The official off-topic v3. ®

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

taver

Member
Μηνύματα
12.597
Likes
29.748
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Δεν ισχύει αυτό που λες, αφού το να γίνει κάποιος μέλος δεν απαιτεί τίποτα παραπάνω από λίγα δευτερόλεπτα χρόνου, άρα όποιος ήθελε τάβλεπε και πριν. ;)
Ναι, αλλά αν απαιτεί authentication, τότε δε γίνονται index από search engines, δεν "παίζει" η ανταλλαγή links, share σε social media κλπ. Τα κείμενα που έχουν ΗΔΗ γραφεί στο social forum, έχουν γραφτεί (από όσους έχουν γραφτεί) στη λογική ότι είναι για "εσωτερική" κατανάλωση μόνο, και η ξαφνική δημοσιοποίησή τους, μάλλον δεν ωφελεί.
Αν, από την άλλη, η νέα πλατφόρμα δεν υποστηρίζει αυτή τη λειτουργικότητα, θα πρέπει να βρεθεί κάποια άλλη λύση.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.668
Likes
43.919
Ναι, αλλά αν απαιτεί authentication, τότε δε γίνονται index από search engines, δεν "παίζει" η ανταλλαγή links, share σε social media κλπ. Τα κείμενα που έχουν ΗΔΗ γραφεί στο social forum, έχουν γραφτεί (από όσους έχουν γραφτεί) στη λογική ότι είναι για "εσωτερική" κατανάλωση μόνο, και η ξαφνική δημοσιοποίησή τους, μάλλον δεν ωφελεί.
Αν, από την άλλη, η νέα πλατφόρμα δεν υποστηρίζει αυτή τη λειτουργικότητα, θα πρέπει να βρεθεί κάποια άλλη λύση.
Πράγματι, πόσο μα πόσο χαμηλά έχω πέσει κατά καιρούς στο social...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.668
Likes
43.919
Τι κλαίτε, δεν καταλαβαίνω....Και θα φας καλά, και θα πάρεις χαλιά και θα γίνεις μια θεά για τον εκλεκτό της καρδιάς σου.
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.284
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Κι εγω που δια βαζα χαλια.δεν ξερω και να βαζω τονους,χαλια βρε,οπως αστα ειμαι χαλια.. ΧΑΛΙΑ ΒΡΑΚΙΑ..
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.535
Μηνύματα
899.428
Μέλη
39.250
Νεότερο μέλος
sofiamts

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom