The official off-topic v3. ®

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

paefstra

Member
Μηνύματα
13.668
Likes
43.919
Κι εγω που δια βαζα χαλια.δεν ξερω και να βαζω τονους,χαλια βρε,οπως αστα ειμαι χαλια.. ΧΑΛΙΑ ΒΡΑΚΙΑ..
Αυτό που λες είναι άτοπο. Όλοι ξέρουμε ότι τα βρακιά του παζαριού Σπερχειάδας είναι τα καλύτερα.
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.284
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Δεν εχει φτασει εκει η χαρη μου,στα δικα μας πανηγυρια παντως και χαλια ειναι και κοκκινα..
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.445
Likes
17.475
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δεν την παλεύει ο καιρός στη Μελβούρνη. Από το καταχείμωνο με 6 βαθμούς, 25 σήμερα και air condition στο αμάξι. :haha:
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
2.141
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Δεν την παλεύει ο καιρός στη Μελβούρνη. Από το καταχείμωνο με 6 βαθμούς, 25 σήμερα και air condition στο αμάξι. :haha:
Μπα απο ζεστη δεν μας λειπει. Εμεις φθασαμε 30 αρια χαλαρα, αλλα air condition δεν αναψαμε γιατι λεφτα ΔΕΝ υπάρχουν :haha:
 

apodrasi

Member
Μηνύματα
592
Likes
1.118
Επόμενο Ταξίδι
France
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα-Ινδία-Περού
Φούρνος γκρέμισε...
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.746
Likes
6.486
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Δεν την παλεύει ο καιρός στη Μελβούρνη. Από το καταχείμωνο με 6 βαθμούς, 25 σήμερα και air condition στο αμάξι. :haha:
θα ξέρεις φαντάζομαι DEF ότι έχει εκεί μια μεγάλη κρητική κοινότητα και κάποια στιγμή θαρχίσουν και στη Μελβούρνη εορτασμοί των 100 χρόνων της Ένωσης. αυτά προς ενημέρωση σου σαν κρητικός ...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.445
Likes
17.475
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Έχει ναι αλλά για να είμαι ειλικρινής έχω πολύ λίγα πάρε-δώσε με Έλληνες εδώ, θα γράψω κάποια στιγμή στο blog γι'αυτό ;)
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.187
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Δεν μας συμπαθεις σαν λαο, ε;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.445
Likes
17.475
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δεν μας συμπαθεις σαν λαο, ε;
Δεν είναι αυτό, είναι ότι είναι άτομα που ούτε στην Ελλάδα θα είχα πάρε δώσε. Εκτός αυτού, με κοιτάνε ακόμα και τώρα 10 μήνες μετά σαν αξιοθέατο επειδή ήρθα εδώ με sponsor.
 

Vasileti

Member
Μηνύματα
478
Likes
1.632
http://www.kathimerini.gr/4dcgi/_w_articles_kathremote_1_09/05/2013_497959
Δεν ξέρω αν αναφέρθηκε πουθενά, αλλά οπουδήποτε και νάχει εγκλωβισμένο ή απελευθερωμένο το μυαλό του ο καθένας, ο γιορτασμός αυτός ίσως έχει να κάνει με το άν θα χρειαζόταν σήμερα να μάθουμε γερμανικά για να δουλέψουμε.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.535
Μηνύματα
899.429
Μέλη
39.250
Νεότερο μέλος
sofiamts

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom