The official off-topic v3. ®

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

elenara88

Member
Μηνύματα
1.788
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Τώρα πως να το πω, μια από κείνες τις μέρες που έχεις χάσει το κέφι σου μοιάζει σαν να παρακολουθείς τα πάντα από μακρυά. Αν πάω για ύπνο διαβάζοντας τον "Καλλιγούλα" είμαι oficially στις "μαύρες" μου.
:hug::hug::hug::love1:
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Μια χαρά με την κίνηση και το άρθρο αλλά χαλάει λίγο η κατάσταση με την τελευταία παραγραφο: Την καμπάνια την ξεκίνησε το PSOE, δηλάδη το ΠΑΣΟΚ της Ισπανίας :(
Α,δεν έχεις δίκιο,θα σου έλεγε ο Yorgos αν ήταν εδώ.Το PSOE δεν έχει καμία σχέση με το ΠΑΣΟΚ και γενικώς τα κόμματα των Ευρωπαίων με τα δικά μας.

Εγώ πάλι θα σου πω ότι δυστυχώς έχεις απόλυτο δίκιο,αν και γράφει ότι την στήριξε κι όχι την ξεκίνησε.
 

Vito

Member
Μηνύματα
746
Likes
1.019
Α,δεν έχεις δίκιο,θα σου έλεγε ο Yorgos αν ήταν εδώ.Το PSOE δεν έχει καμία σχέση με το ΠΑΣΟΚ και γενικώς τα κόμματα των Ευρωπαίων με τα δικά μας.

Εγώ πάλι θα σου πω ότι δυστυχώς έχεις απόλυτο δίκιο,αν και γράφει ότι την στήριξε κι όχι την ξεκίνησε.
Εχεις δίκιο για το "στήριξε" αλλά καλό θα ήταν από τους ιθύνοντες του εγχειρήματος να μην γινόταν δεκτή καμία υποστηριξη του PSOE.
 

GTS

Member
Μηνύματα
7.007
Likes
20.173
Το σεξ και η απεργια πρεπει να εχουν αποτελεσμα...κι οχι να γινονται για να λεμε οτι γινονται.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.543
Μηνύματα
899.755
Μέλη
39.257
Νεότερο μέλος
kateanderson

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom