Επίσκεψη και ξενάγηση στη Βεργίνα στις 12/02/2017

Δήλωση συμμετοχής στην ξενάγηση στη Βεργίνα


  • Total voters
    33
  • Poll closed .

mariath

Member
Μηνύματα
2.271
Likes
6.463
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Ο @babaduma τα είπε άψογα, δεν χρειάζεται να προσθέσω τίποτα περισσότερο.

Μη μ' ευχαριστείτε όσοι το κάνατε, με το ζόρι πήγα, δεν ήθελα. Μπορεί να χρειάστηκαν και ... 2 ολόκληρα λεπτά για να με πείσουν.
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.048
Likes
1.831
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Το μεσημέρι της Κυριακής 22/1/2017 πενταμελής αντιπροσωπεία τραβελστοριτών αποτελούμενη από τους @mariath , @dimpanayio , @FRIDA08 , @Bahari και @babaduma , επισκέφθηκε την ταβέρνα 'Εκείμερος' για επί τόπου αυτοψία.........

Ο ιδιοκτήτης (Κος Σάββας) δήλωσε: "Δεν υπάρχει περίπτωση να πεινάσουν. Άσ'το σε μένα".
μπράβο στον αρχιμάστορα και στην παρέα του:clap::clap:
ευχαριστούμε για το όλο τρέξιμο!!!
το μέρος πολύ όμορφο, άριστη η τιμή και το μενού....!
....ένα μόνο με ανησυχεί....
έχουν λήξει τα αντιόξινά μου και πρέπει να πάρω καινούργιο κουτί μαζί μου:haha:
 

Amplified

Member
Μηνύματα
86
Likes
71
Επόμενο Ταξίδι
Δυτική ακτή ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Utopia Planitia
Έχει γεμίσει το λεωφορείο ; Μπορώ εγώ να το κάνω +1 ;
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.817
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου

thanosth

Member
Μηνύματα
3.434
Likes
7.543
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
η καταληκτικη ημερομηνια δηλωσεων ειναι η επομενη Κυριακή;
 

merkourios

Member
Μηνύματα
67
Likes
478
Επόμενο Ταξίδι
;
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Καλησπέρα σε όλους! Παρακολουθώ το θέμα απο την αρχή αλλά δεν μπορούσα να δηλώσω συμμετοχή γιατί δεν ήξερα το πρόγραμμά μου.
Δέχεστε, λοιπόν, δύο νέα -όχι στην ηλικία- άτομα στην παρέα; Θα χαρούμε
πολύ να σας γνωρίσουμε!
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.817
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Καλησπέρα σε όλους! Παρακολουθώ το θέμα απο την αρχή αλλά δεν μπορούσα να δηλώσω συμμετοχή γιατί δεν ήξερα το πρόγραμμά μου.
Δέχεστε, λοιπόν, δύο νέα -όχι στην ηλικία- άτομα στην παρέα; Θα χαρούμε
πολύ να σας γνωρίσουμε!
Άτομα στην παρέα φυσικά και δεχόμαστε, δεν είναι ιδιωτική συνάντηση, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε. Θέμα με το λεωφορείο δεν υπάρχει. Επειδή, όμως, αν αυξηθεί δραματικά ο αριθμός των συμμετεχόντων, ενδέχεται να έχουμε θέμα με την κράτηση στην ταβέρνα, παρακαλώ πάρα πολύ, οριστικοποιείστε τις συμμετοχές σας μέσα στην επόμενη βδομάδα - όσοι είστε στα "ίσως" ή απλά το σκέφτεστε και δεν έχετε αποφασίσει ακόμη, για να καταλήξουμε στον τελικό αριθμό και να ενημερώσουμε τον ιδιοκτήτη για τις ενέργειές του.
 
Μηνύματα
2.003
Likes
6.348
Άτομα στην παρέα φυσικά και δεχόμαστε, δεν είναι ιδιωτική συνάντηση, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε. Θέμα με το λεωφορείο δεν υπάρχει. Επειδή, όμως, αν αυξηθεί δραματικά ο αριθμός των συμμετεχόντων, ενδέχεται να έχουμε θέμα με την κράτηση στην ταβέρνα, παρακαλώ πάρα πολύ, οριστικοποιείστε τις συμμετοχές σας μέσα στην επόμενη βδομάδα - όσοι είστε στα "ίσως" ή απλά το σκέφτεστε και δεν έχετε αποφασίσει ακόμη, για να καταλήξουμε στον τελικό αριθμό και να ενημερώσουμε τον ιδιοκτήτη για τις ενέργειές του.
Μάλιστα αφεντικό!! Εντός ολίγων ημερών, πολύ ολίγων, θα αναφέρω παρουσία ή μη στα κρέατα.. Για Βεργίνα δεν παίζει, αυτό είναι σίγουρο. Αλλά υπάρχει σοβαρό ενδεχόμενο να έρθουμε απευθείας να συμπαρασταθούμε στον αγώνα σας σ' αυτή την παλιοχασαποταβέρνα... :icon_evil:
 

Giwrgos10

Member
Μηνύματα
219
Likes
926
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Κάτι ΜΗ τουριστικό
Πρέπει να έρθεις στην εκδρομή για να παραστείς και στη ταβέρνα. Αλλιώς δε γίνεται
 
Μηνύματα
2.003
Likes
6.348
Πρέπει να έρθεις στην εκδρομή για να παραστείς και στη ταβέρνα. Αλλιώς δε γίνεται
:shock:...:rolleyes-80:...o_O...:(...:cry:...:confused:...:twisted:...:icon_evil:...:eek:...:mad:...
Θα περιμένω στην ταβέρνα, κάποιος πρέπει να δοκιμάσει το μενού, σαν άλλος σκλάβος των βασιλέων:haha:
 

Divoulini

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Καλάβρυτα για σκί
Ταξίδι-Όνειρο
Λατ. Αμερ., & Β. Σέλας,
Καλησπέρα σε όλους. Μόλις μπήκα στην παρέα σας.
Έχω χαθεί λίγο.
Που μπορώ να δω το πρόγραμμα της εκδρομής στην Βεργίνα;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.552
Μηνύματα
900.858
Μέλη
39.285
Νεότερο μέλος
alex1260

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom