Ζιμπάμπουε Νότια Αφρική Βουτιά στο…αφρικάνικο όνειρο (Ζιμπάμπουε & Ν.Αφρική)

isabelle

Member
Μηνύματα
903
Likes
4.177
Μια στιγμή, μια αιωνιότητα...!
Αντώνη, το κείμενο σου στάζει ευτυχία που ακτινοβολεί από την Ζάμπια μέχρι το γραφείο μου στην Αθήνα. :lol:
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Μια στιγμή, μια αιωνιότητα...!
Αντώνη, το κείμενο σου στάζει ευτυχία που ακτινοβολεί από την Ζάμπια μέχρι το γραφείο μου στην Αθήνα. :lol:
Δεν ξέρω αν στάζει όντως, αλλά σίγουρα το ελπίζω. Να σας μεταφέρω το ελάχιστο απ'αυτό που ένιωθα, καθώς όποιος έχει πάει ή όποιος σκοπεύει, θα με καταλάβει.

Εγώ πάλι, κοιτάζοντας απο το γραφείο μου βλέπω ένα κτίριο, μερικά αυτοκίνητα και ένα καλό κομμάτι θάλασσα. Όμως αν κλείσω τα μάτια, βλέπω εκείνες τις στιγμές. Όπως λέει και η διαφήμιση, αξία ενεκτίμητη!! :D
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Μπραβο σου Αντουαν ...εγω δεν ξερω αν θα το εκανα!
Ή μαλλον θα το εκανα αν μου πεις για τι υψος μιλαμε ...γιατι καποια στιγμη σε εχασα ....μιλαμε για 105 μετρα ?Δε σας πονεσαν τα χερια -ποδια-πισινος ..αν πεσατε απο τετοιο υψος?
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.202
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Εγώ πάλι, κοιτάζοντας απο το γραφείο μου βλέπω ένα κτίριο, μερικά αυτοκίνητα και ένα καλό κομμάτι θάλασσα. Όμως αν κλείσω τα μάτια, βλέπω εκείνες τις στιγμές. Όπως λέει και η διαφήμιση, αξία ενεκτίμητη!! :D

Άχου το κακόμοιρο.. Από το γραφείο του έχει θέα την θάλασσα... Τι αίσχη είναι αυτά..!!!..

Άσε μας ρε Αντώνη!!!!!
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.651
Likes
10.198
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Μπραβο σου Αντουαν ...εγω δεν ξερω αν θα το εκανα!
Ή μαλλον θα το εκανα αν μου πεις για τι υψος μιλαμε ...γιατι καποια στιγμη σε εχασα ....μιλαμε για 105 μετρα ?Δε σας πονεσαν τα χερια -ποδια-πισινος ..αν πεσατε απο τετοιο υψος?
105 μετρα ειναι το υψος του καταρρακτη οχι το υψος απο το οποιο πεσανε Κλεο :)
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Άχου το κακόμοιρο.. Από το γραφείο του έχει θέα την θάλασσα... Τι αίσχη είναι αυτά..!!!..

Άσε μας ρε Αντώνη!!!!!
Καλά, όσο και να προσπαθήσω, δε συγκρίνεται, δε με παρηγορεί, τι να κάνω; Αυτό έλειπε, σε νησί είμαι, να μην βλέπω θάλασσα.

105 μετρα ειναι το υψος του καταρρακτη οχι το υψος απο το οποιο πεσανε Κλεο :)
Ναι!!
Αν είχαμε πέσει απο 105 θα είχαμε αφήσει εκεί τα κοκκαλάκια μας!! :D
Το ύψος που πέφτεις στην πισίνα είναι πολύ μικρό, δηλαδή 2 μέτρα ας πούμε και λίγο μακρυά. Μετά πας στην άκρη και κοιτάζεις το χάος χαμηλά...!!!!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Καλά, όσο και να προσπαθήσω, δε συγκρίνεται, δε με παρηγορεί, τι να κάνω; Αυτό έλειπε, σε νησί είμαι, να μην βλέπω θάλασσα.



Ναι!!
Αν είχαμε πέσει απο 105 θα είχαμε αφήσει εκεί τα κοκκαλάκια μας!! :D
Το ύψος που πέφτεις στην πισίνα είναι πολύ μικρό, δηλαδή 2 μέτρα ας πούμε και λίγο μακρυά. Μετά πας στην άκρη και κοιτάζεις το χάος χαμηλά...!!!!
Ελα νταξ ...πεφτω χαλαρα ..ποτε ξαναπαμε?:haha::haha:
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.159
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Οι τελευταίες φώτο σου με τη βουτιά στο όνειρο ήταν για μένα βουτιά στην απελπισία...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.544
Μηνύματα
899.791
Μέλη
39.259
Νεότερο μέλος
diona

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom