The official off-topic v3. ®

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.781
Likes
17.774
Η Αντζελίνα Τζολί έκανε διπλή μαστεκτομή

Η γνωστή ηθοποιός Αντζελίνα Τζολί αποκάλυψε ότι υπεβλήθη σε διπλή μαστεκτομή για να προλάβει ενδεχόμενη εμφάνιση καρκίνου.

Σε άρθρο της με τίτλο «Η ιατρική επιλογή μου» που δημοσιεύεται στην εφημερίδα New York Times, η αμερικανίδα ηθοποιός γράφει πως υποβλήθηκε σε αυτή την επέμβαση επειδή έχει ένα ελαττωματικό γονίδιο το οποίο αυξάνει τον κίνδυνο να εμφανίσει καρκίνο στις ωοθήκες και τους μαστούς.
Όπως αναφέρει, πριν από την επέμβαση είχε κίνδυνο 87% να αναπτύξει καρκίνο του μαστού και 50% καρκίνο των ωοθηκών, εξαιτίας της παρουσίας αυτού του γονιδίου (BRCA1).

Η μητέρα της πέθανε σε ηλικία 56 ετών από καρκίνο.

http://www.naftemporiki.gr/story/651192
 
Last edited by a moderator:

GTS

Member
Μηνύματα
6.997
Likes
20.099
Πολύ κλάμα Def.... :)

Κι εσύ Γιαννάκη πάρτους τα μυαλά κι εσύ Γκάλη πάρτους το κεφάλι....σείστηκε το Παλέ!
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Προς κάθε εκπαιδευτικό του φόρουμ, εύχομαι "καλός πολίτης".
Θα ήταν ενδιαφέρον να μάθουμε που ριξαν τον καθένα... ναυτικο, αεροπορία, ειδικές δυνάμεις...
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Τι λες παιδι μου ...δε με ριχνουν καμια ειδικη δυναμη να χορτασει το ματακι μου........αλλα που...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.667
Likes
43.919
Προς κάθε εκπαιδευτικό του φόρουμ, εύχομαι "καλός πολίτης".
Θα ήταν ενδιαφέρον να μάθουμε που ριξαν τον καθένα... ναυτικο, αεροπορία, ειδικές δυνάμεις...
Όλα τα σώματα αποδεκτά. Ο καναπές είναι το χειρότερο.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.093
Likes
6.554
Επιστρεφοντας απο την πατριδα, τη Λαρισα, διαπιστωσα οτι η διασκεδαση ή μαλλον ο κοσμος εκει ή εχει πολλα λεφτα ή τα εχει γραψει ολα στα.... καταλαβαινεις τωρα!

Βιντεακι απο νυχτερινη διασκεδαση οπου γινεται χαμος, χαμος, χαμος και παλι χαμος. Ρε στειλτε τα καγκελια στη γιουροβιζιον να τρελαθει ο κοσμος!!

 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.534
Μηνύματα
899.415
Μέλη
39.249
Νεότερο μέλος
asmod1062

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom