Αγαπημένα (ελληνικά φοιτητικά) χρόνια

ZephX

Member
Μηνύματα
401
Likes
198
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Azerbaijan/Bhutan
τώρα έχεις αλλάξει γνώμη? από την αξέχαστη κρουαζιέρα τους του 2005...
Δεν είμαι πολύ της κρουαζιέρας (άσε που η λέξη cruising συνήθως φέρνει άλλες εικόνες στο μυαλό μου :shock:). Δεν νομίζω πάντως το πανεπιστήμιο μου να είχε φοιτητές που να ήθελαν να κάνουν Semester at Sea (το σύνθημα μας ήταν Where fun comes to die).
 

geopapageo

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνια
Στο πολυτεχνείο του Βόλου τα πράγματα είναι ήσυχα*,στην αρχιτεκτονική που έγινε αναφορά πρώτη δυναμη με διαφορα ειναι τα ΕΑΑΚ ενω ΔΑΠ και ΠΑΣΠ εχουν το πολύ απο τρια ατομα δυναμικό,στους μηχανολόγους που ειμαι εγώ η ΔΑΠ ειναι πρώτη,δεύτερη είναι μια ανεξάρτητη παράταξη ενω ΠΑΣΠ δεν υπάρχει καθως περσι πηραν ολοι πτυχίο.Οι ΔΑΠ και ΠΑΣΠ δε ειναι πολύ ενοχλητικές παρά μόνο λίγο πριν τις εκλογές και η ΠΚΣ είνα η κλασική ΠΚΣ με ολα τα θετικα και αρνητικα της.Βέβαια εμείς έχουμε άλλα προβλήματα όπως για παράδειγμα την έλλειψη κτιριακών εγκαταστάσεων καθώς απο το 2ο έτος και μετά κάνουμε μάθημα σε λυόμενα αλλά και από φέτος θα πληρώνουμε το δευτερο τομο για καθε συγγραμμα.


*(με εξαιρεση εναν αγριο καυγα ( 3 ατομα στο νοσοκομείο) που εγινε αναμεσα στα ΕΑΑΚ και στην ΠΚΣ με αιτία περιστατικο που εγινε στο Παντειο!)
 

ZephX

Member
Μηνύματα
401
Likes
198
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Azerbaijan/Bhutan
 
Last edited by a moderator:

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.914
Likes
52.092
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Τραμπουκιστάν 2011.
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Γιώργο, το θέμα που άνοιξες με στεναχωρεί τόσο πολύ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.546
Μηνύματα
899.857
Μέλη
39.263
Νεότερο μέλος
Sissy Chachla

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom