Γαλλία Μεταφορα λαδοτυροτενεκεδων

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.781
Likes
17.776
tripakias μη ψάχνεις με Αερ. εταιρείες και τέτοια....μόνο με μεταφορικές που κάνουν διεθνείς μεταφορές και μετακομίσεις (πχ Βεϊνόγλου) ....πάρε σβάρνα τηλέφωνα και ρώτα...

Εντάξει παιδιά κατάλαβα ότι θέλει το δικό του λάδι να μεταφέρει αλλά αμα είναι να το πληρώσει και να του βγεί 3πλάσια τιμή απο το να το αγοράσει εκειί αξίζει;;

Χρηστο αν μπορεις να μαθεις δ/νση η επωνυμια θα σου ημουν υποχρεος.
δεν θυμάμαι ακριβώς την οδό ούτε και την επωνυμία δυστυχώς, αυτό που θυμάμαι είναι ότι ήταν κοντά στη place d' Italie .... αλλά αν θέλει η αδερφή σου ας ρωτήσει στη πρεσβεία και θα της πουν για τα ελληνικά καταστήματα και τους εισαγωγείς η ακόμη και καταστήματα που πωλούν ελληνικά προϊόντα ...
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.187
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
ε και πάλι, ποιο φθηνό θα του βγει να το στείλει πολωνία, να τα πάρω και να του τα στείλω. όλο το κόστος θα βγει κοντά στα 60 ευρώ άντε 100 μαξ (για 30 με 40 κιλά)
Θαναση σ' ευχαριστω για την προθεση σου να βοηθησεις αλλα βρηκα απο γνωστο μου μεταφορεα που μπορει να μου τα μεταφερει δωρεαν αλλα πρεπει να ειναι σε συσκευασια με ετικετα (να μη φαινεται δηλαδη πως ειναι χυμα). Δεν το καταλαβα και καλα αυτο και ζητησα διευκρινισεις, τις οποιες θα εχω ελπιζω αυριο.

δεν θυμάμαι ακριβώς την οδό ούτε και την επωνυμία δυστυχώς, αυτό που θυμάμαι είναι ότι ήταν κοντά στη place d' Italie .... αλλά αν θέλει η αδερφή σου ας ρωτήσει στη πρεσβεία και θα της πουν για τα ελληνικά καταστήματα και τους εισαγωγείς η ακόμη και καταστήματα που πωλούν ελληνικά προϊόντα ...
Αν εχουν στην πρεσβεια τετοια λιστα ειναι ευκολο να βρεθει. Ποσα ελληνικα να εχει ποια στη place d'Italie...
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
874
Likes
895
Πού πήγαν όλα εκείνα τα ωραια θέματα "οδικώς Ευρώπη σε δυο μέρες..", "οδικώς Παρίσι σε 5 ώρες.." κλπ? Ενας τέτοιος σου χρειάζεται! :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.533
Μηνύματα
899.501
Μέλη
39.253
Νεότερο μέλος
DimiKl

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom