Black Friday 2024, 29/11

paefstra

Member
Μηνύματα
13.749
Likes
44.229
Σ' ευχαριστώ! Τόσο αδιάφορο βρίσκεις το Μπέργκαμο; Γιατί κι από αυτά που έχω διαβάσει εδώ φαίνεται όμορφη πόλη.
Η αλήθεια είναι πως δεν πήγε το μυαλό μου τόσο σε Τορίνο-Γένοβα γιατί έχω την αίσθηση ότι και οι δύο αυτές πόλεις, ειδικά το Τορίνο, θέλουν πιο πολύ χρόνο. Ίσως βάλω ένα ακόμα βράδυ για να είμαι πιο χαλαρός αν τελικά πάω προς τα εκεί. Το ότι συνδέονται με το αεροδρόμιο απευθείας είναι πολύ βολικό σίγουρα.
Ολη η Ιταλια ειναι ομορφη. Αλλα Μπεργκαμο θα ξαναπας ενω δυτικα δεν παει πολυς κοσμος και εχει πολλαααα να δεις εκτος απο φαι περπατημα καφεδες.
Πολυ φθηνοτερη διαμονη και φαγητο στο Τορινο σε σχεση με Μιλανο, σε 1,5 ωρα εισαι αεροδρομιο.
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.488
Likes
50.251
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Αναζητείται!
Για το πρώτο σκέλος της ερώτησης, έχεις καθόλου υπόψη αν και οι low cost ακόμα ρίχνουν κι άλλο τις τιμές στη black Friday; Αν και δύσκολο το βλέπω να πέσουν πιο κάτω, είναι ήδη φτηνά τα εισιτήρια σε αυτές τις πτήσεις εδώ που τα λέμε.
Να σου πω την αλήθεια κατά μεγάλο ποσοστο το βρίσκω μαρκετίστικο όλο αυτό.
Σίγουρα θα παίξουν προσφορές -κυρίως για μακρινές ημερομηνίες- όχι όμως αυτό που περιμένουν οι περισσότεροι. Ένα παραπάνω για τις Low cost που έχουν συχνά - πυκνά προσφορές και χαμηλές τιμές.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.749
Likes
44.229
Στη black friday παιρνω μονο ηλεκτρικα.
Ειτε με low cost ειτε με Aegean αν βρω τιμη γυρω στα 35 με 40 ευρω ανα διαδρομη Ευρωπη την κλεινω, δεν θα περιμενω την εξτρα εκπτωση να παει στα 30 και αν. Και να σπρωχνωμαστε ολοι την ιδια μερα, να κολλαει η σελιδα, να πεφτει γκρινια. Ηδη εχασα το στοιχημα στις εκλογες ΠΑΣΟΚ, δεν το 'χω με τα στοιχηματα. Εχω κλεισει τα παντα για το 2025.
 

Viajero93

Member
Μηνύματα
90
Likes
616
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική, Κούβα
Να σου πω την αλήθεια κατά μεγάλο ποσοστο το βρίσκω μαρκετίστικο όλο αυτό.
Σίγουρα θα παίξουν προσφορές -κυρίως για μακρινές ημερομηνίες- όχι όμως αυτό που περιμένουν οι περισσότεροι. Ένα παραπάνω για τις Low cost που έχουν συχνά - πυκνά προσφορές και χαμηλές τιμές.
Καλά, είναι σίγουρα είναι μαρκετίστικο το όλο θέμα και, όπως λες, επιπλέον προσφορές πέρα από τις συνήθεις χλωμό να γίνουν από low cost.

Πολυ φθηνοτερη διαμονη και φαγητο στο Τορινο σε σχεση με Μιλανο, σε 1,5 ωρα εισαι αεροδρομιο.
Φαίνεται πολύ ωραία πόλη πραγματι και πιο ενδιαφέρουσα από το Μιλάνο, θεωρείς πως με 2 διανυκτερεύσεις παίρνεις μια καλή πρώτη γεύση; Δεδομένου πως δεν είναι και μικρή πόλη.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.749
Likes
44.229
Ναι 2 διανυκτερευσεις ειναι οκ, κι εγω τοσο πηγα. Αλλα δεν προλαβαινεις τα παντα, εχει πολλα να δεις.
Le Petit hotel γιατι ειναι εντελως κεντρικο, ησυχο, πολυ καλη τιμη, εχει απιστευτο πρωινο και δεν θα χρειαστεις μμμ εκτος απο και για τον σταθμο λεωφορειων.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.571
Μηνύματα
901.774
Μέλη
39.312
Νεότερο μέλος
vang_elis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom