Ανέκδοτα

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.781
Likes
17.776
Ένας ηλικιωμένος πλησιάζει την ταμία μιας τράπεζας και της λέει:
- Θέλω να ανοίξω ένα γαμημένο λογαριασμό.
- Συγγνώμη, κύριε, τι είπατε;
- Ένα γαμημένο λογαριασμό θέλω να ανοίξω.
- Συγγνώμη, αλλά δεν είμαι υποχρεωμένη να ακούω τέτοια γλώσσα, κύριε, λέει η ταμίας.
- Τελείωνε, μωρή καριόλα, θέλω να ανοίξω ένα γαμημένο λογαριασμό. Τι πρέπει να κάνω επιτέλους για να ανοίξω έναν κωλολογαριασμό στην κωλοτράπεζά σας;
Βάζει τα κλάματα η ταμίας, απομακρύνεται από το γκισέ και πηγαίνει στο διευθυντή της. Του εξηγεί με λυγμούς την κατάσταση κι εκείνος εκνευρισμένος πλησιάζει τον ηλικιωμένο κύριο, που περιμένει βρίζοντας στο ταμείο...
- Ποιο είναι το πρόβλημα, κύριε; Τι συνέβη με την υπάλληλό μας; Τι της είπατε;
- Της είπα ότι κέρδισα 500.000.000 ευρώ στο γαμημένο το Λόττο και θέλω -ο διάολος να με πάρει!- να ανοίξω ένα γαμημένο λογαριασμό στη γαμημένη την τράπεζά σας, γαμώ τον μπελά μου, γαμώ!
Και ο διευθυντής: - Και αυτή η π@@τάνα σας τυραννάει ε; Χίλια συγνώμη.
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Μου αρέσει που γράφει κανονικά γ@μ...νη,κ@ριόλ@ κλπ κλπ και τον πιέσανε οι ντροπές στο πουτ@ν@...!
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.973
Likes
15.517
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Ηταν δυο Κύπριοι και συζητούσαν :
-Θυμάσαι ρε Μιχαλη μια φοράν που είχαμεν πάει στην παραλίαν και κοιτούσαμεν κάτι ρωσίδες βολευμπολίστριες και θέλαμεν να τις πηδήξωμεν και δε μας άφηνε η προπονήτριά των και το λοιπόν , για να σβήσωμεν τη δίψα μας χώσαμεν την που...@ μας στην άμμον;
- Το θυμάμαι, Κώστα, εσύ θυμάσαι που καθόμασταν στην παραλίαν μιαν άλλη μεραν και κοιτούσαμεν κάτι ουκρανέζες χορεύτριες και θέλαμε να τις πηδήξωμεν αλλά δε μας άφηνε η τσατσά των και για να σβήσωμεν τη δίψα μας χώσαμε την π...@ μας στην άμμον;
- Ε ρε γλέντια που κάναμε στην Αμμόχωστον ...

:) :) :)
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.973
Likes
15.517
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Μαμά , μαμά όλα τα παιδιά στο σχολείο με φωνάζουν χρυσοχοϊδη.
Γιατί παιδί μου τι έκανες ;
Γιατί δεν διαβάζω μαμά.






:D:D:D:D
 

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Μαμά , μαμά όλα τα παιδιά στο σχολείο με φωνάζουν χρυσοχοϊδη.
Γιατί παιδί μου τι έκανες ;
Γιατί δεν διαβάζω μαμά.






:D:D:D:D
Καλύτερα από το να τον φωνάζουν... Χριστόδουλο ... :rolleyes:
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.281
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
Ηταν δυο Κύπριοι και συζητούσαν :
-Θυμάσαι ρε Μιχαλη μια φοράν που είχαμεν πάει στην παραλίαν και κοιτούσαμεν κάτι ρωσίδες βολευμπολίστριες και θέλαμεν να τις πηδήξωμεν και δε μας άφηνε η προπονήτριά των και το λοιπόν , για να σβήσωμεν τη δίψα μας χώσαμεν την που...@ μας στην άμμον;
- Το θυμάμαι, Κώστα, εσύ θυμάσαι που καθόμασταν στην παραλίαν μιαν άλλη μεραν και κοιτούσαμεν κάτι ουκρανέζες χορεύτριες και θέλαμε να τις πηδήξωμεν αλλά δε μας άφηνε η τσατσά των και για να σβήσωμεν τη δίψα μας χώσαμε την π...@ μας στην άμμον;
- Ε ρε γλέντια που κάναμε στην Αμμόχωστον ...

:) :) :)
μπα δε παιζει κυπριοι να λεγανε που@.α μαλλον βιλλα :bleh:

(βίλλος (ο) και βίλλα (η) ουσ. (πληθ. αρσ. οι βίλλοι θηλ. οι βίλλες) το αρσενικό γεννητικό όργανο)
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
‎-Δημοσιογράφος: Τι θα ψηφίζατε αν είχαμε αύριο βουλευτικές εκλογές;
-Πολίτης: πιστεύω ότι πρέπει επιτέλους να στηρίξουμε τα μικρά κόμματα να μπούνε στην βουλή! Όσα περισσότερα κόμματα τόσο καλύτερα!
-Δημοσιογράφος: Μπορείτε να μας πείτε πιο σγκεκριμένα; Ποιό μικρό κόμμα θα ψηφίζατε εσείς;
-Πολίτης: Το ΠΑΣΟΚ!
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.973
Likes
15.517
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
‎-Δημοσιογράφος: Τι θα ψηφίζατε αν είχαμε αύριο βουλευτικές εκλογές;
-Πολίτης: πιστεύω ότι πρέπει επιτέλους να στηρίξουμε τα μικρά κόμματα να μπούνε στην βουλή! Όσα περισσότερα κόμματα τόσο καλύτερα!
-Δημοσιογράφος: Μπορείτε να μας πείτε πιο σγκεκριμένα; Ποιό μικρό κόμμα θα ψηφίζατε εσείς;
-Πολίτης: Το ΠΑΣΟΚ!
Ο κλασσικός ο μαλάκας ο Έλληνας που λέει και ο Γεωργίου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.533
Μηνύματα
899.528
Μέλη
39.253
Νεότερο μέλος
DimiKl

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom