The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

panosast

Member
Μηνύματα
320
Likes
34
ΑΠΟ ΤΟ ΕΘΝΟΣ-------Το σοκ της μητέρας ήταν μεγάλο όταν διάβασε μήνυμα του γιου της το οποίο δεν άφηνε περιθώριο για παρερμηνείες: «Η... που μου έκανες προχθές στο σπίτι σου με εξακόντισε στα ουράνια. Θέλω να μου το ξανακάνεις αυτό το κόλπο» έγραφε ο 15χρονος μαθητής, προσδιορίζοντας με ωμή σαφήνεια το είδος της σχέσης που διατηρούσε με την 22χρονη.----------------μια χαρα τον εφτιαξε τον μικρο και θα βρει και τον μπελα της..ατιμη κοινωνια!
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Τον εξακόντισε; Τον εξακόντισε;

Ορίστε, και λέτε ότι δεν έκανε καλά τη δουλειά της! Μια χαρά λεξιλόγιο μάθαινε το παιδί!
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.976
Likes
15.624
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Κι έχει και τα κατάλληλα προσόντα η κοπέλα για τέτοιου είδους πράξεις.
Κρίμα τέτοιο ταλέντο να πάει ανεκμετάλευτο.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.437
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
παίζει μαζί της, να έχανα την δυσορθογραφία μου μια κι καλή :Ρ
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.976
Likes
15.624
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
πάντως όπως και να'χει είναι ανωμαλία να γουστάρεις τα αμούστακα.
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
..και επίσης χαριτολογούμε, αλλά αν ήταν 15χρονα κοριτσάκια και 22χρονος καθηγητής ίσως δε μας φαινόταν τόσο αστείο
 

panosast

Member
Μηνύματα
320
Likes
34
..και επίσης χαριτολογούμε, αλλά αν ήταν 15χρονα κοριτσάκια και 22χρονος καθηγητής ίσως δε μας φαινόταν τόσο αστείο
σιγουρα δεν υπαρχει καμια αμφιβολια για αυτο...οπως και να το κανουμε σε αυτα τα θεματα υπαρχει διαφορετικη αντιληψη για τον αντρα και την γυναικα.
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.805
Likes
12.518
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Από ό, τι διάβασα πάντως η κοπέλα δεν ήταν δασκάλα του παιδιού, απλά τύχαινε να έχει τελειώσει (ή να σπουδάζει) στο Παιδαγωγικό τμήμα. Προσωπικά κι εγώ θεωρώ κάπως αρρωστημένο να γουστάρεις νέα αγόρια, από την άλλη δεν ήταν λίγες οι γνωστές μου που στην ηλικία των 15 τα είχαν με τύπους 20+. Δεν θυμάμαι κάποια μάνα να τους κυνηγά δικαστικώς!
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Μα αυτή την προσελάμβαναν οι μανάδες για να διαβάσει τα παιδιά τους..Δεν ήταν απλώς αποπλάνηση ΕΝΟΣ ανηλίκου..
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.805
Likes
12.518
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Μα αυτή την προσελάμβαναν οι μανάδες για να διαβάσει τα παιδιά τους..Δεν ήταν απλώς αποπλάνηση ΕΝΟΣ ανηλίκου..
Δε νομίζω ότι την προσελάμβαναν οι μητέρες. Δεν μπορώ να θυμηθώ να διάβασα κάτι τέτοιο πουθενά. Υποτίθεται ότι προσέγγιζε η ίδια απευθείας τους ανήλικους μέσω fb. Δε νομίζω ότι κάποια μητέρα αν της έλεγε ο γιος της "μαμά, μου έστειλε μια δασκάλα στο fb ότι μπορεί να με βοηθήσει στα μαθήματά μου" εκείνη θα έσπευδε, ιδιαίτερα αν έβλεπε τις φωτός της!

Και μεταξύ μας, αν ήμουν 15χρονο αγόρι, δε νομίζω ότι θα "παρασυρόμουν" θεωρώντας ότι αυτό που θα ήθελε η συγκεκριμένη κοπέλα από μένα θα ήταν να μου κάνει μάθημα!
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.537
Μηνύματα
900.136
Μέλη
39.271
Νεότερο μέλος
seva81

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom