Ηνωμένο Βασίλειο Λονδινο: Top 10+1 για αρχαριους by tripakias

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.781
Likes
17.772
Σ' αυτό το Royal Court Apartments έχει μείνει κανείς εκεί προσανατολίζομαι για Απρίλιο.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Ωραια, παρε αυτο RCA Group Hotels - Budget hotel rooms, apartments and suites in London

Στο Royal Court Apartments και στο The Paddington στη reception θα βρειτε την Ελληνιδα Ελενα. Ειναι γλυκυτατη και εξυπηρετικοτατη. Βεβαια μεχρι τον Αυγουστο δεν ξερω αν θα δουλευει ακομα εκει...
Μπρε tripakia κοιτα τωρα να δεις.... θα νομιζουν οτι τους κανουμε πλακα..
στο Stylotel στην οδο Sussex Gardens στο Paddington στην ρεσεψιον θα βρειτε τον Κυπριο Αντρεα. Ειναι γλυκυτατος και εξυπηρετικοτατος.
Βεβαια μεχρι τον Αυγουστο του 2009 , δεν ξερω αν θα δουλευει ακομα εκει:haha::haha::haha:
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.187
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Μας γυαλισε ο Αντρεας βλεπω...
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Δες τώρα βραδιάτικα τι με βάζεις και ψάχνω..Οκ για να είμαι δίκαιη παραδέχομαι ότι έκανα λάθος και είχες δίκιο, είναι για την ακρίβεια Queen Elizabeth II of the United Kingdom and Commonwealth Realms.

Mea culpa
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Δες τώρα βραδιάτικα τι με βάζεις και ψάχνω..Οκ για να είμαι δίκαιη παραδέχομαι ότι έκανα λάθος και είχες δίκιο, είναι για την ακρίβεια Queen Elizabeth II of the United Kingdom and Commonwealth Realms.

Mea culpa
Τωωρααα θα ειναι στο 7ο ονειρο και θα σκεφτεται τους γαμους του William και της Kate Middleton ....
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.187
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Εννοειται !! αυτο μας ελειπε!! Εχω ηδη μεριμνησει και εχω παραγγειλει καπελο
a2.bp.blogspot.com__88iK7TPv63k_TEQY7UdCspI_AAAAAAAAAjE_wZqaVynIYrw_s400_DSC02283.JPG
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
χαχαχα! Οκ ενδιάμεσα που θα είμαι Κίνα θα αγοράσω μπόλικα δαχτυλίδια-μαϊμού της Kate και θα πάμε ομαδικώς ως travelstories!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.187
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Εννοειται !! αυτο μας ελειπε!! Εχω ηδη μεριμνησει και εχω παραγγειλει καπελο
a2.bp.blogspot.com__88iK7TPv63k_TEQY7UdCspI_AAAAAAAAAjE_wZqaVynIYrw_s400_DSC02283.JPG
Δυστυχως ακομα και μ' αυτο απαρατηρητη θα περασεις. Τι εχουν να δουνε τα ματακια μας...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.529
Μηνύματα
899.337
Μέλη
39.248
Νεότερο μέλος
Georgetsn

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom