Ισπανία Ανδαλουσία - Ερωτήσεις

paspap

Member
Μηνύματα
12
Likes
9
Θα είμαι τον Δεκέμβρη στην Ανδαλουσία για έναν γάμο, και έχω προγραμματίσει μία διανυκτέρευση στην Κόρδοβα. Θα εκτιμούσα οποιαδήποτε πρόταση για φαγητό/ποτό.
Υπάρχουν πολλές επιλογές αν ψαχτείς λίγο. Εγώ σου προτείνω το Bodegas mezquita,ειναι μέσα σε patio,καταπληκτικό φαγητό και λογικές τιμές.
 

alexpr

Member
Μηνύματα
26
Likes
114
Επόμενο Ταξίδι
ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ-ΤΟΚΙΟ
Καλημέρα
Το πρόγραμμα για το ταξιδι στις 22/10:
22/10 αφιξη Σεβίλλη 00:00 23/10 Σεβιλλη βόλτες και αξιοθέατα 24/10 τρένο πρωινό για Κόρδοβα και επιστροφη αργά το βράδυ 25/10 Σεβιλλη βόλτες και αξιοθέατα 26/10 Παραλαβή αυτοκινητου και μετά Κάντιθ και Γιβραλτάρ (διανυκτερευση) 27/10 ροντα -botegas-γραναδα (διανυκτερευση) 28/10 Αλάμπρα και το βράδυ άφιξη Μάλαγα 29/10 Μαλαγα (Μαρμπεγια?) 30/10 επιστροφή απο Μάλαγα αργά το βράδυ.
Πως σας φαίνεται?
 

paspap

Member
Μηνύματα
12
Likes
9
Καλημερα,αρχικα να σου πω οτι γύρισα πριν απο δέκα μέρες κ σκέφτομαι να ξαναπάω τον φεβρουάριο γιατί σε πολλά μέρη δεν πρόλαβα να πάω. Πάμε τώρα να σου γράψω την γνώμη μου. Η σεβίλλη για μένα είναι για ενα 24ωρο(μάλλον είχα υψηλές προσδοκίες και δεν τρελάθηκα με όσα συνάντησα). Την κόρδοβα θα την λατρέψεις και θα θέλεις να μείνεις παραπάνω.Κάντιθ και γιβραλτάρ τα είχα στο πρόγραμμα και δεν πρόλαβα οπότε δεν έχω άποψη. Ρόντα-σετενίλ και γρανάδα σε μια μέρα δεν τα προλαβαίνεις με τίποτα. Ρόντα-σετενίλ μαζί μπορεις να τα συνδυάσεις,η γρανάδα είναι μακριά και για να την δείς όλη θέλεις ενα 24ωρο. Για αλάμπρα αν δεν έχεις κλείσει ήδη εισιτηριο μην κάνεις τον κόπο. Η μαρμπέγια(την συνδύασα με πουέρτο μπανούς κ έχασα τσάμπα το χρόνο μου)δεν μου άρεσε καθόλου.
 

alexpr

Member
Μηνύματα
26
Likes
114
Επόμενο Ταξίδι
ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ-ΤΟΚΙΟ
Εχω κλείσει εισητηρια (28/10)και θα κάνουμε πρώτα βόλτες και μετά θα παμε στην Αλάμπρα και Μάλαγα αργά το βράδυ
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.572
Μηνύματα
901.854
Μέλη
39.312
Νεότερο μέλος
vang_elis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom