Θεσσαλονικιώτικη συνάντηση το Νοέμβριο!

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.817
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Καλή ιδέα το Dolly' s αλλά πιο φρόνιμο δεν θα ήταν να κινούμασταν κάπου κοντά στην Εκθεση?
Κοντά στην Έκθεση θέλετε? Κοντά στην Έκθεση σας δίνουμε:

1) Ντορέ
2) Χουάνγκ: xouang.gr
 
Μηνύματα
2.509
Likes
3.269
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Μου το μπουρδουκλόξατε το θέμα μου φαίνεται και άντε να βρούμε άκρη:bleh:,συμφωνώ κι εγώ μ erminathess δηλ καλή η πλάκα,καλή και η ιδέα της εκδρομής αλλά εδώ είπαμε να γίνει μιά συνάντηση στα πλαίσια της έκθεσης...
ποιά έκθεση αν προηγηθεί εκδρομή στα βουνά και στα λαγκάδια:D
(Βabadu αναλαμβάνεις την υλοποίηση της πρότασης αλλά άλλη μέρα)

νομίζω ότι επικεντρωνόμαστε πλέον σε προτάσεις επί της ώρας ή μάλλον των ωρών συνάντησης δηλ
1 ή νωρίς κατά τις 11 12 έκθεση μετά φαγητό και μετά καφέ και συζητάμε τις προτάσεις του καθενός για το πού

2 η το αρχικό πλάνο έκθεση κατά τις 4 καφές 6 μιση (επαναλαμβάνω αυτό είχε προταθεί προκειμένου νάχουμε καθαρό κεφάλι νακούσουμε τα σχέδια για την κοπή πίττας)και μετά βραδυνό μάμ
 

LIDA

Member
Μηνύματα
452
Likes
250
Το σημαντικότερο είναι να συγκεκριμενοποιήσουμε την ώρα συνάντησης ώστε όπως λέει και η romantic να ακολουθήσει το σχετικό πρόγραμμα.
Προσωπικά δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα. Ποση ώρα λέτε θα μείνουμε στην έκθεση?
 
Μηνύματα
2.509
Likes
3.269
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Εγώ δεν έχω ξαναπάει στην έκθεση,δεν έχω εμπειρία ,φαντάζομαι καναδυό ώρες..δεν ξέρω
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Λυπαμαι που ερχομαι στη Θεσσαλονικη 1 βδομαδα νωριτερα, το επομενο Σαββατο 13/11. Παντως αν καποιος περι τα περιξ εχει χρονο για καφεδακι το Σαββατο ή την Κυριακη, ας μου στειλει πμ.
Και μια ερωτηση. Βρηκα δωματιο στο Μakedonia palace με 89 ευρω το βραδυ με πρωινο. Μου το προτεινετε? εχετε να μου προτεινετε κατι αλλο κεντρικο κοντα σε αυτη την τιμη?
 
Μηνύματα
2.509
Likes
3.269
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Ααααα το βρήκες πολύ καλά!!προφανώς ρίξανε τις τιμές,πάνω από 100 και βάλε πήγαινε πέρσι...
Πολύ καλή θέση,πολύ καλό και το ξενοδοχείο!
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
τα σημαδια της κρισης.. κλειστο sokrati, η τιμη ειναι παρα πολυ καλη για το συγκεκριμενο ξενοδοχειο... αν τελικα το επιλεξεις, να πας για ποτακι και στον ενατο οροφο του ξενοδοχειου στο ολοκαινουργιο level 9, καταπληκτικη θεα!
καλως να μας ερθεις στην πολη μας!
 
Μηνύματα
2.509
Likes
3.269
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
και το λόμπυ του και το καφέ του κάτω τι να λέμε,μιά χαρά,
όσο για καφεδάκι,ε μιά που θα είσαι στην πόλη μας θα κανονίσουμε..οκ θα τα πούμε με πμ
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.539
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Εδω θα ειμαστε. Ενα καφεδακι γιατι να μην το πιουμε;
Το ξενοδοχειο ειναι αριστο. Υποθετω οτι με αυτη τη τιμη το δωματιο δε θα εχει θεα θαλασσα.
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Σας ευχαριστω για τις απαντησεις. Το δωματιο δεν εχει θεα θαλασσα αλλα δεν νομιζω να με χαλασει, αλλωστε δεν ειμαι απο αυτους που μενουν πολυ στο δωματιο.:p:p:p
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.539
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Σωστα! Κατεβαινεις κατω και πινεις το καφεδακι σου με θεα θαλασσα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.529
Μηνύματα
899.335
Μέλη
39.248
Νεότερο μέλος
Georgetsn

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom