The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

fenia42

Member
Μηνύματα
3.976
Likes
15.599
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Λίγο ρουζ, σιγά το βάψιμο! Αλλά οκ, τσίμπα τα μαγουλάκια σου τότε να αποκτήσουν φυσικό ροζουλί!
Με το νέο μου λουκ , μάλλον θα ρουφήξω λίγο αιματάκι για να κοκκινίσουν τα μαγουλάκια μου :D
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.202
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Θέλω κι εγώ μουντάδα να ταιριάζει με την ψυχολογία μου αλλά δε το βλέπω να μου κάνει τη χάρη...Δευτέρα κάτι έχω....
Έλα ρε Nedelja δεν θέλω τέτοια! Αφού χαμογελάω εγώ μετά το ΣΚ που πέρασα τότε πρέπει όλοι! :cool:
Έλα χαμογέλα λέμε!!! :clap:
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.159
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Έλα ρε Nedelja δεν θέλω τέτοια! Αφού χαμογελάω εγώ μετά το ΣΚ που πέρασα τότε πρέπει όλοι! :cool:
Έλα χαμογέλα λέμε!!! :clap:
Άσε ρε Μαράκι κοιμήθηκα 3 ξύπνησα 7 και 08.00-10.00 ήμουν στο γραφείο με έναν μλκ και ψιλοκουφό που επειδή δεν άκουγε ερχόταν και μου μιλούσε 2 εκατοστά από το πρόσωπο φτύνοντας κιόλας...Μούσκεμα έχω γίνει....Ωραίος τρόπος να ξεκινάς την εβδομάδα...
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.202
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Άσε ρε Μαράκι κοιμήθηκα 3 ξύπνησα 7 και 08.00-10.00 ήμουν στο γραφείο με έναν μλκ και ψιλοκουφό που επειδή δεν άκουγε ερχόταν και μου μιλούσε 2 εκατοστά από το πρόσωπο φτύνοντας κιόλας...Μούσκεμα έχω γίνει....Ωραίος τρόπος να ξεκινάς την εβδομάδα...
Ωχ πήγαινε πλύσου, κυκλοφορούν ιώσεις!! Έλα χαλάρωσε τώρα, πέρασε!!

Γιατί;
Ενδιαφέρον ακούγεται :D
Τι εννοείς?? :D
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.159
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Ωχ πήγαινε πλύσου, κυκλοφορούν ιώσεις!! Έλα χαλάρωσε τώρα, πέρασε!!
Τρίφτηκα με μισό μπουκάλι detol όχι τίποτα άλλο είμαι και αρρωστιάρικο...
Τώρα άναψα το πρωινό μου τσιγαράκι και ψιλοχαλάρωσα...
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.159
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Το φελεκι μου...ειμαι βουτηγμενη ..οπως και ολο το σπιτι κ τα χαλια .....στη χρυσοσκονη.
Τραγικό εμένα ήρθε ένα ζεύγος σπίτι μου για επίσκεψη χτες και αντί να φέρουν κανά μπουκάλι κρασί μου έφεραν χριστουγεννιάτικα στολίδια τίγκα στο στρας... 2 ώρες πλενόμουν ρε δε φεύγει με τίποτα λέμε....
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.031
Μέλη
39.266
Νεότερο μέλος
MariaChara

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom