Επιχειρηματική στήριξη

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Είμαι συντηρήτρια αρχαιοτήτων και έργων τέχνης με ειδίκευση στα κεραμικά και τα μεταλλικά αντικείμενα και την προληπτική συντήρηση. Επίσης εχω παρει master στη μουσειολογία.
Αν κανείς νιώθει αρχαίος και θέλει μια ανανέωση είμαι στη διάθεσή του.:lol:
Δεν θελω ανανεωση,ουτε νιωθω αρχαιος αλλα αν επιμενεις εχω κατι μερεμετια για τα κεραμιδια του σπιτιου μου(κι αυτα στα κεραμικα ανηκουν).Τι λες λοιπον?Θα ερθεις?:haha:
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Πριν δυο μηνες το αλλαξα,ασε να παλιωσει λιγο.:bleh:
 

bloody mary

Member
Μηνύματα
527
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Αμαζόνιος
Εσύ δουλεύεις μόνο μέσα στην Ελλάδα ή πας και εξωτερικό με το φορτηγό;
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Ξεκιναω καθε πρωι απο Οινοφυτα και κανω διανομη ηλεκτρικων συσκευων LG και αθλητικων ειδων ΝΙΚΕ σε Σεπολια,Κολωνο,Ακαδημια Πλατωνος,Βοτανικο,Αιγαλεω και μερικες φορες Ρεντη(τα μαγαζια γυρω γυρω απο το village,makro,media markt).:)
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Γιατι πικρα?Προσωπικα δεν θα μου αρεσε να κανω ταξιδια στην Ευρωπη δουλευοντας,γιατι δεν προλαβαινεις να δεις τιποτα(το ξερω απο φιλους που πανε και δεν παω μαζι τους ποτε).Να ειναι καλα το MAZDA που τα τελευταια χρονια εχει οργωσει την Ευρωπη.:clap:
 

bloody mary

Member
Μηνύματα
527
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Αμαζόνιος
Να είσαι καλά και εσύ και να έχεις πάντα την όρεξη να κάνεις τη δουλειά σου χόμπυ και να το διασκεδάζεις. :swim:
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Οποιος ''νεος'' θελει μπορει να γραψει και εδω.:)
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.890
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Είμαι Βιολόγος, καθηγητής σε Γυμνάσιο στην Αθήνα, στο Περιστέρι.
 

demi12001

Member
Μηνύματα
21
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Μόσχα, Ρωσία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη!!
Άλλος ένας τραπεζικός υπάλληλος on board! Η δουλειά μου δεν μου αρέσει. Δουλεύω 10-12 ώρες ημερισίως, και αυτό θεωρώ πως δεν είναι δουλειά αλλά δουλεία. Θα ήθελα να γίνω εκπαιδευτικός αλλά ένα λάθος στις πανελλήνιες κοστίζει και αλλάζει ολόκληρη η ζωή σου. Παιδιά αν κάποιος έχει 10.000.000? να του περισσεύουν ας έρθει να μιλήσουμε! Κατα τ'άλλα κάνω υπομονή. 37 χρόνια και σήμερα μέχρι τη σύνταξη! Κάθε Δευτέρα πρωί όμως είναι όλα μαύρα...!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
6.004
Likes
9.683
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Κάθε Δευτέρα πρωί όμως είναι όλα μαύρα...!
Δεν ειναι ωραιο αυτο ...ολα μαυρα? Η ζωη δεν εχει τη γευση που τηs δινειs? Η μηπωs ειναι τελικα πολυ δυσκολο να τηs δωσειs τη γευση που θελειs?

Ευτυχωs εμενα μου αρεσει η δουλεια μου , αλλιωs δε θα το αντεχα.Θυμαμαι καποιοs ειχε για υπογραφη:"Δουλεια ειναι αυτο που κανω οταν δεν ταξιδευω".
Και για μενα ετσι ειναι , μονο που κραταει πολυ :lol::lol: οποτε παλι καλα που μου αρεσει!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.534
Μηνύματα
899.400
Μέλη
39.249
Νεότερο μέλος
asmod1062

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom