Εκπτωτικός κωδικός airfasttickets, έκπτωση 15€

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

pixies

Member
Μηνύματα
120
Likes
96
Επόμενο Ταξίδι
Myanmar
εκανα την πρωτη αγορα και εχω pending 30 ευρω στο cashback. Για να δούμε..

Πάντως το airfasttickets δεν είναι κ τοσο φτηνο τελικα.
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
797
Likes
282
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
όχι, εν συγκρίσει με άλλες μηχανές πτήσεων δεν συμφέρει. Αν δίνει και εκπτωτικό κουπόνι όμως τότε συμφέρει. Αν κάνεις και εγγραφή στο newsletter σου στέλνει συχνά εκπτωτικά κουπόνια.
 

maria84

Member
Μηνύματα
90
Likes
42
Τώρα που μπήκα και εγώ δε την είδα.Μπορεί καποια στιγμή αργότερα να ξαναμπεί.Παντως εμένα που επεστρεψαν τα χρήματα μεσω paypal τη δευτέρα.
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
797
Likes
282
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Τώρα που μπήκα και εγώ δε την είδα.Μπορεί καποια στιγμή αργότερα να ξαναμπεί.Παντως εμένα που επεστρεψαν τα χρήματα μεσω paypal τη δευτέρα.
και εμένα αλλά όταν ζήτησα τα χρήματα από την paypal να μπουν σε λογαριασμό της alpha bank χρεώθηκα 3 ευρώ. Η paypal αρνείται ότι με χρέωσε... μπορεί να φταίει και η τράπεζα μου.
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
501
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
γιατι ειχε περισσοτερους (11.000 ) φιλους στο facebook και εδινε καλυτερες τιμες εγγραφης κλπ
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
501
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Η επιστροφή μετρητών / cashback του χρήστη γίνεται «Έγκυρη» όταν το eshop επιβεβαιώσει την πληρωμή, την παροχή του προϊόντος ή/και της υπηρεσίας στον χρήστη (δεν έχει γίνει και καμία επιστροφή) και μόλις το eshop πληρώσει στο izocard.com τη σχετική προμήθεια για τη συναλλαγή. Εάν ο χρήστης επιστρέψει μερικώς μια παραγγελία, το cashback θα υπολογιστεί ξανά ώστε να μην περιλαμβάνει το επιστρεφόμενο προϊόν ή υπηρεσία. Εάν ο χρήστης έχει αγοράσει μόνο ένα προϊόν/ μια υπηρεσία και το επιστρέψει, δε θα λάβει κανένα cashback. Η επιβεβαίωση της αγοράς μπορεί να διαρκέσει έως και 8 εβδομάδες μετά την προθεσμία επιστροφής που ορίζει το κάθε eshop. Εάν το eshop δε μπορεί να επιβεβαιώσει την αγορά ή δεν πληρώσει την σχετική προμήθεια στο Beconomize.com, το cashback του χρήστη παραμένει σε εκκρεμότητα.

Αυτο που με παραξενευει ειναι γιατι το airfast επεστρεψε χρηματα στο e-cashback και οχι στο izocard?
 

pixies

Member
Μηνύματα
120
Likes
96
Επόμενο Ταξίδι
Myanmar
όχι, εν συγκρίσει με άλλες μηχανές πτήσεων δεν συμφέρει. Αν δίνει και εκπτωτικό κουπόνι όμως τότε συμφέρει. Αν κάνεις και εγγραφή στο newsletter σου στέλνει συχνά εκπτωτικά κουπόνια.
ακολούθησα τη συμβουλή σου και έκανα εγγραφη και μου ήρθε το 1ο κουπόνι!
Επειδη δε θα το χρησιμοποιήσω, αν θελει καποιος του τον δινω.

-30€ στα αεροπορικά εισιτήρια για να ΠΑΣ ΠΑΝΤΟΥ‏

Copy τον κωδικό έκπτωσης και paste στη σελίδα πληρωμής!



Όροι εκπτωτικού κουπονιού:

Ισχύς εκπτωτικού κουπονιού από 10/02/2014 17:00 έως 12/02/2014 17:00.
Το κουπόνι ισχύει για μία και μόνο online κράτηση αεροπορικού εισιτηρίου.
Tο κουπόνι ειναι αυστηρά προσωπικό, δεν μεταβιβάζεται και δεν ανταλλάσσεται με χρήματα ή είδος.

H AirFastTickets δικαιούται να τροποποιήσει τους όρους ή να ακυρώσει οποιαδήποτε προωθητική ενέργεια, συμπεριλαμβανομένης της παρούσας, χωρίς προηγούμενη ειδοποίηση. Σε περίπτωση τροποποίησης, οι νέοι όροι θα ισχύουν με την ανάρτηση αυτών στην ιστοσελίδα της AirFastTickets.

Σε περίπτωση ακύρωσης, η σχετική ανακοίνωση θα αναρτηθεί στην ιστοσελίδα της AirFastTickets.

Η AirFastTickets δικαιούται να τροποποιήσει τους παρόντες όρους χωρίς ειδοποίηση. Οι νέοι όροι θα ισχύουν με την ανάρτηση τους στην ιστοσελίδα της AirFastTickets.

Προσοχή: το εκπτωτικό κουπόνι ισχύει για τρόπο πληρωμής μόνο μέσω έγκυρης πιστωτικής κάρτας.

Η AirFastTickets δεν θα προβεί σε αποστολή υπενθύμισης.

Σε περίπτωση ακύρωσης η AirFastTickets θα σας ενημερώσει ηλεκτρονικά.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.529
Μηνύματα
899.337
Μέλη
39.248
Νεότερο μέλος
Georgetsn

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom