Καλά - στραβά - ανάποδα vol 2

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.159
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Αυτό είναι το επίπεδο και η ψευτομαγκιά στα όρια εμετού του χειρότερου πρωθυπουργού μετά τη μεταπολίτευση κατά την προσωπική μου γνώμη!
Ευφυολογήματα πάτου και από κάτω θλιβεροί χειροκροτητές προς επιβράβευση του αήθους και του γελοίου, τον Τσίπρα τον έπιασε νευρικό...

 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Προσωπικά το βρήκα από τα λίγα καλά του ευφυολογήματα τα τελευταία χρόνια.Αν ήταν ανάποδα η ατάκα θα το είχαμε βρει "φοβερό καρφί" κλπ κλπ

Δεν εξετάζω την γελοιότητα του προσώπου που είναι δεδομένη,αλλά την ατάκα και μόνο.

Λίγα λόγια για τα perpetual παρακάτω

http://www.investopedia.com/articles/investing/082313/perpetual-bonds-overview.asp
 

jousis

Member
Μηνύματα
544
Likes
1.283
Ταξίδι-Όνειρο
Όλα
Μια χαρά ήταν το "ουάου" ρε νεντζέτλτσκλα.
Ο Αντώνης έχει πολύ χιούμορ όταν διαλύει κυβερνήσεις. Στην εξουσία σφίγγει λίγο.

Εξώφυλλο λίγο πριν διαλύσει την κυβέρνηση ΝΔ:
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.159
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Προσωπικά το βρήκα από τα λίγα καλά του ευφυολογήματα τα τελευταία χρόνια.Αν ήταν ανάποδα η ατάκα θα το είχαμε βρει "φοβερό καρφί" κλπ κλπ
Όχι, το βρήκα τραγικό...αυτές είναι ατάκες καφενείου με τάβλι και τσίπουρα, είμαι κατά του φτηνού ευφυολογήματος από όπου κι αν προέρχεται...:D
Μια χαρά ήταν το "ουάου" ρε
νεντζέτλτσκλα.
Νεντέλλλια είναι το σωστό (με το λ καλαματιανό) μάθε και λίγο σέρβικα αγόρι μου, μόνο γαλλικά δε λέει...:p
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.159
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Ενώ η Βουλή είναι "ο ναός της Δημοκρατίας" κι έτσι;
Ακριβώς αυτό ήθελα να πω ευχαριστώ που μου το επισήμανες!
Προτείνω ο ΣΥΡΙΖΑ να επιβάλλει πριν μπαίνουν μέσα οι βουλευτές να βγάζουν τα παπούτσια τους και να πλένουν τα πόδια τους!

υ.γ κάποια ψυχή μου θυμίζεις να το κοιτάξεις...:D
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.984
Likes
27.957
Τι στο διάτανο έχει και μπατάρει συνέχεια ρε παιδί μου...
Είχες δει την ταινία ο εγκέφαλος;
Αναφέρετε σε έναν άνθρωπο που είχε μεγάλο εγκέφαλο και γι'αυτό έγερνε.
Ε,του Σαμαρά του λείπει ο μισός και γέρνει απ'την άλλη.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.094
Likes
6.556
Μια χαρα ηταν αυτο το κομματι του σαμαρα και γενικα απιστευτο που εκλεισε τοσες ωρες στη βουλη,αφου νομιζαν πως ηταν σωσιας! Ουτε σαν πρωθυπουργος δεν ειχε μεινει στη βουλη τοσες ωρες, ποσο μαλλον να μιλησει.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.540
Μηνύματα
899.661
Μέλη
39.255
Νεότερο μέλος
Katerina Arno

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom