Εορταστικη εξορμηση για τα πενταχρονα του Travelstories!

Ποιο καταλυμμα προτιματε για την εκδρομη στο Ελατοχωρι

  • ΣΕΜΕΛΗ

    Votes: 0 0,0%
  • ΠΙΕΡΙΩΝ ΜΟΥΣΕΣ

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    10
  • Poll closed .
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
650
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Η συνάντηση θα γίνει το βράδυ του Σαββάτου στο εστατόριο του Μύθου.Για τα υπόλοιπα (πρόγραμμα και φαγητό Σάββατο μεσημέρι και Κυριακή μεσημέρι )θα βγει αύριο ή μεθαύριο ένα τυπικό πρόγραμμα και μια διαδρομή ώστε όποιος θέλει την ακολουθεί ή μπορεί και να έρθει σε όποια στιγμή νομίζει στο σημείο που θα βρισκόμαστε.Επίσης γιαυτούς που θα έρθουν απο μακρυά και θέλουν να έχουν τηλέφωνο επικοινωνίας μου ας μου στείλουν προσ.μύνημα ώστε να τους δώσω το κινητό μου.

Βαγγέλης
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
650
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Κοίτα, ειδικά για μις τραβελστορίνα ψηφοφορία δεν ξέρω αν γίνει, "ψηφοφορίες" πάντως - υποψιάζομαι - θα γίνουνε πολλές...

Μην τολμήσεις και δεν έρθεις. Όσο για το τι θα φορέσεις, νομίζω ότι το ένδυμα του κυρίου στο άβαταρ σου είναι καθ'όλα πρέπον και αρμόζον για την περίσταση!
Εσύ ,κρύβε λόγια :haha::haha::haha:
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
650
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Για το γεύμα του Σαββάτου σκέφτομαι να προτείνω να έχει 3-4 κυρίως πιάτα ώστε να διαλέξουμε.Προτείνω Ζυγούρι ,γουρουνόπουλο , κότσι ,καμιά άλλη πρόταση ?
 
Μηνύματα
2.509
Likes
3.270
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Για το γεύμα του Σαββάτου σκέφτομαι να προτείνω να έχει 3-4 κυρίως πιάτα ώστε να διαλέξουμε.Προτείνω Ζυγούρι ,γουρουνόπουλο , κότσι ,καμιά άλλη πρόταση ?
Ελεος βρε παιδιά,να του πείς να βάλει και κανένα χορτοφαγικό η καμιά πίττα απ αυτές τις ωραίες χορτοτυρόπιτες που ξέρω ότι φτιάχνουν,λυπυθείτε μας:D
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.431
Likes
7.534
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
RW το απόγευμα θα΄κάνουμε ενα γκρουπ και θα πάμε να μαζέψουμε μανιτάρια που ειναι και η εποχή τους τώρα και θα μας τα ψήσουνε το βράδυ τι λες;;)

ευτυχως που το μενου δεν θα έχει ερπετοειδή!:haha:
η λετε ο μπαμπαντούμα να του δώσει του μάγειρα καμιά συνταγή και θα έχουμε την επιλογή να φάμε οπως στο Βιετνάμ!:D
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
650
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Ελεος βρε παιδιά,να του πείς να βάλει και κανένα χορτοφαγικό η καμιά πίττα απ αυτές τις ωραίες χορτοτυρόπιτες που ξέρω ότι φτιάχνουν,λυπυθείτε μας:D
Αυτά Romatic τα είπαμε , θα έχει κάποιες επιλογές για χορτοφάγους και για σένα ειδικά σίγουρα χορτόπιτα (άσε που λέω να την δοκιμάσουμε όλοι).
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.817
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Εγώ έχω ένα θέμα με τα σπαράγγια... Μόνο άγρια τρώω - για πρωινό. Θα γίνει τίποτα?
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.544
Μηνύματα
899.806
Μέλη
39.259
Νεότερο μέλος
diona

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom