Νότια Κορέα Ερωτήσεις για Νότια Κορέα

travel_lover

Member
Μηνύματα
157
Likes
89
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΙΑ -
Καλημέρες παιδιά! Και εγώ ετοιμάζομαι για Νότια Κορέα για 11 ημέρες!! Εκτός από τα μέρη που έχετε ήδη αναφέρει, υπάρχουν αλλάσπου να αξίζουν να προστεθούν ;
 

poised

Member
Μηνύματα
1.020
Likes
8.325
Σε 11 μέρες δεν έχεις πολύ χρόνο. Αν μπορείς να νοικιάσεις αυτοκίνητο γιατί αλλιώς δε μπορείς να κάνεις πολλά (προσοχή χρειάζεται το λεγόμενο διεθνές δίπλωμα), τότε πέρνα 1-2 μέρες στην περιοχή της Pohang. Αν βάλεις άλλη μία μέρα πήγαινε στο παραδοσιακό χωρίο Andong και Dosan Seowon. Δεν είναι μέρη που θα πεις τι θα έχανα αν δεν το έβλεπα, γενικά η Ν. Κορέα δεν έχει πολλά τέτοια, αλλά αν σου βγαίνει ο χρόνος αξίζει.
 

Kyriakao

Member
Μηνύματα
272
Likes
1.358
Επόμενο Ταξίδι
Συνεχώς αυτο ψάχνω!
Ταξίδι-Όνειρο
ματσου πιτσου,περου
Καλημέρες παιδιά! Και εγώ ετοιμάζομαι για Νότια Κορέα για 11 ημέρες!! Εκτός από τα μέρη που έχετε ήδη αναφέρει, υπάρχουν αλλάσπου να αξίζουν να προστεθούν ;
Εξαρτάται την εποχη που θα πας, το νησι Τζετζου στα πολυ νότια της χωρας ,αλλα αξίζει άνοιξη καλοκαιρι περισσότερο.
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.752
Likes
6.498
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Καλημέρες παιδιά! Και εγώ ετοιμάζομαι για Νότια Κορέα για 11 ημέρες!! Εκτός από τα μέρη που έχετε ήδη αναφέρει, υπάρχουν αλλάσπου να αξίζουν να προστεθούν ;
Στο μνημείο Ελλήνων πεσόντων στον πόλεμο της Κορέας στην πόλη Yeoju.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.585
Μηνύματα
902.740
Μέλη
39.332
Νεότερο μέλος
mariakardara91@gm

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom