Γερμανία Moνοημερη εκδρομη απο Κολωνια.

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Για να μην ανοιξω καινουριο θεμα για Κολωνια τις ερωτησεις θα τισ κανω εδω...

Που μπορω να δω τι καιρο θα εχει???

και

Υπαρχει καποια τραπεζα απο την οποια να μπορω βγαλω λεφτα απο λογαριασμο που εχω στην Ελλαδα???
Μπαινω να δω καιρο Κολωνιας ..συνηθισμενη απο Ελλαδα και τα μπανακια που εχω αρχισει απο Απριλιο και παθαινω ενα λαλα!:shock:
Παιζει απο 5/7 μεχρι 15 βαθμους και εχει συννεφιες ..βροχουλες και ψυχρες
Ντοινγκκκκ!
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.437
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Μπαινω να δω καιρο Κολωνιας ..συνηθισμενη απο Ελλαδα και τα μπανακια που εχω αρχισει απο Απριλιο και παθαινω ενα λαλα!:shock:
Παιζει απο 5/7 μεχρι 15 βαθμους και εχει συννεφιες ..βροχουλες και ψυχρες
Ντοινγκκκκ!
τι νόμιζες γλυκεία μου Κλεοπάτρα? εδώ είναι βόρεια Ευρώπη. εμάς το Απρίλη είχαμε ακόμα χιόνια :Ρ
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ειπαμε βρε παιδι μου ενα 20ρακι εστω να το εχει .
Ωχ Ωχ και φυλαξα τα χειμωνιατικα ..πρεπει να κανω ανασκαφη.
Παντως ρε παιδια μου ομορφα μερη δε λεω αλλα δυσκολες ειναι τετοιες συνθηκες .Εγω δεν μπορω ειμαι summer girl.Αντε για 1 χρονο το πολυ ναι ..αλλα για μονιμα ..μπρρρρρ

Μολις τωρα μιλουσα τηλεφωνικα με τη φιλη στην Κολωνια .Αυτη τη στιγμη εχει 8-10 βαθμους .Μου εδωσε οδηγιες για τα ρουχα που θα παρω.Μου ειπε βεβαια οτι την επομενη βδομαδα εχουν πει οτι ο καιρος θα φτιαξει και η θερμοκρασια θα ανεβει γυρω στους 18-20
Για να δουμε...
 

jokos_31

Member
Μηνύματα
73
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδια
Δευτερα φευγω για Κολωνια...Αλλα θα κατεβω Dusseldorf...Aπο το αεροδρομιο του Dusseldorf ποσο μακρια ειναι ο σταθμος των τραινων???Επισης ποση ωρα ειναι Dusseldorf-Koln με το τραινο???Και αν εχει κανενας το site του ΟΣΕ της Γερμανιας με τα δρομολογια ας το ποσταρει...
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.290
Δευτερα φευγω για Κολωνια...Αλλα θα κατεβω Dusseldorf...Aπο το αεροδρομιο του Dusseldorf ποσο μακρια ειναι ο σταθμος των τραινων???Επισης ποση ωρα ειναι Dusseldorf-Koln με το τραινο???Και αν εχει κανενας το site του ΟΣΕ της Γερμανιας με τα δρομολογια ας το ποσταρει...
DB Group | Home
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
Δευτερα φευγω για Κολωνια...Αλλα θα κατεβω Dusseldorf...Aπο το αεροδρομιο του Dusseldorf ποσο μακρια ειναι ο σταθμος των τραινων???Επισης ποση ωρα ειναι Dusseldorf-Koln με το τραινο???Και αν εχει κανενας το site του ΟΣΕ της Γερμανιας με τα δρομολογια ας το ποσταρει...

οταν φτασεις στο ντισσεντολφ και παρεις την βαλιτσα σου θα προχωρησεις προς την εξοδο.εκει θα δεις ενα τρενο που "κρεμετε" απο τον αερα και θα μπειτε να σας κατεβασει 2 στασεις παρα κατω και να βρεθειτε εκει που φευγουν ολα τα τρενα.βρες απο ποια πλατφορμα φευγεις και καλο σου ταξιδι!για τα υπολοιπα δεν ξερω να σου πω.
 

jokos_31

Member
Μηνύματα
73
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδια
Για το "κρεμαστο" τραινο απο που παιρνω εισητηριο???
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
εγω ειχα κλεισει τα εισητηρια μου μεσω ιντερνετ και το ειχα μεσα στην τιμη αλλα δεν ξερω να σου πω αν πληρωνεις οντως η' απλα ειναι ενα μεταφορικο που σου παρεχουν δωρεαν για να φτασεις στο σταθμο των τρενων.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Λοιπον σχετικα με τη μονοημερη μιλησα με τους φιλους και εχουν αγριες διαθεσεις.
Την μια μερα θα παμε προς νοτια μεχρι koblenz και μπορει με καραβακι και την αλλη μερα βουρ για Αμστερνταμ!! οπου εχουν φιλο εκει να μας δειξει τα καλυτερα.
ελπιζω να μην χρειαστει να κρατησω μικρο καλαθι....
 

giota1

Member
Μηνύματα
386
Likes
89
Ταξίδι-Όνειρο
αλασκα και σκανδιναβια
Λοιπον σχετικα με τη μονοημερη μιλησα με τους φιλους και εχουν αγριες διαθεσεις.
Την μια μερα θα παμε προς νοτια μεχρι koblenz και μπορει με καραβακι και την αλλη μερα βουρ για Αμστερνταμ!! οπου εχουν φιλο εκει να μας δειξει τα καλυτερα.
ελπιζω να μην χρειαστει να κρατησω μικρο καλαθι....

να περασετε τελεια.μακαρι να χει καλυτερο καιρο εκει και να μην ειναι βροχερος για να ευχαριστειθετε τις βολτες σας.να μας πεις εντυπωσεις οταν γυρισεις..:clap::clap::clap::clap: καλο ταξιδι
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ευχαριστω Γιωτουλα .Θα εχει 18-23 ειδα .Καλως να σας ξαναβρω.
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
Λοιπον σχετικα με τη μονοημερη μιλησα με τους φιλους και εχουν αγριες διαθεσεις.
Την μια μερα θα παμε προς νοτια μεχρι koblenz και μπορει με καραβακι και την αλλη μερα βουρ για Αμστερνταμ!! οπου εχουν φιλο εκει να μας δειξει τα καλυτερα.
ελπιζω να μην χρειαστει να κρατησω μικρο καλαθι....
Κύλησε ο τέντζερης και βρήκε το καπάκι βλέπω :bleh:.
Θα είναι τέλεια λοιπόν, να περάσεις καλά!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
899.975
Μέλη
39.267
Νεότερο μέλος
Simmons Robert

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom