Αυστρία Αυστρία - Ταξίδι στη Βιέννη!!

νικοςπ

Member
Μηνύματα
7
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ -ΒΙΕΝΝΗ
Καλησπέρα! Δεν έχω κάποια άποψη για κάποιο από τα δύο αλλά τσέκαρε μήπως βρεις καλή τιμή και στο Exe Vienna, πολύ δυνατό ξενοδοχείο και πολύ κοντά στο μετρό, εμένα με είχε βολέψει πολύ η τοποθεσία του. Η χριστουγεννιάτικη αγορά την είχα προλάβει στο τέλος της καθώς είχα πάει Φλεβάρη αλλά ξεκινάει νωρίς από ότι μου είχαν πει όταν είχα πάει. Πιθανότατα θα την προλάβεις. Καλά να περάσετε!
το τσεκαρα εχει καλη τιμη καλύτερη απο αυτο που εχω κλεισει μονο αν πληρωσω τωρα οποτε θα το εχω στα υποψην μου για αργοτερα να δω τι γινεται ευχαριστω
 

bialex

Member
Μηνύματα
28
Likes
36
Χαιρετώ το forum και να ευχαριστήσω για τις πολύτιμες πληροφορίες που προσφέρουν όλοι, και μας βοηθούν στον σχεδιασμό των Ταξιδιών μας

Αρχές Νοεμβρίου θα κάνω και εγώ ένα ταξίδι στη Βιέννη και διαβάζοντας μου δημιουργήθηκαν οι εξής απορίες:

Όταν αγοράζεις το εισιτήριο πολλαπλών ημερών από την εφαρμογή WiEN MOBILE , πως παίρνεις και το επιπλέον εισιτήριο για να πας στο κέντρο;

Έχω επιλέξει τρία ξενοδοχεία , ένα στο σιδηροδρομικό σταθμό,το Prize by Radisson , δύο το ibis Wien messe , και το EXE VIENNA .Τι μου προτείνετε ?
Κάπου διάβασα ότι ,εκεί που βρίσκεται το τρίτο , δεν είναι πολύ ασφαλής περιοχή .
Ισχύει κάτι τέτοιο ; γνωρίζετε;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.561
Μηνύματα
901.370
Μέλη
39.297
Νεότερο μέλος
lourencfr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom