Ισπανία Ανδαλουσία - Ερωτήσεις

roumpini

Member
Μηνύματα
48
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία

agmi

Member
Μηνύματα
531
Likes
2.679
Τη Poντα τηνε βλεπεις σε 1/2 μερα και διασχιζεις και το φαραγγι, σαν πας πρωι πρωι, την Κορντοβα σα πας σ'ολα τ'αξιοθεατα θελεις ολοκληρη μερα και...! Δεν ξερω πως θα πας, εμεις παρκαραμε μακρια...
 

paspap

Member
Μηνύματα
8
Likes
2
Τη Poντα τηνε βλεπεις σε 1/2 μερα και διασχιζεις και το φαραγγι, σαν πας πρωι πρωι, την Κορντοβα σα πας σ'ολα τ'αξιοθεατα θελεις ολοκληρη μερα και...! Δεν ξερω πως θα πας, εμεις παρκαραμε μακρια...
Καλησπέρα κ απο μένα,είμαι στην Κόρδοβα και θα ειμαι μέχρι αύριο το μεσημέρι. Θα σας πώ αύριο αν πρόλαβα να τα δώ ολα και με τι ρυθμό.
 

paspap

Member
Μηνύματα
8
Likes
2
Καλησπέρα κ απο μένα,είμαι στην Κόρδοβα και θα ειμαι μέχρι αύριο το μεσημέρι. Θα σας πώ αύριο αν πρόλαβα να τα δώ ολα και με τι ρυθμό.
Καλημέρα,τέλος το road trip στην Ανδαλουσία,πρωινή πτήση για μπέργκαμο κ αυριο απογευμα επιστροφη στην Ελλάδα. Στα της Κόρδοβα τώρα,με πολύ περπάτημα κ γρήγορο ρυθμό τα προλάβαμε όλα σε ένα 24ωρο. Μπήκα και θαύμασα Mezquita cathedral με το καμπαναριό της,alcazar και palacio de viana. Αν έχετε απορίες για Κόρδοβα κ λοιπά μέρη ρωτήστε τώρα που είμαι ζεστός κ τα θυμάμαι.
 

Pel

Member
Μηνύματα
781
Likes
4.155
Ταξίδι-Όνειρο
Και πού δεν θέλω;
Και τα δύο. Αν πρέπει οπωσδήποτε να επιλέξεις, Κόρδοβα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.541
Μηνύματα
900.433
Μέλη
39.278
Νεότερο μέλος
samontaz

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom