H Aθήνα πίνει μπύρες στην Craft στις 9/12 ημέρα Παρασκευή

Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Έλα να βλέπω και άλλες συμμετοχές !! Να το βουλιαξουμε το μαγαζί !!
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.066
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Υπάρχει χώρος και για εμένα? Θα είμαι καλό κορίτσι (στα πλαίσια του εφικτού πάντα)
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Υπάρχει χώρος και για εμένα? Θα είμαι καλό κορίτσι (στα πλαίσια του εφικτού πάντα)
Είσαι πληθωρικός άνθρωπος, αλλά νομίζω ότι θα στριμωχτούμε και θα σε χωρέσουμε. Φτάνει να μην κοινοποιήσεις την ηλικία μου
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.066
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Η Ιωάννα είναι 87 χρονών.
GTS γράψε την δουλειά. Σε θέλω καβαλιέρο. Αλλωστε τι να την κάνεις την εργασία? Λεφτά υπάρχουν
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.972
Likes
15.480
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Οχι ρε π@@η θα χάσουμε Dim Kyr !!! :( :( :( :(
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.500
Οι μπύρες είναι έτοιμες και μας περιμένουν ήδη !!!!!!!!!!!!!
Ελα να μαζευόμαστε παρακαλώ

 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.159
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Υπάρχει χώρος και για εμένα? Θα είμαι καλό κορίτσι (στα πλαίσια του εφικτού πάντα)
Μας βάζετε σε πειρασμό αγαπητή να κρεμάσουμε τις υποχρεώσεις μας...Αλήθεια αν φέρω και κάποιον για casting μεταφορέα μπυροκαφασίων θα με πάρετε μαζί σε κάποιο σας ταξίδι (π.χ Μπαγκλαντές)???...:haha:
Επίσης αν έρθετε εσείς, έρθω εγώ, έρθει και το ψαράκι θα μας φτάσουν οι μπύρες???
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.066
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Μας βάζετε σε πειρασμό αγαπητή να κρεμάσουμε τις υποχρεώσεις μας...Αλήθεια αν φέρω και κάποιον για casting μεταφορέα μπυροκαφασίων θα με πάρετε μαζί σε κάποιο σας ταξίδι (π.χ Μπαγκλαντές)???...:haha:
Επίσης αν έρθετε εσείς, έρθω εγώ, έρθει και το ψαράκι θα μας φτάσουν οι μπύρες???[/quote]
Οχι βέβαια!!!!! Χρήστο παιδί μου, κάνε τα κουμάντα σου! Ετσι και στερέψουν τα βαρέλια θα χυθεί αίμα, κάτι που δεν συνάδει στο φιλικό ύφος και σκοπό της βραδυάς.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.531
Μηνύματα
899.376
Μέλη
39.249
Νεότερο μέλος
asmod1062

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom