Τουρκία Με τον Πεθερό στήν Πόλη

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Όποιος κι αν πάει τελικά στη Πόλη, αφήνει ένα κομμάτι της καρδιάς του εκεί. Σε συνεπαίρνει ο Βόσπορος, η ιστορία, οι μυρωδιές, η αύρα, δεν ξέρω. Πάντως κάτι συμβαίνει μαγικό στην Κωνσταντινούπολη!
Ευχαριστούμε Χρήστο!:clap:
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.202
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Ωραίες πληροφορίες για έναν μελλοντικό μου προορισμό και ίσως και άμεσο. Ευχαριστώ!! Μεγάλη τύχη να τα πηγαίνεις καλά με τα πεθερικά, τόσο μάλιστα που να πηγαίνετε και ταξίδια μαζί!! Κι εμένα πάντως αν έφευγε ο καλός μου κι εγώ έμενα πίσω θα λύσσαγα. Θα ετοίμαζα επιτόπου να φύγω μόλις με το καλό γυρνούσε :lol:
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.500
Ωπααααα ''δικος μας" ο πεθερος!!!!!!
Ρε Χρηστο που μας τον εκρυβες τοσο καιρο????????
Γραψτον στο φορουμ!!!!:clap::clap:

Δεν τον έκρυβα απλά έτυχε και δεν είχ κάνει εμφάνιση .
Να τον γράψω στο φόρουμ ???? δεν προλαβαίνει φτιάχνει προίκα για τα εγγόνια :haha::haha::haha:.
χωρίς πλάκα δεν εχει σχεση με Η/Υ.


ποτε ξαναπας κων/πολη ειπαμε??
εγω ηδη κοιταζω εισιτηρια..:roll:
__________________
Η ζωή είναι για τους νέους και ωραίους !!!!!!!
Πάντως με 99 ευρώ βρήκα ξανα με ΟΑ για τελη Ιουνίου αλλά δεν ..........έχουμε κρίση οικονομική τώρα ,αργότερα πάλι
 
Last edited by a moderator:

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Α ρε χρήστο, γνωρίζεις μέρες Δόξας!

Προσωπικά ψιλοετοιμάζω καλοκαιρινό σουπερ ταξίδι Λονδίνο- Ρώμη- Αθήνα- Κωνσταντινούπολη- Λονδίνο. Τι κι αν και στις δύο πόλεις πάω σε ντόπιους? Τόσο για την Αιώνια όσο και για τη Βασιλεύουσα έχω μικρούς θησαυρούς εδώ μέσα, αυτή η ιστορία είναι το επιστέγασμα. Και πάλι ευχαριστώ. Α ρε και να μου κάτσει..
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.500
Κι εμένα πάντως αν έφευγε ο καλός μου κι εγώ έμενα πίσω θα λύσσαγα. Θα ετοίμαζα επιτόπου να φύγω μόλις με το καλό γυρνούσε :lol:

Οταν λές ''καλός μου '' εννοείς ο ''σύζυγος'' ??? γιατι άλλο να φυγει ο φίλος σου και άλλο αν είναι σύζυγος και παει με τον μπαμπά σου ταξίδι !!

Και αν ετοίμαζες επιτόπου να φύγεις μην νομίζεις και εκείνος με την πεθερά σου θα σε έστελνε !!!!! επιμένεις να φύγεις τελικά με την μαμμμμμμμά !!!!!!!:haha::haha::haha::haha:
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.500
Α ρε χρήστο, γνωρίζεις μέρες Δόξας!

Προσωπικά ψιλοετοιμάζω καλοκαιρινό σουπερ ταξίδι Λονδίνο- Ρώμη- Αθήνα- Κωνσταντινούπολη- Λονδίνο. Τι κι αν και στις δύο πόλεις πάω σε ντόπιους? Τόσο για την Αιώνια όσο και για τη Βασιλεύουσα έχω μικρούς θησαυρούς εδώ μέσα, αυτή η ιστορία είναι το επιστέγασμα. Και πάλι ευχαριστώ. Α ρε και να μου κάτσει..

Αχ βρε Ντόρα με τις κουβέντες σου με σκλαβώνεις :oops::oops::oops:.
Ξερεις πόσο σε εκτιμώ και σε αγαπάω ,όλες οι ευχες μου για σένα ειναι να σου πάνε όλα όπως τα θές :hug::hug:
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.202
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Οταν λές ''καλός μου '' εννοείς ο ''σύζυγος'' ??? γιατι άλλο να φυγει ο φίλος σου και άλλο αν είναι σύζυγος και παει με τον μπαμπά σου ταξίδι !!

Και αν ετοίμαζες επιτόπου να φύγεις μην νομίζεις και εκείνος με την πεθερά σου θα σε έστελνε !!!!! επιμένεις να φύγεις τελικά με την μαμμμμμμμά !!!!!!!:haha::haha::haha::haha:

Όχι όχι με τον απλά καλό μου φεύγω εγώ συνήθως. Είναι διαφορετικό το ξέρω.
Αν αποκτήσω σύζυγο ας πάει όπου θέλει με τον μπαμπά μου είναι καλοπερασάκιας θα περάσει καλά μαζί του. Εγώ με την μαμμμμμμμά του χλωμή με κόβω!!! Αν και τα πάω καλά συνήθως με τις μαμάδες. Των φιλενάδων μου :bleh:
 

harilander

Member
Μηνύματα
563
Likes
476
Επόμενο Ταξίδι
βλέπουμε...
Ταξίδι-Όνειρο
χώρα του ποτέ
Όχι όχι με τον απλά καλό μου φεύγω εγώ συνήθως. Είναι διαφορετικό το ξέρω.
Αν αποκτήσω σύζυγο ας πάει όπου θέλει με τον μπαμπά μου είναι καλοπερασάκιας θα περάσει καλά μαζί του. Εγώ με την μαμμμμμμμά του χλωμή με κόβω!!! Αν και τα πάω καλά συνήθως με τις μαμάδες. Των φιλενάδων μου :bleh:
το αιώνιο πρόβλημα, οι πεθερές με τις νύφες δεν τα πάνε ποτέ καλά!
πως γίνεται πάντα οι γυναίκες να μην μπορουν να τα βρουν μεταξύ τους ενω οι αντρες μεταξύ μας θα την βρουμε την άκρη!
:roll::roll:
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.202
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
το αιώνιο πρόβλημα, οι πεθερές με τις νύφες δεν τα πάνε ποτέ καλά!
πως γίνεται πάντα οι γυναίκες να μην μπορουν να τα βρουν μεταξύ τους ενω οι αντρες μεταξύ μας θα την βρουμε την άκρη!
:roll::roll:
έχουμε κι εμείς τα προβλήματα μας.... :rolleyes:
αλλά το ποτέ είναι αφοριστικό, όλο και κάποια σχέση πεθεράς νύφης στεριώνει που και που
 

physiart

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗ
Πράγματι, εξαιρετική και λεπτομερής αφήγηση. Πολύτιμα στοιχεία για μας που δεν έχουμε πάει στην Πόλη και σχεδιάζουμε το ταξίδι μας. Ένα ευχαριστώ είναι το το λιγότερο για τις ώρες που ξόδεψες γράφοντας τις πολύτιμες εμπειρίες σου.:clap::clap::clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.531
Μηνύματα
899.377
Μέλη
39.249
Νεότερο μέλος
asmod1062

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom