Ιδανικό μέρος διακοπών μετά από χωρισμό

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Kριμα !!!!
Ειδικα στην Ευβοια (σορυ κιολας για οσους καταγονται απο κει ) εγω θα εκοβα τις φλεβες μου!(και μετα απο χωρισμο εννοω)
Ψαξε ομως για καμπινγκ ...ειναι οικονομικοτερα τα πραγματα εκει.
 

zoe1980k

Member
Μηνύματα
53
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΕΥΒΟΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
CUBA-CAYO LARGO
εχω καταγωγή απο Εύβοια... οπότε το μέρος αυτό είναι το ησυχαστήριο μου! καμπινγκ???? δεν ψήνονται για κάμπινγκ αν και εμένα μου αρέσει σαν ιδέα , έχω ξανακάνει!

γενικά είμαι πολύ βολική αρκεί να πάω διακοπές!!!!!!!!!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.667
Likes
43.907
το κακό είναι ότι οι φίλες μου δεν έχουν λεφτά και νομίζω θα λιώσω στην Αθήνα (πέρα απο την Εύβοια) και δεν μου αρέσει καθόλου αυτό !!!
Αν μου επιτρέπεις, πέρα απ' την πλάκα, πιστεύω ότι η καλύτερη παρέα μετά από κέρατο δεν είναι οι φίλες σου, αλλά μια αντροπαρέα από μπάκουρους, χωρίς ερωτικό ενδιαφέρον, που θα σε κάνει, αντί να θυμώνεις, να αρχίσεις να γελάς με την αδιαμφισβήτητη "γουρουνιά" τους. Θα σου λενε "Ώπα, ξέφυγες" όταν θα προσπαθείς να αναλύσεις για πολλοστή φορά τα κίνητρα του λεγάμενου, θα πιείτε και θα διασκεδάσετε μέχρι τελικής πτώσεως, θα σ' έχουν βασίλισσα και θα σου πουν "πρόσεχε" όταν δουν στοιχεία γουρουνιάς σε επίδοξο πολιορκητή.
Οι φίλες σου μπορεί να συμφωνούν πάντα μαζί σου, αλλά δεν θα σε βοηθήσουν να δεις με χιούμορ το πράγμα.
 

zoe1980k

Member
Μηνύματα
53
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΕΥΒΟΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
CUBA-CAYO LARGO
Αν μου επιτρέπεις, πέρα απ' την πλάκα, πιστεύω ότι η καλύτερη παρέα μετά από κέρατο δεν είναι οι φίλες σου, αλλά μια αντροπαρέα από μπάκουρους, χωρίς ερωτικό ενδιαφέρον, που θα σε κάνει, αντί να θυμώνεις, να αρχίσεις να γελάς με την αδιαμφισβήτητη "γουρουνιά" τους. Θα σου λενε "Ώπα, ξέφυγες" όταν θα προσπαθείς να αναλύσεις για πολλοστή φορά τα κίνητρα του λεγάμενου, θα πιείτε και θα διασκεδάσετε μέχρι τελικής πτώσεως, θα σ' έχουν βασίλισσα και θα σου πουν "πρόσεχε" όταν δουν στοιχεία γουρουνιάς σε επίδοξο πολιορκητή.
Οι φίλες σου μπορεί να συμφωνούν πάντα μαζί σου, αλλά δεν θα σε βοηθήσουν να δεις με χιούμορ το πράγμα.
Χαχαχα , εχεις δικιο αλλα δεν εχω μια μαζεμενη μπακουροπαρεα που θα μπορουσα να παω μαζι της διακοπες... εχω πολλους φιλους / φιλες αλλα δεν κανουν παρεα ολοι αυτοι μαζι , ουτε καν σε συνδυασμο- πφφφφφ
αρχιζω να σκεφτομαι σοβαρα να παρω 2 βιβλια και να εξαφανιστω και οπου με βγαλει!
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.371
Likes
2.106
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
Χαχαχα , εχεις δικιο αλλα δεν εχω μια μαζεμενη μπακουροπαρεα που θα μπορουσα να παω μαζι της διακοπες... εχω πολλους φιλους / φιλες αλλα δεν κανουν παρεα ολοι αυτοι μαζι , ουτε καν σε συνδυασμο- πφφφφφ
αρχιζω να σκεφτομαι σοβαρα να παρω 2 βιβλια και να εξαφανιστω και οπου με βγαλει!
Εγω αυτο έκανα:clap::clap::clap::clap:.
θέλει λίγο κότσια βέβαια, γιατί αν μείνεις Ελλάδα-που δεν έχουμε αυτο του lonely traveller στο αιμα μας- καμιά φορά είναι λίγο άβολο να τρως μόνος σου.
Επίσης στους μοναχικούς μου περιπάτους (που τους ευχαριστιέμαι πολύ) ελπίζω πάντα να μην πέσω πάνω σε κανένα γνωστο και αρχίσει τα πως και τα γιατί:rolleyes:

Και αντε να εξηγησεις "γιατι απλά έτσι γουστάρω!!!"
 

zoe1980k

Member
Μηνύματα
53
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΕΥΒΟΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
CUBA-CAYO LARGO
\

Καλοπροαίρετα ρώτησα:lol:
σε πηραμε απο τα μουτρα κι εσενα! χαχαχα

Εγω αυτο έκανα:clap::clap::clap::clap:.
θέλει λίγο κότσια βέβαια, γιατί αν μείνεις Ελλάδα-που δεν έχουμε αυτο του lonely traveller στο αιμα μας- καμιά φορά είναι λίγο άβολο να τρως μόνος σου.
Επίσης στους μοναχικούς μου περιπάτους (που τους ευχαριστιέμαι πολύ) ελπίζω πάντα να μην πέσω πάνω σε κανένα γνωστο και αρχίσει τα πως και τα γιατί:rolleyes:

Και αντε να εξηγησεις "γιατι απλά έτσι γουστάρω!!!"
ζηλευω τους ανθρωπους που μπορουν να κανουν ταξιδι μονοι τους αλλα εγω δεν νομιζω οτι μπορω...δεν το εχω δοκιμασει βεβαια μεχρι τωρα..για φετος δεν ξερω γυρναει πολυ απο το μυαλο μου και αυτο σαν λυση!
ισως παω με καποιο γκρουπ μεν αλλα μονη μου δε στο εξωτερικο... πρεπει να το σκεφτω
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Α ωραια ιδεα βρε συ και αυτο....να ξεφυγει λιγο το μυαλο!!!
Εγω θα σου προτεινα ομως να ψαξεις στο ιντερνετ για ομαδες νεανικες που κανουν εκδρομες ..ακομα κ ραφτινγκ ή αλλα σπορ ...εχουν αναφερθει και εδω μεσα καποιες ομαδες .Κοιταξε στην ενοτητα του φορουμ =Γκρουπς
Μην πας δηλ καμια ομαδικη εκδρομη με τα συμβατικα πρακτορεια που ειναι τιγκα στις οικογενειες και στους ηλικιωμενους κ μετα τραβας τα μαλλια σου.
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.371
Likes
2.106
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
Α, επίσης αν έχεις αρκετη άδεια, μπορείς να δηλωσεις συμμετοχη σε κανένα από αυτά τα προγραμματα εθελοντισμου στο εξωτερικό. & δεν θα νιώθεις άβολα γιατί όλοι θα είναι μόνοι τους & γνωριμίες θα κάνεις & θα έχεις την ευκαιρια να ζήσεις σε μια άλλη χώρα για ένα μηνα
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.003
Likes
2.122
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Το καλυτερο μερος για μετα το χωρισμο ειναι... το μοναστηρι!! χι χι χι
 

kostasbmw

Member
Μηνύματα
95
Likes
22
μπες σε ενα αεροπλανο και εξαφανισου

προτεινω μαροκο, βρες εναν δασκαλο surf να σου μαθει windsurf i kitesurf και θα ξεφυγεις παρα πολυ ευκολα απο τα κερατα και απο παρεες δεν χρειαζεται και μεγαλη προσπαθεια
καλη διασκεδαση
 

zoe1980k

Member
Μηνύματα
53
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΕΥΒΟΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
CUBA-CAYO LARGO
μπες σε ενα αεροπλανο και εξαφανισου

προτεινω μαροκο, βρες εναν δασκαλο surf να σου μαθει windsurf i kitesurf και θα ξεφυγεις παρα πολυ ευκολα απο τα κερατα και απο παρεες δεν χρειαζεται και μεγαλη προσπαθεια
καλη διασκεδαση
θα μπω οντως σε αεροπλανο και θα εξαφανιστω.... :)

Το καλυτερο μερος για μετα το χωρισμο ειναι... το μοναστηρι!! χι χι χι

ε οχι και μοναστηρι βρε παιδια ....υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες! χιχιχι
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.529
Μηνύματα
899.332
Μέλη
39.248
Νεότερο μέλος
Georgetsn

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom