Βέλγιο Διαμονή στις Βρυξέλλες

Μηνύματα
167
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Δενν πάμε ...έχουμε μωρά.
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
Λέω για 15/10 με 18/10......το είδα το ξενοδοχείο καλό μου φένεται....κάτι άλλο που πρέπει να ξέρω για διήμερο στις Βρυξέλες?
 

tou dromou

Member
Μηνύματα
141
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
ΠΟΛΩΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
τις Βρυξελλες τις βλεπεις ανετα σε δυο μερες και πας και Γανδη ημερησια
 

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α.
τις Βρυξελλες τις βλεπεις ανετα σε δυο μερες και πας και Γανδη ημερησια
Αν θες και μουσεια,3.Αλλα αφου πας για διαλειμμα,καντο οπως λεει απο πανω.
 

tou dromou

Member
Μηνύματα
141
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
ΠΟΛΩΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
να παρεις αδιαβροχο, να διαβασεις τις ιστοριες του φορουμ,μολις βγεις απο τις αφιξεις ,εξω δεξια κοβουν τα εισητηρια για Βρυξελες, θα δεις την ουρα.Στη Γανδη κανε μια βολτα με το καραβακι , σε 45 λεπτα τα βλεπεις ολα με 6,5 ε,ειναι κουκλα.καλα να περασετε!
 

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α.
να παρεις αδιαβροχο, να διαβασεις τις ιστοριες του φορουμ,μολις βγεις απο τις αφιξεις ,εξω δεξια κοβουν τα εισητηρια για Βρυξελες, θα δεις την ουρα.Στη Γανδη κανε μια βολτα με το καραβακι , σε 45 λεπτα τα βλεπεις ολα με 6,5 ε,ειναι κουκλα.καλα να περασετε!
Τα βλεπεις ολα με αλλα 25 ατομα,στη βαρκουλα :(
Η Γανδη δεν πιανει μια,μπροστα στη Μπρυζ.
 

TRAVELLER 3

Member
Μηνύματα
95
Likes
38
Επόμενο Ταξίδι
?????????????????????????
Ταξίδι-Όνειρο
Περου-Χιλη
καλη η γανδη,πανεμορφο ομως και το μπρυζ.προλαβαινεις να τα δεις και τα δυο σε μια μερα.ΑΞΙΖΕΙ!!!!!Στις Βρυξελλες διπλα στο ατομιουμ ωραια ειναι και στην mini europe.μινιατουρες απο γνωστα ευρωπαικα αξιοθεατα. (τελευταιος και ο παρθενωνας).
 
Μηνύματα
167
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Δενν πάμε ...έχουμε μωρά.
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
Mε RAYNAIR έχει κανείς παιδιά στο συγκεκριμένο προορισμο....να μου πει απόψεις....?Τι άλλο αξίζει στις ΒΡΥΞΕΛΕΣ?
 
Μηνύματα
127
Likes
22
Μα με ryanair αξίζει να πάει κανείς στις Βρυξέλλες, τί άλλο; έχω πάει 2 φορές σε αυτό το αεροδρόμιο. Όλα πριμα! Αν έχεις χρόνο πήγαινε να δεις το χώρο που έγινε η μάχη του Warerloo, είναι μιάμιση ώρα έξω από τις Βρυξέλλες. Να αφήσεις ένα λουλουδάκι στη μνήμη του μοναχοφάη Ναπολέοντα!
 

TRAVELLER 3

Member
Μηνύματα
95
Likes
38
Επόμενο Ταξίδι
?????????????????????????
Ταξίδι-Όνειρο
Περου-Χιλη
waterloo για ναπολεων ,waterloo και για μενα μετα απο την πτωση της φωτογραφικης μου μηχανης εκει κατω απο τον λοφο με φοντο το λιονταρι,και πεισμα της τελευταιας να μην ανοιξει ξανα.....!!!!!!
 
Μηνύματα
167
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Δενν πάμε ...έχουμε μωρά.
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
Αλήθεια....χρειάζεται αυτοκίνητο....για Βρυξέλες....?Βασικά το μόνο που με κολάει για να κλείσω είναι οτι είναι 2 καθαρές ημέρες πιστεύω ότι είναι λίγες καθώς και οι ψιλοακριβές τιμές των ξενοδοχείων....καθώς και γενικά δεν έχω συμβιβαστεί με την ιδέα ταξιδίου στο ΒΕΛΓΙΟ......Οποιος έχει διάθεση ας βοηθήσει...
 

TRAVELLER 3

Member
Μηνύματα
95
Likes
38
Επόμενο Ταξίδι
?????????????????????????
Ταξίδι-Όνειρο
Περου-Χιλη
Αλήθεια....χρειάζεται αυτοκίνητο....για Βρυξέλες....?Βασικά το μόνο που με κολάει για να κλείσω είναι οτι είναι 2 καθαρές ημέρες πιστεύω ότι είναι λίγες καθώς και οι ψιλοακριβές τιμές των ξενοδοχείων....καθώς και γενικά δεν έχω συμβιβαστεί με την ιδέα ταξιδίου στο ΒΕΛΓΙΟ......Οποιος έχει διάθεση ας βοηθήσει...
Ακου,για μεσα στις Βρυξελλες δεν χρειαζεται αυτοκινητο.Βεβαια με το αμαξι γλιτωνεις το να ψαχνεις να βρεις τροπο και δρομολογια να πας απο το αεροδρομιο στις Βρυξελλες και πισω.Χρησιμο θα ειναι αν θες να πας και καμια αυθημερον εκδρομη σε καμια γανδη η στο μπρυζ.Το θεμα ειναι αν μπορεις να αντεξεις το οικονομικο κοστος του αυτοκινητου.(οχι πως ειναι ιδιαιτερα μεγαλο,ειδικα αν το μοιραζεσαι και με αλλους)
 
Μηνύματα
127
Likes
22
Έχει καλά τρένα στην πόλη, ο υπόγειος δουλεύει ρολόι, θα τα προλάβετε. Να ξυπνάτε πρωί για να δείτε την πόλη, να πάτε και σε κανά Βατερλώ, σε κανένα Μπρύχε (μου την δίνει να το λένε οι άσχετοι Μπρυζ, ΔΕΝ είναι γαλλόφωνη η Φλάνδρα!).
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.529
Μηνύματα
899.335
Μέλη
39.248
Νεότερο μέλος
Georgetsn

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom