Ανέκδοτα

Just Lori

Member
Μηνύματα
454
Likes
1.692
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Ένας παππούς 90 χρονών πάει στο γιατρό.

- Είμαι παντρεμένος με μια 25χρονη και είναι και έγκυος. Μου ετοιμάζει παιδί.
Ο γιατρός:
- Να σας πω μια ιστορία. Ήταν ένας φίλος μου κυνηγός ο οποίος αντί να πάρει το όπλο του μια φορά, πήρε κατά λάθος την ομπρέλα. Περπατούσε στο δάσος όταν ξαφνικά βλέπει μια άγρια αρκούδα. Σηκώνει λοιπόν την ομπρέλα του και κάνει να πυροβολήσει, και τσαφ, να σου η αρκούδα.....πέεεεφτει κάτω νεκρή.
- Αποκλείεται, κάποιος άλλος θα την πυροβόλησε!!!
- Αααααα γεια σου!!:bleh:
 

GKCAPO

Member
Μηνύματα
770
Likes
315
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΝΑΔΑΣ-Η.Π.Α.
Ένας παππούς 90 χρονών πάει στο γιατρό.

- Είμαι παντρεμένος με μια 25χρονη και είναι και έγκυος. Μου ετοιμάζει παιδί.
Ο γιατρός:
- Να σας πω μια ιστορία. Ήταν ένας φίλος μου κυνηγός ο οποίος αντί να πάρει το όπλο του μια φορά, πήρε κατά λάθος την ομπρέλα. Περπατούσε στο δάσος όταν ξαφνικά βλέπει μια άγρια αρκούδα. Σηκώνει λοιπόν την ομπρέλα του και κάνει να πυροβολήσει, και τσαφ, να σου η αρκούδα.....πέεεεφτει κάτω νεκρή.
- Αποκλείεται, κάποιος άλλος θα την πυροβόλησε!!!
- Αααααα γεια σου!!:bleh:
Είσαι εξαιρετικός!!!! Έσκασα στα γέλια. Μπράβο σου.
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Ένας παππούς 90 χρονών πάει στο γιατρό.

- Είμαι παντρεμένος με μια 25χρονη και είναι και έγκυος. Μου ετοιμάζει παιδί.
Ο γιατρός:
- Να σας πω μια ιστορία. Ήταν ένας φίλος μου κυνηγός ο οποίος αντί να πάρει το όπλο του μια φορά, πήρε κατά λάθος την ομπρέλα. Περπατούσε στο δάσος όταν ξαφνικά βλέπει μια άγρια αρκούδα. Σηκώνει λοιπόν την ομπρέλα του και κάνει να πυροβολήσει, και τσαφ, να σου η αρκούδα.....πέεεεφτει κάτω νεκρή.
- Αποκλείεται, κάποιος άλλος θα την πυροβόλησε!!!
- Αααααα γεια σου!!:bleh:
Γιατι ρε παιδια ειστε τοσο σιγουροι πως η ομπρελα ηταν χαλασμενη?:D:D:D
 

Just Lori

Member
Μηνύματα
454
Likes
1.692
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Ο Αγιος Πέτρος έχει πρόβλημα με κάποιον στον Παράδεισο, που είναι πολύ δραστήριος ερωτικά. Παρενοχλεί ερωτικά τα αγγελάκια. Τελικά τον πιάνει και τον πάει στην κόλαση.
Μετά από πολύ καιρό είπε να πάει να δει τι γίνεται εκεί κάτω και πως αντιμετώπισαν την κατάσταση τα διαβολάκια.
Στην κόλαση υπάρχει πάντα μεγάλη και αφόρητη ζέστη όταν όμως έφτασε ο Άγιος Πέτρος τα πάντα ήταν παγωμένα.
Πάει και βρίσκει τον αρχιδιάβολο και του λέει:
- Τι κατάσταση είναι αυτή; Τι γίνεται εδώ πέρα και έπεσε η θερμοκρασία τόσο πολύ;
- Με αυτόν που μας έστειλες δε τολμάει κανείς να σκύψει, να ανάψει τα καζάνια.
 

Just Lori

Member
Μηνύματα
454
Likes
1.692
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Λύκος: -Για σένα μόνο ζωωωωωω γλυκιά μου προβατίνααααααααα..!!!!!!!
Λαγός: -Τι θα γίνει ρε λύκε θα σταματήσεις να φωνάζεις να κοιμηθούμε; Βλαμμένε!!!!!
Λύκος: -Όχι δε θα σταματήσω αν δεν ακούσω τη φωνή της γλυκιάς μου προβατίνας!!!!!!!!!!
Σκίουρος: -Μπεεεεεεε ρε μ@λ@κα μπεεεεεεεε!!!!
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Λύκος: -Για σένα μόνο ζωωωωωω γλυκιά μου προβατίνααααααααα..!!!!!!!
Λαγός: -Τι θα γίνει ρε λύκε θα σταματήσεις να φωνάζεις να κοιμηθούμε; Βλαμμένε!!!!!
Λύκος: -Όχι δε θα σταματήσω αν δεν ακούσω τη φωνή της γλυκιάς μου προβατίνας!!!!!!!!!!
Σκίουρος: -Μπεεεεεεε ρε μ@λ@κα μπεεεεεεεε!!!!
Αρκάς

Αλλά δε παύει να είναι γαμάτο :D:D:D

 

GTS

Member
Μηνύματα
7.001
Likes
20.143
Κάθονται τρεις ξαδέλφες στο σαλόνι και συζητάνε παρουσία της κουφής γιαγιάς τους. Λέει η πρώτη:
- Κορίτσια διάβασα στο Elle ότι φέτος θα φορεθούν γάντια μέχρι εδώ. Και δείχνει τον καρπό της. - Εγώ πάλι διάβασα στο Vogue ότι θα φορεθούν μέχρι εδώ, λέει η δεύτερη και δείχνει τον αγκώνα της.
- Εγώ κορίτσια, λέει η τρίτη, μίλησα εχτές με τη Λίτσα που δουλεύει για τον Ασλάνη και μου είπε ότι θα φορεθούν μέχρι εδώ. Και δείχνει τον ώμο της.

Οπότε πετάγεται η γιαγιά και λεει:
- Κορίτσια... Καλό παιδί να 'ναι και ό,τι να 'ναι


:D:D
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.781
Likes
17.776
Κάθονται τρεις ξαδέλφες στο σαλόνι και συζητάνε παρουσία της κουφής γιαγιάς τους. Λέει η πρώτη:
- Κορίτσια διάβασα στο Elle ότι φέτος θα φορεθούν γάντια μέχρι εδώ. Και δείχνει τον καρπό της. - Εγώ πάλι διάβασα στο Vogue ότι θα φορεθούν μέχρι εδώ, λέει η δεύτερη και δείχνει τον αγκώνα της.
- Εγώ κορίτσια, λέει η τρίτη, μίλησα εχτές με τη Λίτσα που δουλεύει για τον Ασλάνη και μου είπε ότι θα φορεθούν μέχρι εδώ. Και δείχνει τον ώμο της.

Οπότε πετάγεται η γιαγιά και λεει:
- Κορίτσια... Καλό παιδί να 'ναι και ό,τι να 'ναι


:D:D
Παλιό αλλά καλό..
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.533
Μηνύματα
899.528
Μέλη
39.253
Νεότερο μέλος
DimiKl

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom