Θεσσαλονικιώτικη συνάντηση το Νοέμβριο!

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
650
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Μετά την επισήμανση του Μάρκου και με τις καινούργιες προσθήκες η λίστα έχει διαμορφωθεί ως εξής :
1)Τoumpiotis
2)EΡΣΗ
3)ELGEO 2
4)roman.woman
5)mariath
6)babaduma
7)thanosth
8)Giwrgos
9)Dimpanayo
10)Ninius
11)Giannoula
12)TZON
13)Toumpiotissa
14)m-stam
15)Kalousios
16)PopiTzil
17)συζηγος kemcap
 
Μηνύματα
2.509
Likes
3.269
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Nάσαι καλά toumpioti!είδες ότι....χρονοτριβώ:haha:και ανέλαβες εσύ τις...λίστες άντε είναι και επίκαιρη η λέξη:haha:
σιγά σιγά πείτε και καμιά ιδέα για το πού;καφέ..που;μαμ,
μόνο για το 1 δε χρειάζεται να πούμε είναι το μόνο στάνταρ:bleh:
 

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
καλησπερα εμενα με θελετε στην παρεα>?? ειμαι καινουργιοςεδω στο φορουμ και λατρευω τα ταξιδια με λενε σπυρο απο ανω τουμπα ...
 
Μηνύματα
2.509
Likes
3.269
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
καλησπερα εμενα με θελετε στην παρεα>?? ειμαι καινουργιοςεδω στο φορουμ και λατρευω τα ταξιδια με λενε σπυρο απο ανω τουμπα ...
βεβαίως:clap:,καλώς να έρθεις Σπύρο,
άντε η λίστα μεγαλώνει!
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
650
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Nάσαι καλά toumpioti!είδες ότι....χρονοτριβώ:haha:και ανέλαβες εσύ τις...λίστες άντε είναι και επίκαιρη η λέξη:haha:
σιγά σιγά πείτε και καμιά ιδέα για το πού;καφέ..που;μαμ,
μόνο για το 1 δε χρειάζεται να πούμε είναι το μόνο στάνταρ:bleh:
Νομίζω και για το ένα θα πρέπει να δώσουμε ακριβές σημείο και ώρα γιατι η Φιλοξένια λαμβάνει χώρα σε διάφορα περίπτερα(φέτος στα : Περ. 8,9,10,13,14 και 15) προσωπικά προτείνω στο περίπτερο 10 μπροστά στο stand του νομού Μαγνησίας ώστε να λάβουμε και μερικές πληροφορίες για το Σ/Κ της ΚΤΠ :D.Για καφέ καλό θα ηταν να είμαστε κάπου κοντά στην Έκθεση ,όσο για φαγητό προτείνετε κάτι ιδιαίτερο ώστε να ξεφύγουμε απο τα τετριμμένα.
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
650
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
καλησπερα εμενα με θελετε στην παρεα>?? ειμαι καινουργιοςεδω στο φορουμ και λατρευω τα ταξιδια με λενε σπυρο απο ανω τουμπα ...
:clap::clap::clap: γεια σου Σπύρο ,καλωσόρισες στην παρέα μας.
 
Μηνύματα
2.509
Likes
3.269
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Για καφέ θα επαναφέρω τις προτάσεις που είχα κάνει αρχικά....να τις ξαναθυμηθούμε,
Verdi γωνία Αγγελάκη με Σβώλου,πολύ κοντά δηλ στην Εκθεση αλλά και τα παρακείμενα καφέ Ζώγια και Εμιγκρέ στη Σβώλου.
Εχω κι άλλα στο νού μου αλλά δεν είναι τόσο κοντινά στην Εκθεση,το "καφεναί"δίπλα από το θέατρο Μακεδον.σπουδών,το αγαπημένο μου "πρώτο πάτωμα",επί της Τσιμισκή στο ύψος της Διαγωνίου,στο 97.
Σκεφθείτε κι εσείς και τα συζητάμε
 

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
γεια σας και απο μενα θελω πολυ να ερθω ποτε ακριβως ειναι η συναντηση?? και πως θα βρεθουμε ??:p
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
650
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
γεια σας και απο μενα θελω πολυ να ερθω ποτε ακριβως ειναι η συναντηση?? και πως θα βρεθουμε ??:p
Η συνάντηση έχει προγραμματιστεί για τις 20 Νοέμβρη στα πλαίσια της Φιλοξένιας .Μετά την έκθεση θα πάμε για καφέ και μετά για φαγητό.Τα σημεία συναντήσεων δεν έχουν αποφασισστεί ακόμη ,αν έχεις κάποια πρόταση καλοδεχούμενη.
Μέσα στην επόμενη εβδομάδα πάντως ,πιστεύω να έχουμε ορίσει τα σημεία συνάντησης και τις ώρες
 

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
:bleh:an kai exω δουλεια θα αλλαξω βαρδια για να ερθω ..εσενα τουμπιωτη λες να σε ξερω και εγω τουμπιωτης ειμαι και παοκ
 

giwrgos

Member
Μηνύματα
270
Likes
508
Επόμενο Ταξίδι
Περου,Περου,Περου,Περου..
πιθανόν γιατι Πάοκ είμαι και εγώ αλλά μένω Κ.Τούμπα.
καλησπερα σε ολους απο την κατακιτρινη περιοχη της τουμπας,να δηλωσω και γω επισημα τη συμμετοχη μου στη παρεα..(εμ τι.εμεις δεν θα κανουμε προπαγανδα κυριε βαγγελη..??:bleh::bleh::bleh:...:haha::haha::haha:...θα χαρω πολυ να σας ξαναδω ολους..:clap::clap:..:D:D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.529
Μηνύματα
899.335
Μέλη
39.248
Νεότερο μέλος
Georgetsn

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom