Γαλλία Αεροπορικά για Παρίσι

taver

Member
Μηνύματα
12.597
Likes
29.748
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
μα... μια που μπαινεις στο αεροπλανο και μια που κοιμασαι... κι αν εισαι τυχερος σου αφηνει η αεροσυνοδος το muffin στο διπλανο καθισμα για να το φας οταν ξυπνησεις :)
Ακριβώς αυτό σκοπεύω να κάνω και στη γαλατάδικη ATH-ZRH αύριο το πρωi.... Νυστάζω ήδη ;). Αν δεν κοιμηθώ την πάτησα, έχω κι ένα 5-ωρο meeting μετά...
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.707
μα... μια που μπαινεις στο αεροπλανο και μια που κοιμασαι... κι αν εισαι τυχερος σου αφηνει η αεροσυνοδος το muffin στο διπλανο καθισμα για να το φας οταν ξυπνησεις :)
Ωραία παιδιά εσείς χτίζετε αεροδρόμια και φτιάχνετε σχέσεις με αεροσυνοδούς και μπράβο σας! αφήστε εμάς που χτίζουμε σπίτια και φτιάχνουμε σχέσεις με κοπτοραπτούδες να μας ενοχλεί το αξημέρωτο της σουίς!
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.539
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Ακριβώς αυτό σκοπεύω να κάνω και στη γαλατάδικη ATH-ZRH αύριο το πρωi.... Νυστάζω ήδη ;). Αν δεν κοιμηθώ την πάτησα, έχω κι ένα 5-ωρο meeting μετά...
Εύχομαι από βάθους καρδίας να σε πιάσει ο ύπνος και να σε σκουντάει η αεροσυνοδός για να σε ξυπνήσει.
αφήστε εμάς που χτίζουμε σπίτια και φτιάχνουμε σχέσεις με κοπτοραπτούδες να μας ενοχλεί το αξημέρωτο της σουίς!
Τώρα με έπεισες, παιδί του λαού εσύ! Είμαι βέβαιη οτι ήδη έχει το μεταπτυχιακό της και τώρα κοντά ολοκληρώνει την έρευνά της για το διδακτορικό της και μάλιστα όχι στην ανωτάτη κοπτοραπτική! :haha:
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Πληροφοριακά πάντως τα δρομολόγια για Σεπτέμβριο-Οκτώβριο ανακοινώθηκαν στη σελίδα της easy!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.532
Μηνύματα
899.480
Μέλη
39.254
Νεότερο μέλος
DimiKl

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom