Ζιμπάμπουε Νότια Αφρική Βουτιά στο…αφρικάνικο όνειρο (Ζιμπάμπουε & Ν.Αφρική)

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Όχι ρε συ και κροκόδειλο!! Δε το λυπάσαι το ζωντανό??!!!!! Είπαμε, κρεατοφάγοι είμαστε αλλά δε τρώμε και τα πάντα....
Το λυπηθω δεν το λυπηθω εγω ..το θεμα θα ηταν να μην σφαγιαζεται in the first place.
Και γιατι να μην λυπηθω κ το καημενο το αβαταρ μου τοτε.
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.270
Likes
6.458
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Τέλειες, πανέμορφες, φανταστικές φωτογραφίες! Ξέρω ότι έχεις βαρεθεί να το διαβάζεις αλλά τι να κάνουμε, η αλήθεια πρέπει να λέγεται!
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Τέλειες, πανέμορφες, φανταστικές φωτογραφίες! Ξέρω ότι έχεις βαρεθεί να το διαβάζεις αλλά τι να κάνουμε, η αλήθεια πρέπει να λέγεται!
H αλήθεια πονάει! :haha:

Ευχαριστώ πολύ. Τα καλά λόγια, όσες φορές και να τα ακούσει κανείς, παραμένουν καλά...
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.430
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Μπράβο βρε Αντώνη, σε παρακολουθώ από την αρχή λίγο πριν να φύγεις για το ταξίδι, και τώρα διαβάζοντας το με έχεις συνεπάρει... Καταπληκτικές φώτο, εμπειρίες, αναμνήσεις.. Σε καταλαβαίνω, άμα πας μια φορά Αφρική θέλεις και άλλες πολλές.. Το θέμα είναι θα τα καταφέρουμε να το ξανακάνουμε ή όχι;;; Αυτό μόνο με στεναχωρεί.. Περιμένω με αγωνία την συνέχεια!!!
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Μπράβο βρε Αντώνη, σε παρακολουθώ από την αρχή λίγο πριν να φύγεις για το ταξίδι, και τώρα διαβάζοντας το με έχεις συνεπάρει... Καταπληκτικές φώτο, εμπειρίες, αναμνήσεις.. Σε καταλαβαίνω, άμα πας μια φορά Αφρική θέλεις και άλλες πολλές.. Το θέμα είναι θα τα καταφέρουμε να το ξανακάνουμε ή όχι;;; Αυτό μόνο με στεναχωρεί.. Περιμένω με αγωνία την συνέχεια!!!
Να'σαι καλά!
Αν θα το καταφέρουμε; Σιγά μη μας γλιτώσει. Κάτσε να πάρω μια ανάσα απο τα σαφάρι και θα σου πώ εγώ!! :lol:
Ελπίζω μες το σαβ/κο να προλάβω να ανεβάσω συνέχεια...
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.903
Likes
9.991
Συγγνώμη, antoni, σου άρεσε ο κροκόδειλος??? :shock::shock::shock:
Δεν έχω φάει τίποτα πιο αηδιαστικό...:killme:
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Η μπόχα του ακόμα με καταδιώκει... :rolleyes:
Γούστα είναι αυτά!
Εγώ ας πούμε δεν μπορώ ούτε να βλέπω αρνιά και κατσίκια... Ή πατσάς ας πούμε...:shock::| Μετά απ'αυτά σχεδόν όλα μου φαίνονται καλύτερα. Αλλά εμάς μας άρεσε πολύ ρε. Μήπως φάγατε κάτι άλλο; Μήπως μυρίζει όντως διαφορετικά απο μέρος σε μέρος; Εκτός του ότι άρεσε και στους δυό μας, μας πρότειναν πολύ συμφορουμίτες να φάμε όταν πάμε και έτρωγαν και όλοι οι τουρίστες (ντόπιους δεν έβλεπα εκεί που τρώγαμε συνήθως). Τι να πώ...
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.161
Likes
14.521
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Γούστα είναι αυτά!
Εγώ ας πούμε δεν μπορώ ούτε να βλέπω αρνιά και κατσίκια... Ή πατσάς ας πούμε...:shock::| Μήπως μυρίζει όντως διαφορετικά απο μέρος σε μέρος;
Ιδού η μαγεία να είσαι ένα υπέροχο ροζ γουρούνι. Τρως (σχεδόν) τα πάντα. Αρνάκι κατσικάκι στο φούρνο χάρμα. Κι ο πατσας με μπόλικο σκορδάκι βάλσαμο. Τώρα για το κροκόδειλο (που εγώ δοκίμασα στο Σίδνευ) μου άφησε μια περίεργη μπασταρδεμένη γεύση. Κάτι μεταξύ κοτόπουλου και ψαριού. Πάντως δεν με χάλασε και σίγουρα δεν μύριζε
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.544
Μηνύματα
899.793
Μέλη
39.259
Νεότερο μέλος
diona

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom