ΗΠΑ Internet και ομιλία στις ΗΠΑ

hamurabi

Member
Μηνύματα
282
Likes
29
Παιδιά για το Δεκέμβρη με ενδιαφέρει κυρίως να έχω δεδομένα και απειροελάχιστη ομιλία.
Esim δεν έχει το κινητό μου.

Επειδή θα ήθελα όσο γίνεται να μη τα ψάχνωολα εκεί... Αν η καλύτερη πρόταση είναι από καμιά εταιρία εκεί να πάρω sim πχ t mobile μπορώ με κάποιο τρόπο να την προμηθευτώ ΠΡΙΝ το ταξίδι;
Επίσης στην t mobile έχει κάποια εφαρμογή που αν μας τελειώσει το ίντερνετ βάζουμε πακέτο;
 

oasisAthens

Member
Μηνύματα
306
Likes
209
Παιδιά για το Δεκέμβρη με ενδιαφέρει κυρίως να έχω δεδομένα και απειροελάχιστη ομιλία.
Esim δεν έχει το κινητό μου.

Επειδή θα ήθελα όσο γίνεται να μη τα ψάχνωολα εκεί... Αν η καλύτερη πρόταση είναι από καμιά εταιρία εκεί να πάρω sim πχ t mobile μπορώ με κάποιο τρόπο να την προμηθευτώ ΠΡΙΝ το ταξίδι;
Επίσης στην t mobile έχει κάποια εφαρμογή που αν μας τελειώσει το ίντερνετ βάζουμε πακέτο;
Εγώ είχα προαγοράσει πακέτο τρίτου μέσω amazon που σαν πάροχο είχε την t mobile και ήταν ενεργοποιημενο κατά την άφιξη μιυ εκεί διάρκειας 1 μήνα εαν θυμάμαι καλά. Εαν τελείωνε κάποια παροχή δεν μπορούσες να προσθέσεις καινούργια. Βέβαια από την άλλη εαν τελειώσει εκεί κάποια παροχή πήγαινε σε ένα μαγαζί t mobile και αγόρασε καινούργια κάρτα
 

hamurabi

Member
Μηνύματα
282
Likes
29
Εγώ είχα προαγοράσει πακέτο τρίτου μέσω amazon που σαν πάροχο είχε την t mobile και ήταν ενεργοποιημενο κατά την άφιξη μιυ εκεί διάρκειας 1 μήνα εαν θυμάμαι καλά. Εαν τελείωνε κάποια παροχή δεν μπορούσες να προσθέσεις καινούργια. Βέβαια από την άλλη εαν τελειώσει εκεί κάποια παροχή πήγαινε σε ένα μαγαζί t mobile και αγόρασε καινούργια κάρτα
Λογικά εννοείς κάτι τέτοιο Ε;
Amazon.com
 

kostão

Member
Μηνύματα
49
Likes
77
Επόμενο Ταξίδι
Ανδαλουσία-Καταλονία
Ταξίδι-Όνειρο
Μπουένος Άιρες-Σαλβαντόρ-
Λογικά εννοείς κάτι τέτοιο Ε;
Amazon.com
Μια χαρά μου φαίνεται, 22 ευρώ για απεριόριστα δεδομένα και κλήσεις. Αν ενεργοποιηθεί η περιαγωγή από την ελληνική κάρτα είναι 15 ευρώ τη μέρα
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.895
Likes
52.000
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Εγώ τις προάλλες στις ΗΠΑ πήρα μια κάρτα της Lyca με 15$ και 5GB συν δε θυμάμαι πόσα SMS και λεπτά εσωτερικής ομιλίας (χρήσιμα για κρατήσεις κλπ, χρειάστηκαν) στο πρώτο μαγαζί τηλεπικοινωνιών που βρήκα, 5 λεπτά δουλειά. Έχει εφαρμογή που προσθέτεις και παραπάνω αν θες, καθώς και ακριβότερα πακέτα με περισσότερα GB.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.525
Μηνύματα
898.963
Μέλη
39.243
Νεότερο μέλος
Demi14

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom