Αυστρία Αυστρία - Ταξίδι στη Βιέννη!!

cosafiv

Member
Μηνύματα
257
Likes
598
Καλησπέρα σε όλους!!Οργανώνουμε ταξιδι σε Βουδαπέστη Βιέννη και θέλω να ρωτήσω. Γνωρίζετε που μπαίνω να κλείσω εισιτήρια για τρένο Βουδαπέστη-Βιέννη?
Και με internet και κινητό τι γίνεται?Πρέπει να αγοράσω απο εκεί κάρτα Sim ίσως?
σε χωρες ΕΟΚ συνεχιζεις με κινητο και ιντερνετ , σαν να εισαι Ελλαδα, μονο οι προσφορες των εταιρειων δεν ισχυουν... (δλ δωρεαν χρονος για μια εβδομαδα...) εγω ημουν Πολωνια , πριν ενα μηνα, με καρτοκινητο κοσμοτε και ειχα τα παντα σαν να ημουν Ελλαδα, χωρις αλλες χρεωσεις
 

Sofia x.

Member
Μηνύματα
22
Likes
8
Καλησπέρα δεν χρειάζεται sim γιατί ό,τι δεδομένα έχεις εδώ τα χρησιμοποιείς και στο εξωτερικό
Όσο για τα τρένα έχει πολύ καλή συγκοινωνία και μπορείς να πας στο σταθμό και να βγάλεις επιτόπου εισιτήρια
 

alexiakat

Member
Μηνύματα
29
Likes
15
Καλησπέρα. Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας με βοηθησατε!Θέλω να ρωτήσω και κάτι ακόμα ,24 με 28 Σεπτεμβρίου θα βρισκομαστε Βιέννη. Τι καιρό έχει τότε?Θα χρειαστούμε καλοκαιρινά ή μακρυμανικα και μπουφάν?
 

cosafiv

Member
Μηνύματα
257
Likes
598
Καλησπέρα. Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας με βοηθησατε!Θέλω να ρωτήσω και κάτι ακόμα ,24 με 28 Σεπτεμβρίου θα βρισκομαστε Βιέννη. Τι καιρό έχει τότε?Θα χρειαστούμε καλοκαιρινά ή μακρυμανικα και μπουφάν?
τελη Σεπτεμβριου, συνηθως εχει δροσουλα προς κρυο...
θελει φουτερ και μακρυμανικο μπουφαν και αδιαβροχο...
τον ιδιο καιρο θα συναντησεις εκεινη την εποχη και στα Ιωαννινα...
 

cosafiv

Member
Μηνύματα
257
Likes
598
Ευχαριστώ πολύ!!Από Γιάννενα είμαι οπότε κατάλαβα ακριβώς χαχαχα
χαχαχα, σοβαρα...?
τυχαια ανεφερα τα Γιαννενα...
επειδη εχω φαει κατι κρυα εκει , αρχες Σεπτεμβρη , εφευγα απο Αθηνα με 35 βαθμους και στα Γιαννενα το βραδυ ηταν Φλεβαρης Αθηνας...
οποτε καταλαβες
 

alexiakat

Member
Μηνύματα
29
Likes
15
Χαχαχα κατάλαβα!!Όλο το καλοκαίρι κάθε απόγευμα στα Γιάννενα βρέχει..Και αρχίζουν νωρίς τα κρύα. Πάντως με βοήθησες όσο δεν φαντάζεσαι με την παρομοίωση σου!!
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.354
Likes
1.737
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
χαχα! βαλε κ κοντομανικο ομως.... Εμεις οταν ειχε βγει ηλιος μεσημερι, ή σε μουσεια ημασταν με κοντομανικα Οκτωβριο. Και ολα τα υπολοιπα εννοειται! Φουτερ και χοντρο μπουφαν!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.512
Μηνύματα
897.835
Μέλη
39.217
Νεότερο μέλος
Vaggelis19

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom