The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Δηλαδή όταν στη Γεωγραφία θα φτάσουν Καραϊβική, τι θυσίες θα κάνεις η δόλια μάνα??? :bleh:
Το κακο ειναι οτι δεν αναφερουν την Καραιβικη στη γεωγραφια της Στ...σιγα μην την αναφερουν...μη στενοχωριεσαι ομως θα θυσιαζομαι για ολες τις αλλες χωρες που θα γραφει εκει μεσα .
ΥΓ.Ηδη κανονιζω ημερησια εκδρομη στο Μαραθωνα ( το σημερινο μαθημα):haha::haha:
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.786
Likes
17.819
Μα@@κα εφιάλτη που πήγες και πρόδωσες τους Σπαρτιάτες......
This is Spartan ....θα είχαν χάσει οι Πέρσες και θα ρχόταν άσσος το πολύ χ :haha:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.976
Likes
15.609
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Μα@@κα εφιάλτη που πήγες και πρόδωσες τους Σπαρτιάτες......
This is Spartan ....θα είχαν χάσει οι Πέρσες και θα ρχόταν άσσος το πολύ χ :haha:
Το θέμα της ρουφιανιάς ταλανίζει την Ελλάδα από αρχαιοτάτων χρόνων.

@ Δε θα το πιστεψεις, ήρθε σήμερα η κόρη μου από το σχολείο και μου είπε όλο χαρά ότι κάνανε ένα μάθημα στο οποίο έμαθαν πως η Γη γυρίζει γύρω από τον ήλιο κι έτσι έχουμε τις 4 εποχές και όταν εδώ έχουμε καλοκαίρι στην Αυστραλία έχουν χειμώνα :shock: :shock: :shock:
α' δημοτικού η κόρη, έτσι !
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.907
Likes
10.014
Το θέμα της ρουφιανιάς ταλανίζει την Ελλάδα από αρχαιοτάτων χρόνων.

@ Δε θα το πιστεψεις, ήρθε σήμερα η κόρη μου από το σχολείο και μου είπε όλο χαρά ότι κάνανε ένα μάθημα στο οποίο έμαθαν πως η Γη γυρίζει γύρω από τον ήλιο κι έτσι έχουμε τις 4 εποχές και όταν εδώ έχουμε καλοκαίρι στην Αυστραλία έχουν χειμώνα :shock: :shock: :shock:
α' δημοτικού η κόρη, έτσι !
Nα τα εξηγήσει στη φίλη σου που πήγατε Μύκονο!!! :D:bleh:
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.792
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Εμένα όταν πριν πάω σχολείο προσπαθούσαν να μου εξηγήσουν πού είναι η Αυστραλία, στην οποία θα πήγαινε ο μπαμπάς μου, μου έλεγαν ότι είναι κάτω από την Ελλάδα.

Αυτό που φανταζόμουν, ήταν ότι η Αυστραλία ήταν κυριολεκτικά κάτω από την Ελλάδα, ήταν υπόγεια και έμοιαζε με στοά με ηλεκτρικό φως και πλάκες πεζοδρομίου. :shock:

Καλά, χάθηκε ο κόσμος να μου δείξουν ένα χάρτη?
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.907
Likes
10.014
Εμένα όταν πριν πάω σχολείο προσπαθούσαν να μου εξηγήσουν πού είναι η Αυστραλία, στην οποία θα πήγαινε ο μπαμπάς μου, μου έλεγαν ότι είναι κάτω από την Ελλάδα.

Αυτό που φανταζόμουν, ήταν ότι η Αυστραλία ήταν κυριολεκτικά κάτω από την Ελλάδα, ήταν υπόγεια και έμοιαζε με στοά με ηλεκτρικό φως και πλάκες πεζοδρομίου. :shock:

Καλά, χάθηκε ο κόσμος να μου δείξουν ένα χάρτη?
Α χου το χαζούλικο! :bleh: Ποιος να το φανταζόταν ότι αρκετά χρόνια αργότερα θα διέπρεπες ως μοντ!!! :bleh::haha:
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.792
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Α χου το χαζούλικο! :bleh: Ποιος να το φανταζόταν ότι αρκετά χρόνια αργότερα θα διέπρεπες ως μοντ!!! :bleh::haha:
Δεν έφταιγα εγώ. Οι πληροφορίες ήταν ελλιπείς, οπότε με οδήγησαν σε λάθος συμπέρασμα. :haha:
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.202
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Εμένα όταν πριν πάω σχολείο προσπαθούσαν να μου εξηγήσουν πού είναι η Αυστραλία, στην οποία θα πήγαινε ο μπαμπάς μου, μου έλεγαν ότι είναι κάτω από την Ελλάδα.

Αυτό που φανταζόμουν, ήταν ότι η Αυστραλία ήταν κυριολεκτικά κάτω από την Ελλάδα, ήταν υπόγεια και έμοιαζε με στοά με ηλεκτρικό φως και πλάκες πεζοδρομίου. :shock:

Καλά, χάθηκε ο κόσμος να μου δείξουν ένα χάρτη?
Τι γλυκό! Αυτός είναι ο θαυμαστός κόσμος ενός παιδιού! :p


ΥΓ Kαλά Vario φυσάς σήμερα! Βαριέμαι να σου κάνω παράθεση όλες τις ατάκες!!!
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.058
Μέλη
39.269
Νεότερο μέλος
Wertom

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom