The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.817
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
και εγω τα βρηκα υπερβολικα αραια, γι αυτο το γυρισα στη κλασσικη μπυριτσα
Για τα μοχίτο και μπλάντυ-μαίρυ που τίμησα εγώ αναφερόμουν. Δεν καταλάβαινα σχεδόν καθόλου την ύπαρξη αλκοόλ. Μόνο "άρωμα" είχε. Κι ακόμη και οι μπύρες φάνηκαν "αραιές" σε κάποιους (μιλάω για τις ντραφτ - που σερβίρονταν σε ποτήρι).
 

Glosoli

Member
Μηνύματα
403
Likes
316
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Ρε παιδιά, επειδή εγώ έφυγα από τις 12.30 λόγω κάποιας υποχρέωσης, τι ώρα το διαλύσατε τελικά εσείς;
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.281
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
εγω νομιζω την εκανα κατα τις 1.30...το παρτυ ειχε ακομα κοσμο
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.817
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Εκεί γύρω στις 2-2:30 μας έδιωξαν - αναγκαστικά. Έκλεινε το μαγαζί (!). Κάποιο συνέχισαν σε πιο τρέντυ :roll: περιοχές μέχρι τις 4:30.... :cool:
 

Glosoli

Member
Μηνύματα
403
Likes
316
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Ναι όπως εγώ που με τράβηξαν σε ένα ξενέρωτο Party στην Αγία Παρασκευή και έφαγα το κρύο της αρκούδας μέχρι να φτάσω πειραιά με τη μηχανη μετα.
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.281
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
Για τα μοχίτο και μπλάντυ-μαίρυ που τίμησα εγώ αναφερόμουν. Δεν καταλάβαινα σχεδόν καθόλου την ύπαρξη αλκοόλ. Μόνο "άρωμα" είχε.
το daquiri φραουλα εμοιαζε με χυμνος φραουλα....πηγα στο μπαρ και ζητησα να ριξει μεσα μια καλη δοση ρουμι, εστρωσε λιγο

δεν εχω ξαναπαει στο μαγαζι για να ξερω αν γενικα τα κανει τοσο αραια η ετυχε αλλα εν τελει το αποτελεσμα ηταν να τα κατεβαζουμε πολυ γρηγορα και να ζηταμε περισσοτερα:haha:
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.202
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Αρχίσαμε τα παράπονα? Μήπως να ξεκινήσω να λέω για το φαγητό? :D
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.281
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
ενταξει δε παραπονιομαστε,μια χαρα περασαμε, μια παρατηρηση για τη χημικη συσταση των κοκτειλ καναμε!
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.202
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Εμένα η μαργαρίτα καλή ήταν δεν μπορώ να πω. Το φαγητό μου την έσπασε που αντί να αφήσουν καμιά πιατέλα κάτω να φάμε με την ησυχία μας, περνούσαν από μπροστά σου κι αααααν τους πετύχαινες τότε έτρωγες. Στο τέλος τα καταφέρα και άφησαν μια πιατέλα!

Μήπως όλα αυτά τα σχόλια πρέπει να πάνε στο εντυπώσεις από το πάρτυ?
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.543
Μηνύματα
899.744
Μέλη
39.257
Νεότερο μέλος
kateanderson

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom