Γερμανία Tαξίδι στο ΒMW WELT!!!!!

kalpas

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Καλησπέρα σας!!! Θέλω να πάω ταξίδι στο Μόναχο και συγκεκριμένα στο εργοστάσιο της ΒΜW!!!! Θα ήθελα σας παρακαλώ να με βοηθήσετε για την πραγματοποιήση του!!!Κάθε βοήθεια είναι σεβαστή και απαραίτητη.Σας ευχαριστώ!!!
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.431
Likes
7.533
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Καλησπέρα σας!!! Θέλω να πάω ταξίδι στο Μόναχο και συγκεκριμένα στο εργοστάσιο της ΒΜW!!!! Θα ήθελα σας παρακαλώ να με βοηθήσετε για την πραγματοποιήση του!!!Κάθε βοήθεια είναι σεβαστή και απαραίτητη.Σας ευχαριστώ!!!
γινε λιγο πιο σαφής, γιατί ετσι καλύτερα θα βοηθηθείς!
Αλλο πράγμα το WMW Welt και αλλο το εργοστάσιο.
Δες λιγο το παρακάτω σάιτ και ισως να καταλάβεις!
http://www.bmw-welt.com/web/portal/...tp://www.bmw-welt.com/web/portal/en/home.html
θες να πας στο εργοστάσιο για ξενάγηση να δεις πως κατασκευάζονται τα αυτοκίνητα;
θέλεις να αγοράσεις νέο βαυαρικό όχημα και να το παραλάβεις από το WMW Welt?
Πόσες μέρες θα μείνεις;
Πότε σκέφτεσαι να πας εκεί;
 

kalpas

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
γινε λιγο πιο σαφής, γιατί ετσι καλύτερα θα βοηθηθείς!
Αλλο πράγμα το WMW Welt και αλλο το εργοστάσιο.
Δες λιγο το παρακάτω σάιτ και ισως να καταλάβεις!
BMW Welt
θες να πας στο εργοστάσιο για ξενάγηση να δεις πως κατασκευάζονται τα αυτοκίνητα;
θέλεις να αγοράσεις νέο βαυαρικό όχημα και να το παραλάβεις από το WMW Welt?
Πόσες μέρες θα μείνεις;
Πότε σκέφτεσαι να πας εκεί;
Ναι έχεις δίκιο,το αυτοκίνητο θα το παραλάβω από Ελλάδα.Θέλω να πάω για ξενάγηση στο μουσείο, στα καταστήματα και γενικά ότι μπορώ να δω γυρω απο τον κόσμο της BMW!!! Θέλω να πάω για 4 μέρες με επικρατέστερη ημερομηνία τις 20 Σεπτεμβρίου του 2009. Μετά είναι λίγο δύσκολο Μακάρι να μπώ και στην παραγωγή αλλά το βλέπω χλωμο:(
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
112
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
Ναι έχεις δίκιο,το αυτοκίνητο θα το παραλάβω από Ελλάδα.Θέλω να πάω για ξενάγηση στο μουσείο, στα καταστήματα και γενικά ότι μπορώ να δω γυρω απο τον κόσμο της BMW!!! Θέλω να πάω για 4 μέρες με επικρατέστερη ημερομηνία τις 20 Σεπτεμβρίου του 2009. Μετά είναι λίγο δύσκολο Μακάρι να μπώ και στην παραγωγή αλλά το βλέπω χλωμο:(
γίνεται ξενάγηση στο εργοστάσιο.
Απλά έχε στο νου σου ότι αυτό μπορεί να γίνει καθημερινά πλην Σαββατοκύριακου!
(εγώ δυστυχώς είχα πάει Σάββατο και δεν κατάφερα να μπω)
 

kalpas

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Τα εισητήρια τα πήρα, το ξενοδοχείο το έκλεισα και τώρα μένει να περάσει ο καιρος!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.534
Μηνύματα
899.399
Μέλη
39.249
Νεότερο μέλος
asmod1062

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom