Αγαπημένα (ελληνικά φοιτητικά) χρόνια

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.189
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Tripakia, δεν έχεις πάει στη Μύκονο με τη ΔΑΠ και με απογοητεύεις... Ήσουν η μοναδική μου ελπίδα στο φόρουμ μετά την αποχώρηση του madman.
Ε δεν μπορει, ολο και καποιος θα εχει παει.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.916
Likes
52.108
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Επίσης πρέπει να πω ότι σοκαρίστηκα όταν σπουδάζοντας στο εξωτερικό διαπίστωσα πόσο πίσω είναι οι άνθρωποι. Ας πούμε στην Αγγλία βρέθηκε μια εταιρεία που ήθελε να με πληρώσει για την πτυχιακή μου (καλά, εκεί δεν οικειοποιούνται τις εργασίες οι επιβλέποντες καθηγητές και τις πουλάνε; Νεάντερταλ είναι; ), στην Ισπανία οι φοιτητικές παρατάξεις συμφωνούσαν στα αποτελέσματα των φοιτητικών εκλογών (τι ξενέρωτοι, Θεέ μου), ενώ και οι πολιτικές τους συγκεντρώσεις δεν είχαν την ποιότητα που έχουν οι δικές μας στα αμφιθέατρα, όπου άτεγκτοι αλλά κουφοί υπουργοί αποθεώνονται από μέλλοντες επιστήμονες και ενθαρρύνονται να πηδήξουν άλλους πολιτικούς (μην ξαναπεί κανείς πως ζούμε σε ομοφοβική κοινωνία, γιατί θα σας στείλω όλους στη Μύκονο):
 
Last edited by a moderator:

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
όρεξη βλέπω έχεις σήμερα. ωραίο topic.

περιμένω να μπούνε τα κομματόσκυλα
δε μπορεί θα χουμε και τέτοιους εδώ μέσα.
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Καλα ολα αυτα που λετε αλλα μη ξεχνατε οτι τα γκομενακια της ΔΑΠ καναν τις πιο ωραιες π***ς...
Αγαπητε μου νομιζω πως ψευδεσαι. Αν πραγματι ετρωγες τις εν λογω πιτες δεν θα ειχε το προσωπο σου το κιτρινωπο χρωμα που βλεπω...
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
ναι αλλά σε άλλον πρέπει να αρέσει...


Και για να είμαι on topic
Ξέρετε τί μου τι σπάει από τις σπουδές μου; ότι είμαστε το μοναδικό τμήμα εδώ κάτω που δεν έχουμε Erasmus. Έλεος δηλαδή....
 

kasiotis

Member
Μηνύματα
126
Likes
192
Ταξίδι-Όνειρο
Roadtrip στις Η.Π.Α.
ναι αλλά σε άλλον πρέπει να αρέσει...


Και για να είμαι on topic
Ξέρετε τί μου τι σπάει από τις σπουδές μου; ότι είμαστε το μοναδικό τμήμα εδώ κάτω που δεν έχουμε Erasmus. Έλεος δηλαδή....
ΗΜΜΥ@TUC..??

Πάντως θα συμφωνήσω πως αν θες μπορείς να μην έχεις καμία σχέση με οτιδηποτε δε σου αρέσει πχ μετα το 1ο ετος μεχρι και στις συνελευσεις με το ζορι πηγαίνα.. Δεν αντεχα με τίποτα, που κανείς δεν άκουγε κανένα και έλεγε ο καθείς τα δικά του.. μου θύμηζαν πολιτικούς σε τηλεοπτικό πάνελ του Mega..

Και μετά απο κάποιο καιρό μαθαίνεις να αποφεύγεις τα κομματοσκυλά, και οσους περιμένουν τη ψήφο σου γενικά..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
899.928
Μέλη
39.265
Νεότερο μέλος
pantelis8

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom