The official off-topic v2 - The Return

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Samion

Member
Μηνύματα
10.472
Likes
9.434
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
ΠΡΟΣΟΧΗ !!! Οι γιατροι προειδοποιουν :
Η παρατεταμενη χρηση βαλεριανας και αλλων ουσιων βλαπτει σοβαρα στην υγεια :haha::haha:
δηλαδή., δηλαδή? πρέπει λες να κόψω το πρωινό τσιαλις μου και την "άχνη" στο κεκακι μου?
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Μανελάκι έχεις πολύ πετρέλαιο ε; :bleh::bleh:
Οχι καθολου!! Αλλα ειναι κουλ ο καιρος, δε χρειαζεται ακομα καλοριφερ.Ειναι ευχαριστος.Πλεον δε μπορεις να ευχεσαι να βαλει πολυ κρυο, αμεσως μετα απ'αυτο σκεφτεσαι το κοσμο στους δρομους ή σε σπιτια χωρις καθολου θερμανση.

αν σου πω ότι παρόλο που έχω να κουβαλήσω ένα ψυγείο η μέρα είναι ακόμα ωραιότερη απο τη χτεσινή? ξεκινησε με τους καλυτερους οιωνούς..και συνεχίζει..μια υπέροχη μερα και σημερα. αισιοδοξία και χαρά..
Ερωτευμενος εισαι;
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Οχι καθολου!! Αλλα ειναι κουλ ο καιρος, δε χρειαζεται ακομα καλοριφερ.Ειναι ευχαριστος.Πλεον δε μπορεις να ευχεσαι να βαλει πολυ κρυο, αμεσως μετα απ'αυτο σκεφτεσαι το κοσμο στους δρομους ή σε σπιτια χωρις καθολου θερμανση.

Ερωτευμενος εισαι;

Και να φοράμε μποτούλες και να πίνουμε ζεστά ροφήματα :) Μαζί σου είμαι! Απλώς φέτος όλοι (πόσω μάλλον στη βόρεια Ελλάδα) έχουμε πανικοβληθεί για τη θέρμανση.

Εμένα έτσι μου φαίνεται. Μάλλον καμιά Ιταλίδα; Ή όλες οι Ιταλίδες; Ή όλη η Ιταλία;
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.472
Likes
9.434
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ερωτευμενος εισαι;
μόνιμα...αλλά η υπέροχη μερα δεν κρίνεται μόνο από αυτό..και σημερα ειναι αλλη μια υπέροχη μερα..
Αρχισε σταδιακα τρωγοντας scones στα Λονδινα
αντε παλι με τα ψωμιά..είπαμε πήρα πληροφορίες πού εχει αληθινά γλυκα δηλαδή tiramisu', panacotta, profiterol..
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Ερωτευμενος εισαι;
Mε τη ζωη; :bleh: Ή μηπως με τη δουλεια σου; :bleh::bleh:

Και να φοράμε μποτούλες και να πίνουμε ζεστά ροφήματα :) Μαζί σου είμαι! Απλώς φέτος όλοι (πόσω μάλλον στη βόρεια Ελλάδα) έχουμε πανικοβληθεί για τη θέρμανση.
Ναι ναι και τζακι και χιονια και μετα ξυπνησα! :roll: Και στη Φλωρινα να τουρτουριζουν...
Μονο εγω δε μπορω να ονειρευτω τη ζωη μου στην Ελλαδα;
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Τραγουδαρα ( κοιτα να δεις που περιμενω πως και πως το London !!!)
 
Last edited by a moderator:
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Τι να σου πω; Στο δικο μου περιβαλλον αυτο βλεπω... Ισως να φταιω εγω, αμα δεν εισαι ερωτευμενος τον παρατηρεις περισσοτερο.
Ετσι !! Οι νεοι να ερωτευονται...Οχι σαν εμας τα γερόντια :haha::haha:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.536
Μηνύματα
900.088
Μέλη
39.270
Νεότερο μέλος
special traveler1

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom