Καλώς ήρθατε.

JustGo

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1
Hello ! Μόλις έκανα εγγραφή προς αναζήτησή πληροφοριών για φουρνους καθώς είδα ότι υπάρχουν ήδη αρκετές πληροφορίες αλλά χρειάζομαι επιπλέον βοήθεια. Έχω επισκεφθεί το site κ το forum στο παρελθόν αρκετές φορές κ έχω πάρει πολυ χρήσιμες πληροφορίες ! Ευχαριστώ
 

thalassophile

New Member
Μηνύματα
3
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Χανιά
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Γεια σας κι από μένα!
Παρακολουθώ τόόόσο καιρό τις ιστορίες σας και τα θέματά σας μα μόλις τώρα έκανα λογαριασμό!
Λατρεύω τα ταξίδια, κυρίως σε παραθαλάσσιες περιοχές.
Ως τώρα έχω επισκεφτεί πολλά νησιά σε Αιγαίο, Ιόνιο με ιδιαίτερη λατρεία στις Κυκλάδες. Επίσης, έχω επισκεφτεί Ελβετία (Ζυρίχη, Βασιλεία), Αλσατία (Κολμάρ, κλπ), Μέλανα Δρυμό, Λίμνη Κόμο και Μιλάνο.
Θα χαρώ να μοιραστούμε ιστορίες κι εντυπώσεις.
Πολλούς χαιρετισμούς,
Thalassophile.
:playball:
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.453
Likes
21.670
Επόμενο Ταξίδι
Βοσνία-Ερζεγοβίνη, Σερβία
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Γεια σας κι από μένα!
Παρακολουθώ τόόόσο καιρό τις ιστορίες σας και τα θέματά σας μα μόλις τώρα έκανα λογαριασμό!
Λατρεύω τα ταξίδια, κυρίως σε παραθαλάσσιες περιοχές.
Ως τώρα έχω επισκεφτεί πολλά νησιά σε Αιγαίο, Ιόνιο με ιδιαίτερη λατρεία στις Κυκλάδες. Επίσης, έχω επισκεφτεί Ελβετία (Ζυρίχη, Βασιλεία), Αλσατία (Κολμάρ, κλπ), Μέλανα Δρυμό, Λίμνη Κόμο και Μιλάνο.
Θα χαρώ να μοιραστούμε ιστορίες κι εντυπώσεις.
Πολλούς χαιρετισμούς,
Thalassophile.
:playball:
:welcome2:
 

vasanizomai

Member
Μηνύματα
5
Likes
4
Ταξίδι-Όνειρο
Ροουντριπ Λατιν Αμερικη!
Hello παιδια! Γραφτηκα επιτελους αναζήτωντας πληροφοριες για το επομενο μου ταξιδι που μαλλον θα ειναι η Δονουσα. Επισκεπτομαι το forum συχοτατα τα τελευταια χρονια για πληροφοριες ή απλο χαζι..! Ηρθε λοιπον η ωρα να γινω ενεργο μελος αυτης της κοινοτητας που τοσο εχω θαυμασει και παντα με ταξιδευει εστω και πισω απο την οθονη μου.. Ευχαριστώ
 

Bill7

Member
Μηνύματα
183
Likes
200
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Hello παιδια! Γραφτηκα επιτελους αναζήτωντας πληροφοριες για το επομενο μου ταξιδι που μαλλον θα ειναι η Δονουσα. Επισκεπτομαι το forum συχοτατα τα τελευταια χρονια για πληροφοριες ή απλο χαζι..! Ηρθε λοιπον η ωρα να γινω ενεργο μελος αυτης της κοινοτητας που τοσο εχω θαυμασει και παντα με ταξιδευει εστω και πισω απο την οθονη μου.. Ευχαριστώ
καλως την! :welcome: οντως βασανιζεσαι?! χχαχαχαχα!
 

gell

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1
καλησπερα και απο μενα! χαιρομαι ιδιαιτερα που εγινα μελος σ αυτη την ομορφη παρεα!
 

Char.

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
καλημέρα σας
Έχω επισκεφτεί πολλές φορές το site σας για πληροφορίες σχετικά με προηγούμενα ταξίδια και ήρθε η ώρα να κάνω και το δικό μου Post.
Ο επόμενος μας προορισμός είναι το Παρίσι και θα ήθελα διάφορες πληροφορίες σχετικά με αυτό.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.896
Likes
16.570
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο-Βερόνα-Μολβένο.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
καλώς όρισες και καλά να περάσεις στο ταξίδι σου στο πανέμορφο Παρίσι για το οποίο υπάρχουν άπειρες πληροφορίες και ιστορίες. μια αναζήτηση χρειάζεται.
 

ΜαριάνναΚ

New Member
Μηνύματα
2
Likes
3
Καλησπέρα!Έριχνα παντα κλεφτές ματιές στην ιστοσελίδα σας μέχρι που έγινα και γω μέλος!Πολύ ωραίο forum μιας και τα ταξίδια ειναι η καλυτερη επένδυση που μπορεί να κανει κανείς...
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.179
Likes
25.704
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Καλησπέρα!Έριχνα παντα κλεφτές ματιές στην ιστοσελίδα σας μέχρι που έγινα και γω μέλος!Πολύ ωραίο forum μιας και τα ταξίδια ειναι η καλυτερη επένδυση που μπορεί να κανει κανείς...
:welcome2:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.561
Μηνύματα
901.389
Μέλη
39.299
Νεότερο μέλος
Ιωάννα Παντελού

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom