Γενικά Λάθος Καταχώριση Στοιχείων

taver

Member
Μηνύματα
12.597
Likes
29.749
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Το τηλέφωνο της Astra Airlines, της μόνης που μπορεί να σου απαντήσει υπεύθυνα, είναι 801 700 7466 .
 

Saimon

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1
Καλησπέρα σας!!! Σας ευχαριστώ για την αποδοχη!! Ειμαι λιγο εως πολύ σε πανικό.. Την Κυριακή πεταω με τα 2 ανηλικα παιδια μου απο Γερμανια για Ελλαδα μεπτήση της Ryanair! Εκλεισα εισιτήρια εκανα σημερα το check in και παρατήρησα ότι ξεχασα να γραψω ενα φωνήεν στο επίθετο του γιου μου πχ αντι για Kliklis έγραψα Klklis! Εψαξα τροπους να το αλλαξω αλλα ματαια απο την στιγμη που έκανα check in! Θα εχω θεμα? Υπάρχει περίπτωση να μην επιτρέψουν να επιβιβαστεί το παιδι λογω ενος ξεχασμενου φωνήεν?
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.984
Likes
27.956
Να επικοινωνήσεις με την εταιρία μέσω chat και θα το προσθέσουν.Δεν υπάρχει πρόβλημα
για ένα γράμμα.Θα το κάνουν.
 

Saimon

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1
Να επικοινωνήσεις με την εταιρία μέσω chat και θα το προσθέσουν.Δεν υπάρχει πρόβλημα
για ένα γράμμα.Θα το κάνουν.
Καλημέρα σας και σας ευχαριστώ για την απάντηση μπηκα και στο chat τους και περιμενα για υπάλληλο ομως τιποτα! Αυριο πεταμε και δεν κατόρθωσα να κανω την πρόσθεση θα το παλεψω και σήμερα αλλα πραγματικα εχω αγχωθεί
 
Last edited by a moderator:

Saimon

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1
Τελικα ολα καλα μιλησα στο τηλέφωνο και με εξυπηρετησαν αμεσα κάνοντας ακύρωση το check in μου και αλλάζοντας το λαθος μου χωρις χρεωση!!
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.984
Likes
27.956
Μην ανησυχείτε, οι πελάτες που έχουν κλείσει τα εισητήριά τους απευθείας από την σελίδα Ryanair.com έχουν περίοδο χάριτος 24 ωρών από την ώρα της αρχικής κράτησης, για να διορθώσουν μικρά λάθη (π.χ. λάθος γραμμένο όνομα, λάθος διαδρομή/ημερομηνία/ώρα).
Μιλάει για την αρχική κράτηση(Όταν αγόρασε τα εισιτήρια) Και όχι στο τσεκ ιν.
Αλλά αυτό έχει λίγη σημασία γιατί τα μικρολάθη διορθώνονται από την εταιρία.
 

yorimichi79

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
καλημερα σας!!!!!


εχω μεγαλο προβλημα...εκλεισα Δευτερα - προχθες -2 εισιτηρια , για πρωτη φορα......για εμενα κ την 10χρονη κορη μου....εβαλα κ στο δικο της εισιτηριο παλι το ονομα μου...το δικο μου..... στο chat που ειναι αλλοδαπη με ειπε την χρεωση 115ε+ διαφορα τιμης ...περιπου 150ε για να αλλαξω το ονομα..............ποιο τηλεφωνο πηρατε για αλλαγη σας παρακαλω?
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.984
Likes
27.956
μπορω να το διορθωσω τοτε
Όχι δεν μπορείς.Ή θα βγάλεις νέο εισιτήριο με το σωστό όνομα,ή θα προσπαθήσεις ξανά με το τσατ
να στο αλλάξουν λέγοντας τους ότι στην ίδια κράτηση έχεις δυο εισιτήρια με το ίδιο όνομα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.533
Μηνύματα
899.519
Μέλη
39.253
Νεότερο μέλος
DimiKl

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom