BOHΘΕΙΑ PLZ

dimos 333

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΚΥΠΡΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ TRAVELSTORIES, ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ...ΕΧΩ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΔΕΝ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΑΜΕ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥ ΜΕΛΙΤΟΣ...ΑΛΛΑ ΚΑΝΟΝΙΣΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΑΔΕΙΑ 15 ΜΕΡΕΣ...Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ 22-8.ΠΡΟΣΟΧΗ...ΔΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΙ 5* HOTEL...ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ, ΝΑ ΔΟΥΜΕ, ΝΑ"ΜΟΡΦΩΘΟΥΜΕ".Π.Χ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΚΙΝΑ , ΗΠΑ , ΑΙΓΥΠΤΟ ΛΕΜΕ, ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.ΤΟ BUDGET EINAI 3000-3500 ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ.
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Για Αίγυπτο δε νομίζω ότι είναι και η καλύτερη περίοδος, θα σκάσετε στη ζέστη.


Υ.Γ. Απαγορεύονται τα κεφαλαία.
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Eiσαι να σε κατατοπισω εγω για το Ρεθυμνο και οι αλλοι για τα υπολοιπα ?????:clap::clap:
 

dimos 333

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΚΥΠΡΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ
Συγνώμη για τα κεφαλαία...δεν ήξερα οτι απαγορεύεται!!Τωρα το είδα...έχεις δίκαιο για την ζέστη...απλά ήθελα να τονίσω τι εννοώ όταν λέω πολιτισμό!!

Ρέθυμνο σπούδαζε η γυναίκα μου..οπότε θα την ακολουθήσω:)...αλλα αν θέλεις βοήθα...σίγουρα κατι παραπάνω θα ξέρεις...το αλλο τετραήμερο θαμαι εκεί!!
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.161
Likes
14.521
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Παραλίες στη Κίνα???
Προτείνω ανεπιφύλακτα Δαλματικές ακτές. Ξεκινήστε από Ντουμπρόβνικ και καταλήξτε Ριγιεκα
Η μπορείτε να πάτε Σλοβενία στα βουνά στη λίμνη Bled & Bohinj και μετά στην Κροατική Ίστρια (το Rovinj είναι υπέροχο).
awww.croatie.com_rovinj03.jpg

Μόνο που θα χρειαστεί να νοικιάσετε αμάξι. Υπάρχουν πλέον πτησεις και για Ljubljana και για Zagreb
To άλλο που προτείνω είναι Ρώμη - Νάπολη/Ακτή Αμάλφι/Πομπηία/Κάπρι κλπ κλπ αλλά Αύγουστο θα είναι κομμάτι ακριβά.

Εκτός κι αν η Ευρώπη δεν σας λέει πολλά.

Τότε μια Ινδονησία ( Μπαλί με ή χωρίς Ιάβα) είναι ότι πρέπει για την εποχή που θέλετε και δεν θα σας κοστίσει ένα σκασμό λεφτά
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Συγνώμη για τα κεφαλαία...δεν ήξερα οτι απαγορεύεται!!Τωρα το είδα...έχεις δίκαιο για την ζέστη...απλά ήθελα να τονίσω τι εννοώ όταν λέω πολιτισμό!!

Ρέθυμνο σπούδαζε η γυναίκα μου..οπότε θα την ακολουθήσω:)...αλλα αν θέλεις βοήθα...σίγουρα κατι παραπάνω θα ξέρεις...το αλλο τετραήμερο θαμαι εκεί!!
O.k θα τα ξερει ολα λοιπον....αν θελεις κατι συγκεκριμενο......εδω ειμαι...

Αιγυπτο ημουν 10 Νοεμβριου με 35 βαθμους και μια εβδομαδα πριν στο Λουξορ ειχε 46 !!!! οποτε σταθηκαμε τυχεροι....
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Παραλίες στη Κίνα???
Προτείνω ανεπιφύλακτα Δαλματικές ακτές. Ξεκινήστε από Ντουμπρόβνικ και καταλήξτε Ριγιεκα
Η μπορείτε να πάτε Σλοβενία στα βουνά στη λίμνη Bled & Bohinj και μετά στην Κροατική Ίστρια (το Rovinj είναι υπέροχο).
awww.croatie.com_rovinj03.jpg

Μόνο που θα χρειαστεί να νοικιάσετε αμάξι. Υπάρχουν πλέον πτησεις και για Ljubljana και για Zagreb
To άλλο που προτείνω είναι Ρώμη - Νάπολη/Ακτή Αμάλφι/Πομπηία/Κάπρι κλπ κλπ αλλά Αύγουστο θα είναι κομμάτι ακριβά.

Εκτός κι αν η Ευρώπη δεν σας λέει πολλά.

Τότε μια Ινδονησία ( Μπαλί με ή χωρίς Ιάβα) είναι ότι πρέπει για την εποχή που θέλετε και δεν θα σας κοστίσει ένα σκασμό λεφτά
Λυπησου μας.....τι εικονες ειναι αυτες και εχω γραφειο βραδιατικα !!!!:klaps:λιγη κατανοηση δεν υπαρχει ??????
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.161
Likes
14.521
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Λυπησου μας.....τι εικονες ειναι αυτες και εχω γραφειο βραδιατικα !!!!:klaps:λιγη κατανοηση δεν υπαρχει ??????
:haha::haha: ανελέητος
άσε γιατί έτσι που πάμε θα κάνουμε ταξίδια μέσα από εικόνες και με τη φαντασία
 

Vito

Member
Μηνύματα
746
Likes
1.019
Γιατί δεν πάτε καμια Ζανζιβάρη και γενικά Τανζανία? Βασικά δεν έχω πάει αλλα χάζευα τωρα τον χάρτη και επεσε το μάτι μου εκεί.. Τι λέτε και σεις Αφρικανοπληκτοι..?:roll:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.539
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Η Αφρική είναι πανακριβός προορισμός. Δεν νομίζω οτι τους βγαίνει Τανζανία (σαφάρι) και Ζανζιβάρη με 3.500 ευρώ και οι δύο. Τα εισιτήρια μόνο για τους προορισμούς αυτούς είναι πολύ ακριβά, πολύ σπάνια βγαίνουν προσφορές. Η Menia21 που έκανε αυτο το υπέροχο ταξίδι πλήρωσε για 14-13 διανυυκτερεύσεις 3.000 ευρώ το άτομο και στη Ζανζιβάρη οι εκδρομές ήταν πολύ ακριβές.
Αν θέλουν εξωτικά η Ασία είναι μονόδρομος. Στο Βιετνάμ για παράδειγμα θα βρουν και παραλίες και πολιτισμό και τοπία και ψηλά βουνά και μια χαρά θα τους φθάσουν τα χρήματα. Η Renata και ο Xenos, o ElGeo2 και ο Babaduma οι οποίοι έχουν πάει μπορουν να σε πληροφορήσουν σχετικά αν σε ενδιαφέρει ο προορισμός.
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.161
Likes
14.521
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
:shock::shock::shock:...Ναι μωρε, δεν πατε καλύτερα καμια Ασία...
Ινδοκίνα τον Αύγουστο δε λέει. Ζέστη και βροχή
Μόνο ίσως Ανατολική Μαλαισία και βέβαια Ινδονησία
Υποθέτω ότι σαν νεόνυμφοι θα θέλουν και κάτι ρομαντικό
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.546
Μηνύματα
899.856
Μέλη
39.263
Νεότερο μέλος
Sissy Chachla

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom