Prolaveto...τι συμβαίνει?

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.500
Καταρχήν να σας ενημερώσω ότι έχω κάνει αρκετά ταξίδια στο εξωτερικό και δεν είμαι τόσο αφελής ώστε να εμπιστευομαι τον οποιονδηποτε και να κάνω επιπόλεες κινήσεις και αγορές.

Έχω ξαναταξιδέψει πριν ένα χρόνο περίπου στην Πράγα μέσω του site prolaveto με περίπου 260 ευρώ το άτομο για 4 διανυκτερεύσεις,αεροπορικά, μεταφορές και ξενάγηση.Δεν αντιμετωπίσαμε κανενα προβλημα,η πτήση ήταν απευθείας,το ξενοδοχείο ηταν 4 αστερων κοντα στο κέντρο και γενικά η συνεργασία ήταν άψογη, οπότε δεν είχα καμία αμφιβολία για τον εαν θα έπρεπε να κλείσω κ δευτερη προσφορα για Άμστερνταμ ή όχι!

Η αρχική ερώτηση μου λοιπόν δεν ήταν στο εάν η προσφορά που έκλεισα ειναι καλή, ουτε εάν γενικά το prolaveto είναι έγκυρο site ήοχι,έχω προσωπική άποψη πάνω σε αυτά τα θέματα, αυτό που ήθελα να μάθω είναι εάν την δεδομένη στιγμή ξέρει κάποιος κάτι παραπάνω για όλα αυτα που ακούγονται για το εν λόγω site.
Μήπως είσαι το ίδιο το prolaveto τελικά ???

Είναι δυνατόν να ρωτάς εμάς μετά απο όλα αυτά που εσύ η ίδια έχεις γράψει αν ισχύουν οι κακές φήμες ???
Και στην τελική αν ενα γραφείο ρίξει κανονιά δεν το διαδίδει κιόλας !
Μπάμ και κάτω γίνονται αυτές οι δουλειές ;)
 
Μηνύματα
9
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Αμστερνταμ
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλια
XRISTOS71 συμφωνώ απόλυτα μαζί σου, όντως εάν ένα γραφείο βαρέσει κανόνι σίγουρα δεν θα το βγάλει βούκινο και σίγουρα δεν θα το παραδεχτεί εύκολα στους πελάτες τους. Γι αυτο κι εγω λοιπόν, ρώτησα εσας που πιθανόν να ξέρατε κάτι ή να αντιμετωπιζε κάποιος το ίδιο πρόβλημα, άλλωστε δεν νομίζω οτι είμαι η μόνη που εχει κλείσει καποια προσφορα!

Και μακάρι να ήμουν εγω το prolaveto αλλά μπα, που τέτοια τύχη...!!!!!!!!!!!
 
Last edited by a moderator:

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.618
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Μηνύματα
9
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Αμστερνταμ
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλια
Οκ, παιδιά σας ευχαριστώ πολύ για την βοηθεία!
Καλή συνέχεια σε όλους!
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.618
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Aς όψεται η ''υπέροχη'' φιλοξενία....
Αν διαθέτεις λίγη υπομονή και δεν κάνεις δίκη προθέσεων σε κάθε απάντηση , πολύ γρήγορα θα αφαιρέσεις τα εισαγωγικά απ το "υπέροχη".
Όντως είναι φιλόξενο το σάιτ ( και πολύ χρήσιμο)
Καλωσόρισες
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.532
Μηνύματα
899.370
Μέλη
39.249
Νεότερο μέλος
asmod1062

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom