Ένα μεγάλο Ευχαριστώ!

KIKI

Member
Μηνύματα
2.769
Likes
7.357
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
γεια σου Ερση και καλη συνεχεια....
Πες μου οτι το γλυκο που σας εβγαλαν ηταν καρυδοπιτα !!!
Το περασμενο μηνα που εκανα την ιδια διαδρομη ,η καρυδοπιτα ηταν καλιτερη και απο της μαμας μου ...
Σου ευχομαι να περασεις πολυ - πολυ ομορφα
 

mpiftex

Member
Μηνύματα
892
Likes
265
Ταξίδι-Όνειρο
παντού για πάντα
Έρση τα καλύτερα έρχονται!!!
Ελπίζω να προέβλεψες και να ζήτησες θέση με παράθυρο όταν έκανες check in!! :)
Καλή συνέχεια! :clap::clap:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.539
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Ναι είχαμε θέσεις με παράθυρο, αλλά τζίφος: Κάτω χαμηλά φυσούσε, είχε ανεμοθύελα και δεν είχαμε ορατότητα.
Σήμερα είχε πάστα αμυγδάλου, αλλά το καλό ήταν τα μπιφτεκακια με κιμά αρνιού. Σλουρπ.
Σας αφήνω τώρα γιατί ο άντρας και αφέντης μου αν συνεχίσω να πληκτρολογώ και να τον αγνοώ θα μου κάνει δημόσια σκηνή ζηλοτυπίας εφάμιλη των πιο παθιασμένων μεσανατολίτικων. Κοινώς θα γίνουμε ρόμπα!
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.290
Ναι είχαμε θέσεις με παράθυρο, αλλά τζίφος: Κάτω χαμηλά φυσούσε, είχε ανεμοθύελα και δεν είχαμε ορατότητα.
Σήμερα είχε πάστα αμυγδάλου, αλλά το καλό ήταν τα μπιφτεκακια με κιμά αρνιού. Σλουρπ.
Σας αφήνω τώρα γιατί ο άντρας και αφέντης μου αν συνεχίσω να πληκτρολογώ και να τον αγνοώ θα μου κάνει δημόσια σκηνή ζηλοτυπίας εφάμιλη των πιο παθιασμένων μεσανατολίτικων. Κοινώς θα γίνουμε ρόμπα!

Καλη συνεχειαααααααααααααααααααα
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.890
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Αν και με μεγάλη καθυστέρηση λόγω.........Καλό σας ταξίδι και καλά να περάσετε (δεν εμφιβάλω βέβαια γι αυτό!)
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Με τοσο σκορδο που επεσε εδω, απαιτουμε στην επιστροφη σου κερασμα με σκορδοψωμο, τσιπουρο και δυοσμο για να μη μυριζουμε. Και μπολικες φωτογραφιες. Καλο ταξιδι
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.543
Μηνύματα
899.744
Μέλη
39.257
Νεότερο μέλος
kateanderson

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom