για μεμονωμένα ξενοδοχεία ή ξενοδοχεία διαμερισματων στη booking ή στη hotels com?
Δίνουν έστω ένα 15%?
Έχετε παρατηρήσει αν οι τιμές αυξάνονται πριν και έρχεται το ίδιο?
 

connosp

Member
Μηνύματα
472
Likes
1.042
Μια συμβουλή από τους εμπειροτερους θα ήθελα! Περιμένω τη Black Friday μήπως βρω καλύτερες τιμές σε Λισσαβόνα και Πόρτο, μάταια?
Ξέρω ότι οι αλυσίδες κάνουν 25%, το ίδιο ισχύει και για μεμονωμένα ξενοδοχεία ή ξενοδοχεία διαμερισματων στη booking ή στη hotels com?
Δίνουν έστω ένα 15%?
Έχετε παρατηρήσει αν οι τιμές αυξάνονται πριν και έρχεται το ίδιο?
Δοκίμασε και εδώ https://sp.booking.com/index.html?aid=2393080&label=visa-cemea βάζοντας εκεί που λέει unlock deals βάζεις VISABKNG
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.789
Likes
44.348
το ίδιο ισχύει και για μεμονωμένα ξενοδοχεία ή ξενοδοχεία διαμερισματων στη booking ή στη hotels com?
Δίνουν έστω ένα 15%?
Στη hotels.com ισχυει το οσο νωριτερα, τοσο καλυτερα. Δεν εχω δει ποτε εκπτωση λογω black friday αλλα πολυ μεγαλες εκπτωσεις πολυ νωρις (καμια φορα 25% σε τιμες που ειναι ηδη πιο κατω απο τη booking).
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.585
Μηνύματα
902.740
Μέλη
39.332
Νεότερο μέλος
mariakardara91@gm

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom