The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Γενέθλια 8/6/82. Τυχαίο; δε νομίζω :cool:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.976
Likes
15.619
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Οντως Κλεο, πολύ όμοφη και βγάζςι κάτι πρόστυχο.
(εισαι ενα βήμα πριν το γυρισεις, τοοοοση απογοητευση απο τους αντρες πια; :)

Στον Γκτσου αρεσουν οι τσαχπίνες :)
 

GTS

Member
Μηνύματα
7.010
Likes
20.210
Γκτσου ουτε αυτη;;
Όχι, πολύ καλή είναι...βιάστηκα να την κατακρίνω πριν, mea culpa.
Απλά Ιρίνα δεν είναι και είπαμε, είμαι μονογαμικός....(με ένα διαστροφικό τρόπο ίσως, αλλά όταν αγαπάμε, αγαπάμε και δε ξενοκοιτάμε..)
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Όχι, πολύ καλή είναι...βιάστηκα να την κατακρίνω πριν, mea culpa.
Απλά Ιρίνα δεν είναι και είπαμε, είμαι μονογαμικός....(με ένα διαστροφικό τρόπο ίσως, αλλά όταν αγαπάμε, αγαπάμε και δε ξενοκοιτάμε..)
Κοιταξτε τωρα τι τον αναγκαζετε και λεει ο ανθρωπος.....:bleh:

Ιρινα.... intimissimi girl

 

GTS

Member
Μηνύματα
7.010
Likes
20.210
Πωπω αυτη ανεκαθεν ειχε ματαρες!!! Ο GTS μαλλον τις θελει λιγο πιο "κλασσατες".:bleh:
Ρε συ, εσύ με καταλαβαίνεις ανησυχητικά πια....μια με τα γλυκά, μια τώρα, δε παίζω...
Καλά όταν λέμε κυρίες δεν εννοούμε και τίποτα μυξοπαρθένες ανοργασμικές με ταγιέρ και φρύδι σηκωμένο. Θηλυκά να είναι απλά και το θηλυκό φαίνεται ακόμα και από το πως στέκεται όρθια...ή από το πως χαμογελάει.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.976
Likes
15.619
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Για μένα, μία ειναι το απόλυτο θηλυκό και σαν αυτή δε θα υπάρξει άλλη. Θηλυκό σε όλα και πανέξυπνη. Κι 100 χρονώ να γίνει.



 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.652
Likes
10.202
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Για μένα, μία ειναι το απόλυτο θηλυκό και σαν αυτή δε θα υπάρξει άλλη. Θηλυκό σε όλα και πανέξυπνη. Κι 100 χρονώ να γίνει.



Δηλαδη συγνωμη μου λες τα μπουμπουκακια που ανεβαζω γριες και μου βαζεις την Miss Botox ???
 

GTS

Member
Μηνύματα
7.010
Likes
20.210
Ρε αφήστε τον άνθρωπο ήσυχο έχει γυναίκα...
Εκτός και είναι ο Πρεβελάκης του forum οπότε πάω πάσο...:haha::haha::haha:
1. Πέστα.
2. Ποιος είναι ο Πρεβελάκης (αν είναι κανάς πολύ μ@λ@κας θα έχει αντίποινα ε...ή αντι-πείνα καλύτερα :haha: - για λίγο δε μας πειράζει, δεν έχουμε αυταπάτες, είμαστε κι εμείς :haha:)
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.976
Likes
15.619
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Δηλαδη συγνωμη μου λες τα μπουμπουκακια που ανεβαζω γριες και μου βαζεις την Miss Botox ???
Τολμάς και συγκρίνεις τα ξόανα που μέχρι χτες κανείς δεν ήξερε με τη Θεά που έχει δοκιμαστεί στο χρόνο και είναι και Κυρία;
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Ρε συ, εσύ με καταλαβαίνεις ανησυχητικά πια....μια με τα γλυκά, μια τώρα, δε παίζω...
Καλά όταν λέμε κυρίες δεν εννοούμε και τίποτα μυξοπαρθένες ανοργασμικές με ταγιέρ και φρύσι σηκωμένο. Θηλυκά να είναι απλά και το θηλυκό φαίνεται ακόμα και από το πως στέκεται όρθια...ή από το πως χαμογελάει.
Σ'εμενα τα λες; Εγω σε καταλαβαινω :bleh::haha: Κι εγω τις θαυμαζω αυτες τις γυναικες για το στυλ και την ομορφια τους.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.536
Μηνύματα
900.068
Μέλη
39.270
Νεότερο μέλος
special traveler1

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom