JUNEYAO AIRLINES-Αθήνα-Σαγκάη για καλοκαίρι 2024

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.923
Likes
52.137
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ου να μου χαθουν αχαιρευτοι.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.097
Likes
6.561
Αυτή δεν είναι στην Star alliance; Δίνει ποτέ θέσεις με μίλια, γιατί όσο και να έχω ψάξει δεν έχω βρει κάτι.
 

thalia tsif

Member
Μηνύματα
612
Likes
2.124
Τελικά ταξίδεψε κανείς με Juneyao? Θέλω feedback!
Ταξίδεψα εγώ και ξεπέρασε τις προσδοκίες μου..νόμιζα θα είναι low cost τύπου scoot..όμως ευτυχως κ γεύματα μια χαρα είχε και οθόνες και βαλίτσες κ κούρσες μαξιλαράκι.. πλήρες πακέτο..επίσης εγώ ταξίδεψα ιαπωνια και το τόξο μέσω Σαγκάης ήταν πολύ βολικό.. δηλαδή 8 ώρες για Σαγκάη , εκεί αναμονή 2ω κ 50λ και μετά τοκυο πτήση 3 ώρες.. ο καλύτερος συνδυασμός..
 

thalia tsif

Member
Μηνύματα
612
Likes
2.124
Αυτή δεν είναι στην Star alliance; Δίνει ποτέ θέσεις με μίλια, γιατί όσο και να έχω ψάξει δεν έχω βρει κάτι.
Νομίζω μίλια αλλάζει μόνο με συγκεκριμένες κ όχι με όλες τις star alliance..έτσι διάβασα κάπου.
 

Manos46

Member
Μηνύματα
626
Likes
2.675
Ταξίδι-Όνειρο
???
Frequent flyer programme members from Juneyao Airlines can collect and redeem miles on Air China, Air Canada, EVA Air, Singapore Airlines, United Airlines, All Nippon Airways (ANA), and Shenzhen Airlines. Vice versa, frequent flyer programme members from Air China, Air Canada, EVA Air, Singapore Airlines, United Airlines, All Nippon Airways (ANA) and Shenzhen Airlines can collect and redeem miles on Juneyao Airlines
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.544
Μηνύματα
900.496
Μέλη
39.278
Νεότερο μέλος
samontaz

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom